Frontier: V kůži nepřítele

• Kanada Frontier
Kanada, (2016–2018), 14 h (Minutáž: 43–52 min)

Série(3) / Epizody(18)

V Severní Americe 18. století se bezohlední trapeři a podnikavci snaží vyrvat kontrolu nad obchodem s kožešinami z rukou mocné Společnosti Hudsonova zálivu. (Netflix)

Recenze uživatele OG_Swifty k tomuto seriálu (3)

Frontier: V kůži nepřítele (2016)

Myslenka / namet zajimavy a potencialne dobry zasazeni pro neco ala GoT - v nastrelu uvedu, ze nekolik spolecnosti obchodujicich s kozesinama bojuje o nadvladu nad Hudson's Bay. Fajn, proc ne - jsou tu indiani, anglani, skoti, francouz, rebel Momoa a jeste par mensich konu. Bohuzel zpracovani toho nametu a kulisy a vsechno dalsi pusobi, jako by za tim stala produkce TV Nova... Herecky obsazeni je dost spatny a herectvi je snad jeste horsi (vcetne hlavni hvezdy Momoy), vubec jsem nepochopil, proc bych jako mel nejak sympatizovat s kurvou barmankou, rebelem Momoou nebo zlutozubem odnekad z Irska. Chvilema hraje Armstrong, ale spis uz je to jen dojezd jeho nekdejsi slavy a predevsim to muceni a picoviny v zaveru pusobily naprosto amatersky. Krome nametu me zaujala jen ta herecka diverzita, kde 80% hercu ma opravdu silny prizvuky, coz cini dialogy zajimavymi na poslech. ()

Série 2 (2017) (S02)

Prvni, potazmo druhy dil otresny. Uplne jsem u nich horel a rikal si, jakou blbost jsem to udelal, ze jsem se na tuhle vec zacal vubec divat. (Ne)herectvi porad stejny, akorat hlavni hrdina zlutozub ma vousy. Momoa je furt drsnej a topornej jako to povestny drevo a vlastne to neni zas az tak prekvapivy, ze to vedle dalsich neumetelu ani moc nevynikne... opet plati jako v prvni rade, ze vlastne nevim, komu jsem fandil.. Guverner vs hospodska byl super trapnej fight, Momoa vs Rusak z Punishera byl taky dost trapnej (navic citelnej), Zlutozub vs drsna indianka je predzvesti hruzy v nadchazejici treti rade a zaverecny fight mezi vdovou a gayem byl asi jedinej TROCHU zajimavej. Pond Cobbs me sral od prvniho dilu a samozrejme je to anomal, takze si ho jeste uziju a jedina jakztakz zajimava postava v podobe Katie McGrath ala vdova svine zaklepala backorama, cimz zhasla i moje jedina jiskra nadeje. Dalsi rady se bojim. ()

Série 3 (2018) (S03)

Tak jsem doklepal treti radu a opet musim v prvni rade vyjadrit prani - uz to prosim dal netocte! Citaty nymandu typu Meryl Streep, Beyonce nebo Ice-T pocinaje, predrsnelyma a nesmrtelnyma indiankama / Momoou konce. Novy postavy (Maor, portugalskej namornik) byly otresny ve stylu predchozich rad a z tech malo dobrych skoncil cernoch a blaznivej Ir vlastne ani nevim jak dopad... Mr. Grant a Lord Benton ale konecne zaklepali backorama, tak by to mohl byt takovy otevreny konec, please.... Celkove vzato lepsi nez druha rada, ale porad kvalitativne strasny. ()