Eine echte deutsche humor. Jakmile ja dosfedet se, že do kin jit tžety teil, ichned jsem absolfofal pofinnou kino štaci Stuttgart-Hannover-Berlín, kde ich und moje mandželka Gerdi tolik se nažechtat, až nas chceli fifest z biograf. S filmem nefifstal kein problem, aber delka ist zu viel. Zmita se mnou narodny chrdost, unsere serie ist echte komedy, ktera je blasnyvim kukanym na echte deutsche cherce. Jediny fymykajici se arijskym požadafkum je kofolovy Schauspieler v chlafny rohli. Fy mate Sagvana, my mame M´Bareka, ktery chraje sehr gut. A my se žechtali jecho eskapadam. Das war unglaublich! A už neplaty, že tschechische cholky ist nejkhrashnejschi, my hast eine deutsche Gwyneth Paltrow, chrala učhitelku. Prafda, ta delka bez silne sapletky to kazila, ale my nemame zaostale pochadky jako fy, my se umime bafit ponemecku. My mame Heidi Klum, a až ji opicha cely Tokio Hotel ze fšech stran, bude zase unsere. My mame Bayern Mnichov, a až zmizi Lewandovski, bude zpet i naše chrdost, fi mate jen Trošku, my mit tuchle chumornou serii, co ma sprafne ftypy. Ja rad se kukat na naše narodny poklady, co zde od dob našcheho milofaneho Vlasty Buriana nebyly. Musim fšak fer dodat, že napady postupne došly. A dalši pžipadny dyl už tolik nefychližim. Tžety teil ist genug. 6/10(22.5.2018)

Očividně to udělalo velkej boom i po druhým díle, tak proč nenatočit trojku. Bohužel už to ale nedokázalo jet v zajetých kolejích. Jasně, člověk se celkem zasmál, ale přitom spousta těch joků bylo strašně na sílu. Příběh se točil čistě kolem příprav na maturitu a dalšího zavření školy, ale to nebylo to podstatný. Oni se snažej každou scénou trumfovat tu předchozí, a ne vždycky se to holt povede. Bral bych to jako konec německý trilogie, která se jim mimořádně povedla a dál bych to nepokoušel.(12.4.2018)

• Hartigan

Na Zekiho návrat jsem se vskutku celkem těšil. První dva díly byly super komedošky, nicméně napotřetí to celému ansáblu vůbec nevyšlo a dostalo se nám jen přehnaně křečovitého, již ničím originálního humor od stejné čtyřky puberťáků, která svojí opakovanou hloupostí dokáže pouze nudit (otrávná Chantal) a těžko k nim může i po celé trilogii "rozumný" divák nad 20 let najít porozumění. Snad je opravdu nadobro konec, poněvadž tady pšenka znovu neporoste.(23.3.2018)

Celá trilogie Fakjů se dá charakterizovat jako naprosto ujetá, šíleně barevná a záchodovým humorem zábavná guilty pleasure. Ano, scénář nepřetéká originalitou a ani většina vtipů není nikterak kvalitní, ale forma, jakou je to vše podáváno je dokonalá. S 10.B (nyní už 11.B) jsem pár chvil strávil a každý mi tam svým způsobem nějak přirostl k srdci a Zeki je prostě "snovej" učitel, který se s nikým a ničím nemaže. Už ve dvojce mrzela malá účast "Šnáblštatový", zde bohužel až na pár slov není vůbec a její náhradnice nepůsobí ani zdaleka tak dobře. Co mě osobně naopak potěšilo a překvapilo byla účast fotbalistů Bayern Mnichov na natáčení (ikdyž jim nefandím, fotbal sleduju) a český dabing, který je v celé trilogii perfektní (a to se dabingu většinou obloukem vyhýbám). Třetí Fakjů je pitomý, je přitažený za vlasy a někdy opravdu pořádně tlačí na pilu, ale jede si furt ten svůj vlastní styl, který započal už v jedničce. Co na to říct? Snad jen to, že já mam holt rád pitomosti. A trilogie Fakjů u mě bude mít vždy svoje místo (i z toho důvodu, že dobrých šílených komedií je jako šafránu). 78%(22.4.2018)

Předchozí dva díly byly o hodně lepší i tento díl není špatný ale na předchozí dva díly to je dost slabé. Film je celkem dobře proveden a zpracován ale mě se víc lybyly předešlé dva filmy které jsou vynikající. U filmu jsem se samozřejmě bavil jen mě moc neosilnil jako předchozí dva filmy. Jinak je to v celku super komedie u které se člověk zasměje.(5.5.2018)

• - Když jdou Zeki (Elyas M'Barek) a Biggi (Sandra Hüller) na party, potkají „hlídače“, což je spoluvězeň z prvního dílu, kterého ztvárnil německý raper Farid Bang. (Worry77)

• - Ve filmu se na krátký okamžik objevili hráči fotbalového klubu FC Bayern Mnichov, David Alaba a Mats Hummels. (tb_23)