Kosmetická firma Hedare Beauty se chystá uvést na trh revoluční krém proti vráskám. Ostýchavá a neprůbojná výtvarnice Patience, která pracuje v reklamním oddělení, náhodou vyslechne rozhovor majitele firmy Hedara o návykovosti a nebezpečných vedlejších účincích krému, za což zaplatí životem, když ji najatý zabiják jako nepohodlného svědka umlčí. Nejenže jí však kočka, které nedávno pomohla z římsy, vdechne nový život, ale navíc u sebe zmatená žena začne objevovat nové neobvyklé schopnosti. S jejich pomocí se rozhodne vypátrat, kdo ji zabil, a když odhalí tajemství nebezpečné kosmetiky, pochopí, že je také jediná, kdo může zabránit její chystané distribuci. (TV Nova)

C0r0ner

Očividná slepá ulička a dehonestace comixového žánru, kde není dobře skoro nic. Pořád to sice bylo lepší než Elektra, ale i tak to za moc nestojí. K tomu se Halle Berry na hlavní hrdinku vůbec nehodí a vlastně i zbytek castingu je totálně mimo. Škoda, protože Catwoman je bezesporu nosná postava. 35% ()

Wormboy

Je nesmierne zaujimave, ako dokazu americki tvorcovia vykuzlit kravinu takychto rozmerov. Este zaujimavejsie je, ze herci, ktori sa maju na takomto "filme" podielat zrejme vedia citat, kedze sa "ucili" "scenar" a teda nemaju IQ dvarokyumreteho paviana (a to mam zvieratka celkom rad). No a ten, co da na realizaciu takehoto projektu aj peniaze...hm...:) Moja 0,5 * je za jednu peknu scenu a za nie zlu Badeltovu hudbu...inak je to blbost, ktora stoji za kuknutie hlavne kvoli porovnaniu s inymi zanrovo obdobnymi oboma X-Men-mi, ci Spiderman-mi. A to sa vsetci tesime este na Nolanovho Batmana. ()

lakikaki

Otrasný scenár + amatérska réžia + prehrávanie hercov + slabé digitálne triky = "odpad!" ... .... .... "odpad!" + tesný kožený kostýmček Halle Berry = 1 hviezdička. ()

Morzael odpad!

Jsem v pokušení dát alespoň jednu hvězdu za výstřih Halle Berry, ale vzhledem k tomu, že tento film posunul adaptace komiksů o 20 let dozadu, nic jiného než odpad! si nezaslouží. Degradace ženských komiksových postav, příšerné efekty (prostě opravdu hrozné, nejeden žebříček je řadí mezi ty vůbec nejhorší ve filmové historii), dementní scénář a absolutní neuchopení charakteru Catwoman. Tento film je zrůdnost, dámy a pánové, nic jiného. ()

pakobylka

Doslova a do písmene fackou do tváře "Kočičí ženy" je nadužívaná a v mnoha scénách dosti nevěrohodná počítačová animace, neboť příběh poškozuje bezprecedentním a naprosto zavrženíhodným způsobem. Přitom úvod je velice slibný - a samotné zrození nové bytosti v těle Patience Philips je zpodobněné s až bolestnou opravdovostí. Sledujete její zmatek a úzkost, opatrné či naopak přehnané reakce šelmy, která prý mívá v zásobě hned devět životů ... ale zatím netuší, kým je - a nemá své nově nabyté schopnosti zcela pod kontrolou. Chtělo to jen trochu ubrat plyn ... a naopak přihodit do banku trochu citu pro detail i pro kompozici, přidat kapku poezie - možná i špetku dekadence ... a hlavně: Držet se za všech okolností kočičích způsobů - přesně tak, jak to udělala Halle Berry. Rozhodně není její vinou, že "Catwoman" skončila jen jako nepodařená dětská vyprávěnka o kočkách ... a pro kočku ... 2,5* ()

