• Arsenal83

Po dvojke som dúfal, že žiadna trojka nepríde a bohužiaľ sa mi želanie nesplnilo. Turek som západného Nemecka zas dáva inteligentnému humoru zabrať a radšej volí tu najjednoduchšiu formu zábavy určenú pre adolescentov. Učiteľ, čo fajčí na školskom hajzli, môže totiž pobaviť len skrachovanú mládež, ktorí vidia svoju budúcnosť na youtube. Inak ide väčšinou o propagandu multikultiralizmu a prisťahovalectva, čo mi v prípade Nemecka nevadí, nech si ich vezmú koľko len stačia.(28.3.2018)

• existimator

Třetí díl uzavírá víceméně povedenou trilogii, na kterou už by se podle všeho nemělo navazovat. A za to můžeme být rádi. První díl byl naprosto špičkový, druhý fajn a tento už se stal takovou úplně průměrnou komedií. Není špatná, ale víckrát se na ni dívat nebudete. Poslední díl Fakjů pane učiteli postrádá příběh a je plný momentů, které nedávají vůbec žádný smysl. Pokud se chcete zasmát, je to dostačující film. Ale tím to tak nějak končí a je to škoda po tom, co jsme viděli v této sérii doteď.(14.4.2018)

Očividně to udělalo velkej boom i po druhým díle, tak proč nenatočit trojku. Bohužel už to ale nedokázalo jet v zajetých kolejích. Jasně, člověk se celkem zasmál, ale přitom spousta těch joků bylo strašně na sílu. Příběh se točil čistě kolem příprav na maturitu a dalšího zavření školy, ale to nebylo to podstatný. Oni se snažej každou scénou trumfovat tu předchozí, a ne vždycky se to holt povede. Bral bych to jako konec německý trilogie, která se jim mimořádně povedla a dál bych to nepokoušel.(12.4.2018)

• filmfanouch

Někdy se má končit s jedním dílem ale ne táhnout to na trilogii. Ano, jednička Fakjů pane učiteli nebyla žádná bomba ale měl zábavný nápad s tím, že se z kriminálníka stane učitel. Jakmile se z toho stal hit muselo se samosebou vymyslet pokračování. A nikoho nenapadlo nic jiného než poslal všechny do Thajska. I přesto, že dvojka je ale znamenitě horší než jednička má alespoň nádherné thajské kulisy. A na ty už trojka sázet nemůže. Třetí díl je ze všech nejhorší. Při tom zajímavých nápadů nemá málo. Těžce ale habruje mezi tím jestli být komedie nebo sociální drama kde by se mělo řešit rodičovské násilí, šikana a nedůvěra sama z sebe. Pořád je to při tom všem ale šílená komedie kde se studenti čipují čipy na psy! Neříkám, že Fakjů pane učiteli 3 není film ve kterém by nefungoval žádný vtip. Například sex o virtuálním 3D sexu byl celkem fajn. Do toho se ale vlečou dětinské fórky které po hodině přestávají být vtipné (a to ten film trvá brutální 2 hodiny!) Zamrzí to především kvůli tomu, že například v závěrečných titulkách je vidět, že do toho obsazení dalo všechno, je vidět, že jde o skvělou partu která si dala na filmu záležet, většina podává uvěřitelné výkony... ale všechno se to ztrácí v nevtipné kaši která prostě neměla vzniknout. Fakjů pane učiteli 3 je bohužel zbytečné pokračování které nemá šťavnatost prvního dílu a ztratilo i tu drzost co měla alespoň dvojka. Celkem tedy zamrzí, že zrovna tenhle film zaznamenal nejsilnější start roku v německy mluvících zemích. Vyložený průšvih to ale není a například hlavní hrdina Zeki Müller v podání Elyase M'Bareka je pořád fajn.(13.4.2018)

Předchozí dva díly byly o hodně lepší i tento díl není špatný ale na předchozí dva díly to je dost slabé. Film je celkem dobře proveden a zpracován ale mě se víc lybyly předešlé dva filmy které jsou vynikající. U filmu jsem se samozřejmě bavil jen mě moc neosilnil jako předchozí dva filmy. Jinak je to v celku super komedie u které se člověk zasměje.(5.5.2018)

• - Ve filmu se na krátký okamžik objevili hráči fotbalového klubu FC Bayern Mnichov, David Alaba a Mats Hummels. (tb_23)

• - Když jdou Zeki (Elyas M'Barek) a Biggi (Sandra Hüller) na party, potkají „hlídače“, což je spoluvězeň z prvního dílu, kterého ztvárnil německý raper Farid Bang. (Worry77)