Reklama

Reklama

VOD (1)

Zeki Müller (Elyas M'Barek) byl jako učitel-samouk vždy zastáncem drsných a nezvyklých metod. Přiměřené násilí na žácích mu nikdy nebylo cizí. Ať už po nich střílel, nasazoval jim pouta, využíval elektrošoky nebo je dokonce nutil se něco ve škole naučit. Ale teď, v třetím díle filmové série Fakjů pane učiteli, přichází okamžik pravdy. Goethovu gymnáziu ubývají studenti a od dalšího školního roku mu hrozí zavření. Poradce pro volbu povolání oznámil Zekiho třídě, že po škole nemají nikde žádnou šanci a navíc je teď čekají testy, které mají prověřit jejich schopnost vůbec dojít k maturitě. Mezi učiteli i studenty zavládne děsivá deprese. Pedagogové se bojí, že přijdou o práci. Studenti propadají zoufalství z toho, že dveře k lepší budoucnosti jsou pro ně definitivně zavřené. Ředitelka Gudrun Gerster (Katja Riemann) všechny tyto starosti s radostí hodí na krk hlavně Zekimu a nové školní posile Biggi Enzbergerové (Sandra Hueller). Mají se postarat o několik rychlých, výrazných studentských úspěchů, aby zabránili zavření školy. A tak jsou na řadě soutěže o nejlepší studentský hudební a výtvarný výkon, o nejlepší školní noviny. Na programu se musí objevit i veledůležitá kampaň proti šikaně na škole. Je tedy na Zekim, aby své svěřence konečně donutil vzít osud do vlastních rukou. Jenže jedna věc je někoho přesvědčit a druhá, aby to pak dotyční i udělali. Na řadu přichází další Zekiho novátorské pedagogické postupy zahrnující i nelegální podkožní čipování studentů, aby se mu netoulali za školou. Protože studenti Chantal, Danger, Zeynep i Burak mají vedle obtížné vzdělatelnosti i jiné, hodně odlišné problémy. Je vůbec nějaká naděje, že Zeki k maturitě protlačí celou 11. B? (CinemArt)

(více)

Videa (4)

Trailer 3

Recenze (191)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Jednička byla naprosté zjevení. Zeki hláškoval jako ďábel, všude byl brutální černý humor, film narvaný rasistickejma kecama, nebral si servítky a všechno to parádní, nekorektní fakování okořenil dobrý příběh, sympatické herecké obsazení a povedený soundtrack. V německé žumpě totálně svěží vítr. Proto byla dvojka podpásovka k zblití. Nekorektní politický humor nahradilo naprosto nábožensky, rasisticky korektní infantilní a odporné podlézání všemu a všem s příběhem o zachraňování nějakých sirotků někde v Thajsku. Tvůrci sebrali svoje varlata a narvali je do kabelky paní Merkelové a celé té naší korektní společnosti, kde se bojíte plácnou holku po prdeli, abyste neskončili v poutech a se zničenou kariérou a pověstí. Vykastrovaná sračka prostě. Proto je trojka mírným napravením té hodně pochroumané reputace. Sice se pořád tvůrci drží zkrátka, moc se film netrefuje do citlivých témat a když, tak spíš korektně a s morálním poselstvím. Ale děj má konečně trochu smysl, občas je to docela sranda a pár těch školních vtipů zafunguje vždycky. Zakončení slušné, že tahle série měla po skvělé jedničce mnohem, mnohem navíc, netřeba asi moc zmiňovat. 55%. ()

balcazar 

všechny recenze uživatele

Síce som dvojku nevidel, ale asi mi to až tak neprekáža. Keď však porovnám jednotku s trojkou, celkom ma prekvapilo, že má jednotka lepšie hodnotenie, keďže to bol kolosálny shit. Trojka sedí s hodnotením na csfd a užil som si ju viac (možno aj preto, že som čakal tie najklišovitejšie a najtrápnejšie vtipy podobné českému Kameňáku). Už to nie sú také trápne a silené vtipy, minutáž celkom plynula a odsýpala, takže som rozhodnutie ísť na tento film do kina (zase nič iné schopné nedávali) som až tak neľutoval. Štvorku by som však už neriskoval. :D ()

Reklama

Hartigan 

všechny recenze uživatele

Na Zekiho návrat jsem se vskutku celkem těšil. První dva díly byly super komedošky, nicméně napotřetí to celému ansáblu vůbec nevyšlo a dostalo se nám jen přehnaně křečovitého, již ničím originálního humor od stejné čtyřky puberťáků, která svojí opakovanou hloupostí dokáže pouze nudit (otrávná Chantal) a těžko k nim může i po celé trilogii "rozumný" divák nad 20 let najít porozumění. Snad je opravdu nadobro konec, poněvadž tady pšenka znovu neporoste. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Šikanujete mě, protože jsem citlivej? To se nedělá. Prosím, akceptujte můj penis." Já tedy doufám, že pan učitel už dofuckoval. Mě to zatím ještě pořád docela bavilo, ale už za to nemohla frackovitost pedagoga. Pan Müller už prostě dospěl a i když stále skvěle loví studenty, čipuje je a odposlouchává jim mobily, tak už to tak nějak není ono. Ale abych jen nekritizoval, tak jsem se našel v Dangerově výtvarném talentu, chci psát milostné básně v binárním kódu a rozhodně nechci cybersex. A to ani s babičkou. A taky nechci moralizování, v kterém se tento příběh utápí. ()

Bauer 

všechny recenze uživatele

První díl byl skvělý, druhý díl také a to především díky lokaci Thajska. Bohužel není možné zopakovat úspěch i napotřetí u komedie, která se točí kolem učitele-kriminálníka a těch nejhorších dětí na škole, je téměř nemožný úkol a také se to nepovedlo. Třetí díl je blbost. Trapné scény, debilní dialogy a celkově dvouhodinová nuda v podstatě o ničem. Hodně zamrzela absence Karoline Herfurth alias slečny Schnabelstedtová. Bez ní to nebylo ono. Děkuji za tuto německou komediální trilogii, ale pokud bych se k ní někdy vrátil, což určitě udělám, tak třetí díl vynechám. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (6)

  • Když přijedou naštvaní studenti za Zekim (Elyas M'Barek) na hřiště, omylem pustí z reproduktoru písničku „Bibi & Tina“, proti čemuž se hned hlasitě ohrazují. Jde přitom o titulní píseň filmu Bibi & Tina (2014), ve kterém hrál představitel Dangera Max von der Groeben. (TaNya_)
  • Po závěrečných titulcích můžeme sledovat nepovedené scény z natáčení filmu. (ČSFD)
  • Ve scéně, kde Zeki (Elyas M'Barek) a Biggi (Sandra Hüller) šli navštívit svoje žáky do klubu, je znát, že v českém znění hraje jiná písnička, než v originálním německém znění. (orionn12)

Reklama

Reklama