Juto

Nenazval by som Catwoman nekompetentnou, napriek tomu to nemá vizuálnu majestátnosť a veľmi malé prekvapenie. Keby to bolo len hlúpe ale aj po vizuálnej stránke je to zlé. 1/10 ()

Šimpy

Tak sem to konečně viděl a možná bych byl radši, kdyby ne. Nezbývá mi než se přiklonit k názorům zde již padlým. Film nestojí za mnoho, ale myslím, že vím, kde je zakopaný Fík. Catwoman je v Batmanovi pouze vedlejší postava, a tak ji to sluší, ale na utáhnutí celovečerního filmu to prostě není. Dovedete si představit film s Tučňákem v hlavní roli? Chtěl jsem dát odpad, ale občas je na Halle docela pěkný pohled a proto aspoň jedna *. ()

Plangi

Díky pověsti, která film předcházela, jsem nečekal žádné zázraky, ale při sledování jsem myslel, že mne šálí zrak. Například scéna na kolotoči...k tomu není co dodat. A ano, zázrak to byl, typicky hollywoodský, poslední dobou tak častý - jak utopit kopu prachů v takovém infantilním blábolu. Více zábavy si užiju na výstavě koček. ()

WolfR odpad!

Spíše mi to připadalo jako parodie na slavnou komikovou postavu. Zlaté maliny zde přistály oprávněně. Halle Berry, přestože ji mám rád, se do role kočičí ženy vůbec nehodí. Odpad! ()

AGO

Ľahko povedať, čo nefunguje. Možno ma na tom najväčšiu rolu total-brutal-stupid scenár, možno tie ultradigitálne cice alebo šialený strih. Pitof ma sem-tam aj nápadík a Badeltova hudba je až moc dobrá, aby zhnila v takom šajte, ale život je sviňa. A ohladne hodnotenia som sviňa aj ja (ale spravodlivá). ()

otík

Filmová komiksová stylizace není špatná, zbytek je však o poznání horší. Tento moderní mix akce a lásky je tak povrchní, jak to jen šlo. Vedle velmi trapně odvyprávěného příběhu, kde se vůbec nedozvíme nic zajímavého o vedlejších postavách a taky o proměně obyčejné holky v Catwoman (vzpomeňme na Spidermana, kolik času bylo věnováno jeho přeměně!), je zarážející, jak okaté jsou digitální triky. Halle Barry jako kočičí žena ještě docela ujde, ale její digitální náhrada je vyloženě špatná. Ve filmu nejsou ani žádné bombastické akční scény, není zde nic, co by nás mohlo zaujmout. A když si člověk představí, jak málo „muziky“ vyrobili autoři za tolik peněz, je mu téměř do pláče. ()

Sabrewulf odpad!

Tenhle film by se měl urychleně stáhnout z distribuce, kvůli riziku vyvolání epileptických záchvatů. "Díky" ULTRAdementním střihům mě na konci filmu (já jsem to vydržel až do konce?) docela dost bolely oči. Halle vypadá v kočičím kostýmu jako nějaká houmelesačka, o jejích trapných kočičích pohybech ani nemluvím. Triky, děj, herecké výkony - všechno špatně. ()

tom88

Film by som nehnal do odpadov, viem, že to bola pomerne silná takmer nefungujúca katastrofa, ale našťastie mali tvorcovia k dispozícii 100 melónov a spravili dokonalú vizuálnu žranicu, ktorá jediná ma vlastne okrem Halle Berry upútala. Je pravda, že za ten rozpočet mala byť Catwoman jedným z naj komixovým megahitom. Efekty sú pekné a je ich aj dosť, aj keď niekedy sa im úplne nevydarili. Digitálne mačky boli rozporuplné. No digitálna H.Berry stála za to. Dej je fakt nič moc a komixová atmosféra ako keby nebola. Hlavná hrdinka síce ťahala film no partner Benjamin Bratt sa mi tam moc nehodil. Hudba bola doslova katastrofálna, miestami som si myslel, že je to amatérsky film, keby som si odmyslel ten vizuál. Je to zbytočne dlhý film a kopec scén bolo takmer bezúčelnýých ( scénu s basketbalom si rozhodne mohli odpustiť ). Je to prúser, ale nie až taký. Dalo sa na to ako tak dívať aj keď na hranici. 45% ()

