Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.i.k.e
  **

  už u dvojky sem nechápal jak se po výborném prvním dílu,kde spousta postav prozřela,mohl děj ubírat tudy kudy se ubíral.U třetího dílu to pak nechápu opětovně.Trojka sice není tak agresivně hloupá a nepůsobí jako sled nahodilých scén (dokonce ve své druhé polovině začíná dávat i trochu smysl a postavy se konečně vyvíjejí směrem kam dospěli na konci prvního dílu),ale ani to nic nemění na faktu,že všichni...opravdu všichni...se chovají jako asociální hovada a absolutní kreténi a budí tak dojem,že v německu je ok vláčet spoutané děti za autem,nebo je čipovat jako psy.Nenudil sem se tak extrémně jako u dvojky,ale zároveˇsem se ani nebavil jako u jedničky.Teď už jen doufat,že žádný další díl nebude...50%(22.3.2018)

 • filmfanouch
  **

  Někdy se má končit s jedním dílem ale ne táhnout to na trilogii. Ano, jednička Fakjů pane učiteli nebyla žádná bomba ale měl zábavný nápad s tím, že se z kriminálníka stane učitel. Jakmile se z toho stal hit muselo se samosebou vymyslet pokračování. A nikoho nenapadlo nic jiného než poslal všechny do Thajska. I přesto, že dvojka je ale znamenitě horší než jednička má alespoň nádherné thajské kulisy. A na ty už trojka sázet nemůže. Třetí díl je ze všech nejhorší. Při tom zajímavých nápadů nemá málo. Těžce ale habruje mezi tím jestli být komedie nebo sociální drama kde by se mělo řešit rodičovské násilí, šikana a nedůvěra sama z sebe. Pořád je to při tom všem ale šílená komedie kde se studenti čipují čipy na psy! Neříkám, že Fakjů pane učiteli 3 není film ve kterém by nefungoval žádný vtip. Například sex o virtuálním 3D sexu byl celkem fajn. Do toho se ale vlečou dětinské fórky které po hodině přestávají být vtipné (a to ten film trvá brutální 2 hodiny!) Zamrzí to především kvůli tomu, že například v závěrečných titulkách je vidět, že do toho obsazení dalo všechno, je vidět, že jde o skvělou partu která si dala na filmu záležet, většina podává uvěřitelné výkony... ale všechno se to ztrácí v nevtipné kaši která prostě neměla vzniknout. Fakjů pane učiteli 3 je bohužel zbytečné pokračování které nemá šťavnatost prvního dílu a ztratilo i tu drzost co měla alespoň dvojka. Celkem tedy zamrzí, že zrovna tenhle film zaznamenal nejsilnější start roku v německy mluvících zemích. Vyložený průšvih to ale není a například hlavní hrdina Zeki Müller v podání Elyase M'Bareka je pořád fajn.(13.4.2018)

 • Kudly4
  ****

  Fakjů pane učiteli 1 byla komedie roku 2014. Dvojka už byla o něco slabší a tohle je nejslabší díl z této trilogie. Více se tu hraje na citovou stránku diváka, Zekiho už moc nešikanují ani on je, ale to se dalo čekat, je to logické. Každopádně, je to celkem náhoda, ale s prvním dílem tenkrát začala nová etapa v mém životě, která také končí v těchto dnech , kdy vyšel tento (zřejmě) poslední díl. Obávám se, že z Německa už taková komedie nepřijde. Parádní trilogie, navždy v srdci.(24.8.2018)

 • griph
  *

  HeštegPosledníFakju? Sou last part nám nabídnul maturitu naších známých asociálů z 11.B, dále vztah pana DontTačMiPlz (DTMP) s emařkou, která se chtěla udusit v karavanu, mimochodem už druhý pokus o sebevraždu v této sérii.. Šantal se rozhodla okusit pořádný vzrůšo se svým DTMP, které při virtuálním orgasmu přeřušila sušenková babička.. nic zajímavé už last díl nenabídl až na milostnou báseň v binárním kódu s tak sladkými slovy jako 1101101 1101001 1101100 1110101 1101010 1110101 100000 1110100 111111 = miluji tě - nevím co bylo přesně bylo v té básni.. Holt po druhém slabším dílu se stále drží laťka okolo dvojky, žádný posun k lepšímu, spíše i k horšímu.. :)(25.3.2018)

 • Lyli
  **

  Trojka. Třetí díl, který vypadá stejně, jako ty dva před ním. Jen teda druhý díl byl u moře, což bylo wáááu, ne? Takže teď už nejsme u moře, učitel už nekamarádí se svojí holkou, ale bydlí v jejím domě s její ségrou. Pořád nesnáší děti, a učitele dělá, protože....vlastně nikdo (ani on sám!) neví proč. Děti ho taky nesnáší, pak ho zas milujou. Ostatní učitelé jsou totální tragédi, a většina bere drogy, chlastá nebo se léčí na psychně. Jo, a ten učitel vypadá jako imigrant. Vlastně je to asi dokument o situaci v Německu. Panečku.(29.10.2018)

 • - Když jdou Zeki (Elyas M'Barek) a Biggi (Sandra Hüller) na party, potkají „hlídače“, což je spoluvězeň z prvního dílu, kterého ztvárnil německý raper Farid Bang. (Worry77)

 • - Keď sú Chantal (Jella Haase) a Danger (Max von der Groeben) v knižnici, Chantal vytiahne z regálu starú knihu a následne z nej sfúkne prach. To je však nezmysel, keďže prach na knihu padal zhora, nie na prednú stranu. (Astonko)

 • - Ve filmu se na krátký okamžik objevili hráči fotbalového klubu FC Bayern Mnichov, David Alaba a Mats Hummels. (tb_23)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace