Po neúspěšném pokusu o atentát na amerického prezidenta (Morgan Freeman) je jeho důvěryhodný ochránce, agent tajné služby Mike Banning (Gerard Butler), falešně obviněn a poslán do vazby. Když se mu podaří uprchnout, musí se držet dál od své vlastní agentury a přelstít FBI, aby našel skutečné viníky. Banning se zoufale snaží odhalit pravdu a obrátí se na ty nejméně pravděpodobné spojence, aby s jejich pomocí očistil své jméno, ochránil rodinu a zabránil hrozícímu nebezpečí pro celou zemi. (Magic Box)

UhLee

(5/10). Okoukaný námět a příběh, který nijak nešokuje. Mírně šokuje však fakt, že Butler od své role Leonidase dost zestárnul. Postavu už také nemá jako za mlada. Ale na ty roky pořád pohoda. Podívaná je to místy nudná a pokaždé předvídatelná. Na druhou stranu jde od druhé poloviny o dobrou akční jízdu. Vypíchl bych atmosféru u závěrečné bitvy a prohledávání kanceláří. ()

BROKEN_

Lepší než druhý díl, ale na jedničku to samozřejmě nemá. Děj je sice předvídatelný, ale pořád se něco děje, a hlavně, je to koukatelný. Gerard Butler je opět fajn. Jeho taťulda v podání Nicka Nolta je super, jeho scény mě bavily nejvíc, byla sranda :) . Akční scény mají spád, ale jde vidět že třetí díl měl nižší rozpočet, oproti předchozím dvoum dílům. Ikdyž to má vady, scénář ss chová někdy směšně, jenže, já si to užil, a na sobotní večer dobrej film. Jo, a těch několik pokračování, které byly odklepnuty, mi vůbec nevadí, jen si zrovna nemyslím, že by postava Mika Benninga byla tak zajímavá aby dostala další pokračování. ()

Johnny.ARN

Predvídateľné, bez nejakého scenaristického nápadu. Útok dronov bol ale skvelý nápad, rovnako ako aj použitie snad všetkých napalmoviek, čo v hollywoode našli. Inak je to stále o tom istom. Profi strelci vyliskaju komando jednotkami na hlavu a nevedia trafiť prestarnutého Buttlera, ktorý vyzeral, že už má toho dosť. Rutinérska práva, ktora zhltla strašné milióny a ostane v starej dekáde. 3 z 5 ()

Lachtaan

Jak už jste si tady mohli přečíst několikrát, záporák ve třetím pokusu o záchranu amerického prezidenta v rámci jedné série je k rozpoznání již v první čtvrhodince, i tak se ale celkově nejedná o takový průser, jaký jsem se sestupnou tendencí u Pádů čekal. Velmi patriotický Olympus mě kdysi zcela ohromil, výlet do Londýna už tolik ne. Poslední Žererádova střílečka na účet nejvyšší kanceláře USA stojí někde na pomezí mezi dvěma předchozími částmi a zapisuje se do historie jako jedno z těch koukatelných béček roku 2019. ()

viperDavid

Další díl klasické vyvražďovačky. Někdo tu psal, že je to lepší než poslední Rambo. Nesouhlasím. Butlera a jeho akční filmy mám rád, ale stále je to jen dobrý místo prášku na spaní. ()

oveckaoa

Takhle má vypadat slušně odvedený akčňák. Jsem rád, že v době sraček jako je Rychle a zběsile a Expendhovnas (Expendables) jde natočit ještě akční film, který není tak moc přehnaný , nelétají tam auta a není zde parta herců tak moc k smíchu, že by to přišlo vtipné i tomu malému děcku ve filmu. Bod dole za potitulkovou scénu, která je absolutně zbytečná a kdyby tam nebyla nic se nestane a závěrečný souboj se záporákem, který se vyřeší jedním bodnutím nože. Plusové body za drony a závěrečnou scénu, která je opravdu povedená. V dalších díle bych se s tím nesral a šel bych rovnou proti Rusákom mohla by být i sranda. 80 procent p.s. nechápu jak tomu může dát odpad , ale zase na csfd jsou takové individua , že jsou schopni tomu dat odpad jen kvůli tomu, že se tam střílí se zbraně nebo je to trol co tu je nastavený jen kvůli tomu, aby uměle snižoval hodnocení. ()

