Svérázný učitel Zeki Müller nastupuje se svojí třídou do posledního jedenáctého ročníku na Všeobecné Goetheho škole, která má ve svém okolí pověst nejhorší školy. Na Zekiho studenty čekají náročné maturitní zkoušky a taktéž další studium pro výběr jejich budoucích povolání. Proto Zeki se svými studenty navštíví na pracovním úřadě centrum pro výběr povolání, kde vyplní testy pracovních předpokladů. Studentům se však nelíbí, že jim počítač přidělil nezajímavé a pro ně podřadné práce. Chantal, Zeynep, Danger a Burak ztrácí jakkoukoliv motivaci pro úspěšné ukončení školy a tak se místo učení věnují diskotékám, záškoláctví a užívání si alkoholu nebo cigaret. Taktéž ředitelka školy Gudrun Gersterová má před sebou těžký úkol. Vzhledem k mizerné pověsti školy, je školní inspekce rozhodnuta školu uzavřít. Jediním východiskem z této situace jsou úspěšné maturity a návrh na stipendia pro nadané žáky. Zeki pomocí lstí rozdá svým studentům motivační slohy o představě budoucích povolání a přesvědčí své studenty, že to jsou jejich slohy, které napsali kdysi dávno. Tato lest Zekimu vyjde a jeho studenti se začnou zapisovat do uměleckých kurzů a věří, že i oni by mohli v životě něčeho dosáhnout. Mezitím musí Zeki a jeho kolegyně ze sborovny Biggi řešit další potíže na škole jako je šikana nebo užívání drog. Naneštěstí Chantal, Zeynep, Danger a Burak zjistí pravdu ohledně slohů, které jim Zeki rozdal... (TV Prima)

Trailer 4

Spiker01

Německá bláznivá trilogie je za námi. Už v podstatě do kina na komedie nechodím, ale jednou za čas na něco tak bizarního a ujetého rád zajdu. Těžko třetímu dílu vyčítat absolutní vypatlanost ve všech směrech, tahle výstavní guilty pleasure vyloženě těží z toho, že se nebere vůbec vážně a je přiznaně debilní, asi to zmiňuju již potřetí, ale na německé prudérní poměry taky dost svěží a vizuálně nádherně natočená. Překvapilo mě, jak i třetí díl vyloženě srší nápady a herr Müller opět řeší dříve nemyslitelné patálie, a co víc, opět je to vtipné, takovým tím infantilně idiotským způsobem, jehož příklon musí mít člověk už v sobě (a nebo nějaké omamné látky). Vynikající trojité kombo na pořádný opilecký večírek, lepších splachovacích komedií aby člověk pohledal.. ()

Malarkey

Nevěřil jsem, že by kvalitu prvního a druhého dílu tvůrci udrželi i ve trojce, leč jsem se na ní těšil. No a nakonec to nebylo ani tak strašný. Jen jsem měl problém, že se tu zábavné scény střídaly s vysloveně trapnými, u kterých jsem si zavzpomínal na momenty série filmů Holky to chtěj taky a období, ve kterém se obecně milně mluvilo, že Němci dělají nejhorší filmy v Evropě a lidé přitom komerčně znali jenom tyto šílené komedie. Zběsilý střih, absurdní situace, rádoby zábavně vložená hudba do dané scény. Pár takových scén ve filmu bylo. Například, když si Chantal se svým kamarádem omylem užívala virtuální sex a kamaráda babička jí do pusy strčila sušenku. No, naštěstí to zachránili zbytkem a skutečností, že jsem si na tu partu za první a druhý díl docela zvyknul. ()

Jara.Cimrman.jr

"Šikanujete mě, protože jsem citlivej? To se nedělá. Prosím, akceptujte můj penis." Já tedy doufám, že pan učitel už dofuckoval. Mě to zatím ještě pořád docela bavilo, ale už za to nemohla frackovitost pedagoga. Pan Müller už prostě dospěl a i když stále skvěle loví studenty, čipuje je a odposlouchává jim mobily, tak už to tak nějak není ono. Ale abych jen nekritizoval, tak jsem se našel v Dangerově výtvarném talentu, chci psát milostné básně v binárním kódu a rozhodně nechci cybersex. A to ani s babičkou. A taky nechci moralizování, v kterém se tento příběh utápí. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Hrozí vám zavření školy. Mám stížnosti. Můj šéf se obává, že se snažíte prosadit problémové studenty místo jejich propagace. 80. léta jsou pryč. Někteří na vysokou nemají. Všichni nemůžou být básníci a myslitelé. Někdo bude muset nastavit písmena a zapnout tiskový stroj." A příběh, který zakončí trilogii je na světě. Je tam spousta bláznivých situací. 1. Úvodní testík. 2. Čipování studentů. "Proč se tam píše..D..O.." - "Dog?" - "Pro co je to zkratka? Kdo ví?" - "Já vím! Doktor!" 3. Studenti na výstavy umění. "Ten záchod vypadal opravdově." 4. Kybersex 5. Sjetej učitel a mega čípek v prdeli. 6. Učitelka, studentka, francouzák a taneček na diskotéce. 7. Emo sebevražda. To byli nejvtipnější situace. Největší prostor ukradla Chantal. Byla na scéně defakto pořád. Nejvíce mne bavila ředitelka jako v předchozích dílech. Trojka je kvalitou něco mezi jedničkou a dvojkou. Já jsem poměrně spokojený, ale nejlepší díl v této sérii je ten druhy. - 70%. ()

EvilPhoEniX

Třetí díl úspěšné série Fakju pane učiteli je bohužel nejslabším a vlastně i zbytečným. Dvojka film okořenila tím, že se jelo na výlet, ve trojce se děj soustředí zpátky ve škole, ale už to moc nemá koule. Vtipných scén je daleko méně než v předešlých dílech a měl jsem pocit, že už tvůrcům dochází nápady, jakoby ten film byl natočen z nutnosti vydělat další drobné, Na podívání pořád ok, Elyas M´Barek je pořád frajer a Gizem Emre je velkokočka. 60% ()

• Po závěrečných titulcích můžeme sledovat nepovedené scény z natáčení filmu. (fanda124)
  • Keď sú Chantal (Jella Haase) a Danger (Max von der Groeben) v knižnici, Chantal vytiahne z regálu starú knihu a následne z nej sfúkne prach. To je však nezmysel, keďže prach na knihu padal zhora, nie na prednú stranu. (Astonko)
  • Když přijedou naštvaní studenti za Zekim (Elyas M'Barek) na hřiště, omylem pustí z reproduktoru písničku „Bibi & Tina“, proti čemuž se hned hlasitě ohrazují. Jde přitom o titulní píseň filmu Bibi & Tina (2014), ve kterém hrál představitel Dangera Max von der Groeben. (TaNya_)