stOKYi

Pekná halle berry, aj keď tá jej ofinka ktorú jej maskéry vytvorili keď sa stala catwoman znižuje moje hodnotenie o 1*. čo iné sa dá na takomto filme všimnúť? ()

panMartin

Mizerný je především scénář, ale ani režie nebo herecké obsazení nejsou o stupeň lepší. Halle Berry tu sice vypadá v tom kočičím oblečku velice sexy, ale hraje naprosto příšerně. Po vizuální stránce mě to také vůbec nechytlo. Finální bitva je jedna velká křeč. Na jeden z nejdražších snímků své doby oprávněný propadák. Opravdu mega shit. ()

Triple H odpad!

WOW!! Tak toto je naozaj sila. Zriedkakedy sa vidí vysokorozpočtový projekt, ktorý dopadne až takto zle. V Catwoman nefunguje ABSOLÚTNE nič! Pitofova šialene klipovitá réžia sa k filmu vôbec nehodí. Všetky tie šialené uhly, rôzné kamerové filtre spôsobujú, že na film sa je normálne ťažko pozerať. Keby to bolo natočené inak, možno by to ešte vypálilo lepšie. Hudba je samá rádoby "cool" elektronika a opäť - vonkoncom sa k deju nehodí (keď pri scéne oživenia Halle Berry buráca dramatický orchester som už len neveriacky krútil hlavou). Herci pod Pitofovým vedením sú jednoducho strašní (možno až na priemerných Benjamina Bratta a Lamberta Wilsona). Je jasné, že s takýmto scenárom (ktorý je tak neskutočne tupý, až sa človek čuduje ako mohol dostať zelenú) sa zázraky robiť nedajú, ale toto. Halle Berry - to je kapitola sama o sebe. Tu potvrdila, že dobrá herečka nie je a nikdy nebude. Film nezvláda, nevie ho utiahnuť a nemá ani dostatočnú charizmu (alebo kupodivu aj sex-appeal) na to, aby si diváka získala. Naozaj - jej výkon je tak zlý, že páni a dámy akademici asi zvažujú či si toho pro-minoritného Oscara nemali nechať pre inú herečku. Podľa mňa bol jej Oscar za Ples Príšer jedným obrovským omylom. Efekty sú nechutne digitálne a je ich tu priveľa. Vtipy (hláška - "Mňau!" a iné) a vedľajšie postavy nefungujú, Sharon Stone je trápna až je vám jej ľúto....Pane Bože! Ako vravím, až neskutočné ako sprasený je celý film. O tuposti Catwoman by som vedel popísať kopec odstavcov (naozaj - čo scéna, to perla), ale škoda času. Odpad a aj tých 32% je veľa. A fakt, že toto celé fiasko stálo 100 mil. dolárov (3 miliardy korún preboha! to by bolo slovenských filmov!) mi nedovoľuje dať ani jednu hviezdičku. Odpad. ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (více)

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

23.01.2023

Každý rok se v předvečer velkého finále oscarové sezóny sejdou v Los Angeles členové nadace Zlatá malina, aby „ocenili“ ty nejhorší filmy uplynulého roku. Hlasování o tyto ceny se účastní zhruba 700… (více)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (více)

Halle Berry je k sežrání... žraloky

Halle Berry je k sežrání... žraloky

10.09.2009

Vzpomínáte na doby, kdy platila za největší sexbombu a herecký talent oscarových parametrů? Pak přišla jedna Catwoman a dnes už si na Halle vzpomenou snad jen fanoušci trilogie X-Men. Halle chystá… (více)