Pavouci 2

Sam Firstenberg

Peter Belcher

Serge Colbert
  • Deimos

TV/// Obsazení 2/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 3/10/// +je to stravitelný -herci z třetí cennové, triky amatérské (i slepej pozná co je model a co je dělaný počítačem), chování postav i pavouků je "ehm" ...naskryptované/// Upřímně: není to tak strašné. Nebo možná je, ale nepřemýšlím nad tím. Sám se divím. Hlavní je, že jsem se u toho nenudil a že to mělo tu správnou zhovadilou a béčkoidní atmosféru. A to, že tam jsou nějací pavouci, to poznáte až po nějaké půlhodině. Pak to jde z kopce a kdyby byly menší, tak by to vypadalo hrůzostrašněji. Větší neznamená vždy lepší. Nutno dodat, že jsem viděl horší srajdy./// Celkem 31%///(12.11.2008)

• Laca1313

K tomuto filmu můžu říci snad jen to,že zde hráli hrozní herci a byly tu ještě horší efekty. A ,,třešničkou,, na tomto odpadovém filmu byly pavouci řvoucí jak Godzilla.Nevim jak ostatní (podle komentářu,co tu jsou, se našli i lidé,kteří se u tohoto filmu i bavili),ale ja se nudil už od úplného začátku,a to jsem schopný se pobavit u kdejakého odpadovýho horroru:))) Tento film jsem shlédl až do konce jen z důvodu, že se snažim dokoukat všechny filmy,které si rozkoukám(18.7.2009)

• SOLOM.

Volné pokračování Spiders (2000) má opět na svědomí společnost Nu Image ani tentokrát se tvůrci nedočkali příliš velkého diváckého ohlasu. Přitom to první hodinu vůbec nevypadalo špatně. Spíše než scifi horor to připomínalo klasický thriller, pavouci se tu „téměř“ neobjevili a i díky tomu měla zápletka alespoň z části zajímavou akční atmosféru. Takže nemohu souhlasit s „odpadním“ hodnocením na netu. Dokonce se tentokrát docela vydařil i samotný výběr herců, kteří dle mého zas až tak špatně nehráli. Bohužel ke konci se přece jenom dostalo i na samotné „digi pavouky“ a tady se lámal chleba. Kvalita filmu šla okamžitě dolů díky hodně špatným efektům. Tím pádem je jasné, že i v samotné atmosféře nastal zádrhel, který zkazil celkový dojem z předešlých minut. Přitom to do té doby nebylo zas až tak špatné. Divákům je naservírován zajímavý únos (okořeněný srandovní bitkou na jachtě) a následné poodkrývání tajemství nákladní lodi, taky nebylo špatné. Takový mrazák na mrtvoly či inkubátory unesených lidí, rozhodně musí potěšit. Je sice jasné, že žádných dech beroucích zvratů se tu nedočkáme, protože vše je předem dané, ale přesto z toho byli cítit náznaky vytvořeného napětí. Bohužel Nu Image má vždy schované pro své věrné obecenstvo nějaké to „eso“ v rukávu a tak šlo vše dobré ke konci do hajzlu. Je škoda že Stephanie Niznik tentokrát potěšila jen svým pozadím, protože tahle holčina má určitě co nabídnout ze svých ženských předností (což ukázala již ve filmu Exit to Eden), ale tak za holou prdel si asi neúčtovala tolik, jako za „zbytek“.(19.8.2014)

• Mr.Roman

Slovami hlavného záporáka: pavúky, ktoré sú viac lepkavé a viac mäsožravé ako akákoľvek iná bytosť na Zemi, je tento film navyše aj viac debilný a viac absurdný ako akýkoľvek iný na Zemi (česť výnimkám :D). Vrcholom tohto primitívneho a úplne zbytočného "umeleckého diela" sú zvuky pavúkov pripomínajúce slonie trúbenie, ktorých dokonca aj digitálne animované podobizne pripomínajú figúrky z bábkového divadla, nekonečné klišé a trápne natočené všadeprítomné vykrádačky slávnych filmov (keď komusi prerazí pavúk hruď zvnútra tela zostal som hľadieť v nemom "úžase"). No zo všetkého najviac nechápem ako mohol niekto dať tomuto snímku zelenú a celý jeho zmysel (snáď len ten, aby sme si viac vážili ostatných filmov). Lenže pri ostatných filmoch podobného razenie sa dá aspoň zasmiať na ich debilite, pretože sa aspoň neberú až tak vážne, ale tento.. no u tohoto som len neveriacky krútil hlavou a ešte stále sa čudujem, že som ho vôbec dopozeral (musel som sa vtedy strašne nudiť).(16.2.2008)

• Kopin

Přiznávám, pavouků se bojím. Hodně. A při pomyšlení že pavouk velký jako moje ruka, leze po mém nahém, spoceném, bezbranném těle mi..... no prostě na to radši nemyslím. Niméně od chvíle kdy jsem náhodou v televizi shlédl Spiders II, mám daleko větší strach z toho, že bych na tenhle film někdy narazil znovu. To už radši tarantuli na pupík.(18.7.2009)

• - Keď Alex (Stephanie Niznik) a Jason (Greg Cromer) lezú po rebríku na boku lode, tak je rebrík v jednom zábere v dobrom stave a v druhom je už skorodovaný. (vander19)

• - V scéne, kde Alex (Stephanie Niznik) zachraňuje Jasona (Greg Cromer), je v odraze na dverách kontajnera možné zazrieť členov štábu. (vander19)