Phietros

Sice už je znát rozpočet, ale pořád se na anděla prezidenta kouka dobře. Začátek filmu byl jak z nějakého béčka, ale nastesti to bylo jen cvičení.. Poté to nabere poměrně rychle tempo, kdy je spáchán útok na prezidenta a vše je hozene na Mika, který jako jediný přežil. Začíná na něho lov a on musí očistit své jméno a dostat se k prezidentovi. 70% ()

noriaki

Mně se tedy dvojka líbila víc než trojka, ale chápu, že s tímhle názorem budu v menšině. Akce na momentálně nastavenou laťku trochu ztrácí, režie a efekty na ni ztrácí docela hodně, ale Has Fallen série má dobrý zvyk dodávat co slíbila, takže jsem byl spokojený. Jen tu prostřední pasáž bych trochu prostříhal. Dvě hodiny jsou na přímočaré béčko přece jen moc. ()

Trustme

V Bulharsku opět potřebují filmová studia práci a tak poprosili Kanadu a Čínu o nějaký ten akční film, kde by mohli ukázat své levné umění. Gerard Butler zase nastupuje do služby Jeho prezidenstva a pokouší se hrát amerického hrdinu. Třetí díl je nejslabším. Klišé a předvídatelnost, nudná akce a opravdu směšná zápletka, které se musí smát i v Bulharsku. Film z kterého si budete pamatovat jen destruktivní nálety netopýřích dronů a naprosto netypické pro tento žánr nízké clonění objektivů kameramana O'Loughlina, který to pojal jako nějaký zasněný skandinávský film. ()

Sany33

Londýn v plameňoch som radšej preskočil a vrhol som sa po hlave hneď do tretieho dielu, záchrany amerického prezidenta prezidenta pred votrelcami z cudzích krajín, väčšinou tretieho sveta. Gerard Butler pôsobí už trocha obstarožne a aj preto je celkom nutné pridať trocha viac akčných scén a dynamických efektov aby sme zabudli na to že sa približuje viac k senilnému dedovi ako k hrdinovi akčných filmov tohoto storočia. Akcia je svižná a dej je celkom napínavý ale nikto asi neverí že to po tretí raz s rovnakou zápletkou a rovnakým hercom môže niekoho nadchnúť. 65% ()

VanTom

Naštěstí není moc třeba pitvat zápletku, přehnanou, schematickou a pitomou, protože hlavní roli přebírá slušná poctivá akce (působivé výbuchy – tedy ty reálné, nikoliv ty digitální), která si zachovává úroveň i tempo až do konce. Ještěže tak, úvod totiž působí "uprchlíkovsky" klopotně, kdo bude padouch se fakt nespletete a "strejcovský" Gerald zrovna nevypadá, že by dokázal vykydlit kompletní žoldáckou jednotku (i když samo zvládne i dvě). ()

JohnSmith

Třetí díl akční série je tady a udělal mi velkou radost. Nejen proto, že mám Butlera rád, ale i proto, že je to přímý rychlý akční snímek, který si na nic nehraje a je velice dobře natočený. ()

V.Silver

Překvapivě to nebylo špatný! Dobře jsem se bavil, film pěkně utíkal, a pokud tomu (jako vždy) odpustíme pár nedokonalostí, máme příjemný akčňák na sobotní večer. A když někdy poběží v televizi, možná ani nepřepnu :) ()

mkubalikova

Poctivé akční béčko se vším všudy. Žérár dělá, co může, ale už to není žádný mladík, tak by to měl možná už fakt zabalit. Já se ale celkem bavila. 70% ()

dragon94

Tak jak mě bavila jednička a dvojka, tak tohle bylo celé špatně. Celý film je neuvěřitelně předvídatelný, hloupý, nelogický s hodně podprůměrnou akcí. Navíc je na tom filmu znát výrazné snížení rozpočtu. Absolutně nechápu proč zrovna tenhle díl má nejdelší stopáž. Mít to tak 90 minut bylo by to výrazně snesitelnější. 1* 20% ()

Hollohlaway

Tři hvězdy díky slušné akci a stále sympatickému Butlerovi a navzdory debilním částem scénáře. To jako vážně, že viceprezident na základě dohad v podstatě vyhlásí válku Rusku a genštáb to nijak nekomentuje? Obsazení ušlo, až na vysloveně směšně působící Jadu Pinkett. Tak neuvěřitelnou postavu jsem dlouho neviděl, naštěstí se přímo jí týká další nesmysl, přílet dvou vyzvídajících agentů na základnu profesionálních vojáků a teoreticky podezřelých. To jsem doslova vybouchl smíchy. Zbytek asi nemá cenu řešit, koukáte, střílí se, bouchá to a klaďasové vyhrajou. Proč ne. ()

Tři další Pády s Butlerem v plánu

Tři další Pády s Butlerem v plánu