• Likan7

Nepřekvapivě sestupná tendence. Druhé pokračování a zakončení celé trilogie už totálně vaří z vody. I Karoline Herfurth se tu ani neobjevila a chvilku po konci mi přijde, že nedorazil ani sebemenší příběh. Parta hlupáků si to občas dává dobře, ale spíš je to někdy až na sílu a opravdu dobrých vtipů tu je jen pár. Zbytek je spíš trapný. A poprvé mi přišlo, že to nebavilo ani M´Bareka, na kterém celá trilogie stála.(1.11.2018)

Do třetice opět za 5. Pravděpodobné uzavření trilogie režijní, scenáristické a herecké kulometné palby satirických komedií o boji mezi zkaženou mládeži a učiteli za pomocí ironie a černého humoru. Souhlasím, že poslední díl je i zároveň nejslabším. Možná proto, že není už tak čerstvý a originální jako díl první. Stále jde ovšem o nadprůměr v žánru jak pojmout film o adolescentech, který není jak z Disney Channelu.(8.4.2018)

• M.i.k.e

už u dvojky sem nechápal jak se po výborném prvním dílu,kde spousta postav prozřela,mohl děj ubírat tudy kudy se ubíral.U třetího dílu to pak nechápu opětovně.Trojka sice není tak agresivně hloupá a nepůsobí jako sled nahodilých scén (dokonce ve své druhé polovině začíná dávat i trochu smysl a postavy se konečně vyvíjejí směrem kam dospěli na konci prvního dílu),ale ani to nic nemění na faktu,že všichni...opravdu všichni...se chovají jako asociální hovada a absolutní kreténi a budí tak dojem,že v německu je ok vláčet spoutané děti za autem,nebo je čipovat jako psy.Nenudil sem se tak extrémně jako u dvojky,ale zároveˇsem se ani nebavil jako u jedničky.Teď už jen doufat,že žádný další díl nebude...50%(22.3.2018)

Tak konečně vyšla trojka a trilogie je kompletní..U dvojky jsem se ještě válel smíchy pod stolem, tady už ne. Samozřejmě vtip a smích tu byl, jen už ne takový jako dřív, škoda. Moc se mi ani nelíbilo co udělali z Dangera, taky mi tu chyběla Zekiho správně ztřeštěná partnerka z jedničky. Samozřejmě nesmí chybět vsuvka s uprchlíky. Pro mě nejslabší díl, ale na jedno pohodové odpoledne vystačí. 6/10(25.3.2018)

• hroubek

Zklamání. Jednička je velmi sympatická a oddychová komedie. Dvojka je typický sequelový film, který ve výsledku nabízí totéž, jen je dražší a je tam toho více. A trojka?? To je promrhaná šance. Tuhle sérii mám celkem dost rád, a to více mě fakt zaráží, jak moc je trojka nudná a nevtipná. Chápu, že se tvůrci snaží upozornit na sociální problémy dnešní mládeže, ale že film ztratí svoje kouzlo jsem fakt nečekal. Film už není ta drzá komedie, která nás pořádně rozesmála a pobavila. Z toho zbyl jen slabý odvar, kde se neustále opakují ty samé vtipy. A je to škoda, protože ve filmu je několik hodně povedených scén, se kterými by se dalo pracovat. Jenže film má skoro dvě hodiny, a prostě nudí a spoustu scén je hodně výplňových a těžko uvěřitelných, i rámci světa, ve kterém se celá trilogie odehrává. Další velkou chybou filmu je to, že zde chybí silný ženský protihráč hlavnímu hrdinovy(Karoline Herfurth je fuč a její absence je hodně znát). Fakjů pane učiteli 3 je prostě velké zklamání a fakt jsem se dost nudil, naneštěstí je ve filmu pár momentů, který to zahraňují, ale pořád se nelze zbavit pocitu, že tohle je mělo být o dost lepší.(26.3.2018)

• - Když jdou Zeki (Elyas M'Barek) a Biggi (Sandra Hüller) na party, potkají „hlídače“, což je spoluvězeň z prvního dílu, kterého ztvárnil německý raper Farid Bang. (Worry77)

• - Ve filmu se na krátký okamžik objevili hráči fotbalového klubu FC Bayern Mnichov, David Alaba a Mats Hummels. (tb_23)

• - Keď sú Chantal (Jella Haase) a Danger (Max von der Groeben) v knižnici, Chantal vytiahne z regálu starú knihu a následne z nej sfúkne prach. To je však nezmysel, keďže prach na knihu padal zhora, nie na prednú stranu. (Astonko)