Síce som dvojku nevidel, ale asi mi to až tak neprekáža. Keď však porovnám jednotku s trojkou, celkom ma prekvapilo, že má jednotka lepšie hodnotenie, keďže to bol kolosálny shit. Trojka sedí s hodnotením na csfd a užil som si ju viac (možno aj preto, že som čakal tie najklišovitejšie a najtrápnejšie vtipy podobné českému Kameňáku). Už to nie sú také trápne a silené vtipy, minutáž celkom plynula a odsýpala, takže som rozhodnutie ísť na tento film do kina (zase nič iné schopné nedávali) som až tak neľutoval. Štvorku by som však už neriskoval. :D(29.4.2018)

Třetí Fakjů pane učiteli sice nenabízí žánrovou novost jedničky ani exotickou akčnost dvojky, a tak zbývá podotknout, že jde o průměrnou komedii, která ale i tak tvoří (v rámci žánru) solidní závěr "géťácké trilogie". Film se snaží být až přespříliš poučný a poukazuje na soudobé problémy ve školství, což je sice na jednu stranu super, ale na druhé straně to zabijí komediální potenciál filmu - nicméně scény s virtuálním sexem a zaváděním čípku mě vážně odrovnaly, stejně tak jako originálně pojatá titulková sekvence. Zkrátka Zeki, Chantal, Danger, Ingrid a další do třetice všeho dobrého i zlého aneb Pěkná závěrečná přehláska nad Göhtem.(2.4.2018)

• hroubek

Zklamání. Jednička je velmi sympatická a oddychová komedie. Dvojka je typický sequelový film, který ve výsledku nabízí totéž, jen je dražší a je tam toho více. A trojka?? To je promrhaná šance. Tuhle sérii mám celkem dost rád, a to více mě fakt zaráží, jak moc je trojka nudná a nevtipná. Chápu, že se tvůrci snaží upozornit na sociální problémy dnešní mládeže, ale že film ztratí svoje kouzlo jsem fakt nečekal. Film už není ta drzá komedie, která nás pořádně rozesmála a pobavila. Z toho zbyl jen slabý odvar, kde se neustále opakují ty samé vtipy. A je to škoda, protože ve filmu je několik hodně povedených scén, se kterými by se dalo pracovat. Jenže film má skoro dvě hodiny, a prostě nudí a spoustu scén je hodně výplňových a těžko uvěřitelných, i rámci světa, ve kterém se celá trilogie odehrává. Další velkou chybou filmu je to, že zde chybí silný ženský protihráč hlavnímu hrdinovy(Karoline Herfurth je fuč a její absence je hodně znát). Fakjů pane učiteli 3 je prostě velké zklamání a fakt jsem se dost nudil, naneštěstí je ve filmu pár momentů, který to zahraňují, ale pořád se nelze zbavit pocitu, že tohle je mělo být o dost lepší.(26.3.2018)

Třetí díl úspěšné série Fakju pane učiteli je bohužel nejslabším a vlastně i zbytečným. Dvojka film okořenila tím, že se jelo na výlet, ve trojce se děj soustředí zpátky ve škole, ale už to moc nemá koule. Vtipných scén je daleko méně než v předešlých dílech a měl jsem pocit, že už tvůrcům dochází nápady, jakoby ten film byl natočen z nutnosti vydělat další drobné, Na podívání pořád ok, Elyas M´Barek je pořád frajer a Gizem Emre je velkokočka. 60%(30.3.2018)

Přijde mi docela nefér, dávat tomuhle filmu tak špatné hodnocení. Ale, když ono to ani jinak nejde. Banda žáků s jedním učitelem, jak je známe už od prvního dílu. Ale k tomu má tenhle setsakramensky daleko. Už to není o tom vtipu, kterým hýřily předešlé díly, není to o nápadech a nic moc se neděje. Celý děj mi připadal ohraný, nenápaditý a bez života. Pravdou je, že se scény někdy až nesmyslně táhly, jindy to prostě jenom nebylo ono. Kdyby měl film takovou energii, jako v posledních minutách nebo, chcete-li třetině, určitě by si zasloužil lepší hodnocení. Ale i přesto všechno, když to shrnu, nebyl až tak špatný. Rozhodně se na něj dalo dívat. Doporučení si však tenhle film nezaslouží, kdo jej vidět chce, ten se na něj také podívá. Musí však počítat s tím, že díra do světa to v žádném případě není.(24.3.2018)

• - Když jdou Zeki (Elyas M'Barek) a Biggi (Sandra Hüller) na party, potkají „hlídače“, což je spoluvězeň z prvního dílu, kterého ztvárnil německý raper Farid Bang. (Worry77)

• - Ve filmu se na krátký okamžik objevili hráči fotbalového klubu FC Bayern Mnichov, David Alaba a Mats Hummels. (tb_23)