Epizody(8)

Šest měsíců po zmizení Mikkela, Jonase a Ulricha se síť záhad ve Windenu prohlubuje. Osud světa opět visí na vlásku. (Netflix)

Eaton_Hunt

Druhá série je o mnohem lepší než první a to jsem si myslel že první je dokonalá. Příběh jde pořád dál, žádné zbytečné scény ani rozhovory, vše co se odehrává je k příběhu, což se mi strašně líbí, když někdo napíše, tak dobrý scénář pro poměrně rozumný počet epizod. 10/10 nevím jak to skončí, zatím prostě bez chyby. ()

Lendak

To, čo na začiatku vyzeralo ako klasická detektívka s nejakým tými nadprirodzenými prvkami, sa zmenil na biblický epos o konci sveta. Už chápem, prečo sa z Dark stal taký fenomén, lebo to, ako to je od začiatku geniálne premyslené je unikát, ktorý tu ešte asi nebol. A ešte to je zabalené v tom nádhernom vizuále.... ()

bonovox

II. seria: Dark sa síce dosť zamotáva, ale na druhej strane séria postupne odkrýva mnohé súvislosti medzi jednotlivými dejovými linkami z rôznych rokov. Baví aj sledovanie stretávania sa postáv (mladšieho a staršeho ja). Záver opäť celkom úderný s ďalšími otázkami k III. finálnej sérii. Za mňa o chlp lepšie ako I. seria. 85% ()

Hoffmanos

Ke konci druhé série jsem si řekl "toto ale ku*va né, znova né !" Stejný chyták na další sezónu, jako byl po skončení jedničky, s tím rozdílem, že dvojka po sobě zanechala nehorázný guláš, který bude ve trojce podáváný s nudlemi a kompotem. Tady už se neví z čeho vařit... končím. ()

Naby

Rozhodně super pokračování první série. Zápletka stačí mnohem víc na sci-fi a člověk už se malinko líp vyzná v těch všech složitostech. Poodhalení dalších střípků skládačky je prostě hodně super. Zároveň ale doufám, že třetí sérii dokážou udržet na stejně kvalitní vlně, protože konec mě teda slušně děsí. Jinak jasně zasloužená 5* ()

Dechman

GENIÁLNE! Áno treba sledovať, spájať si všetky súvislosti, ale šikovná kamera a strih Vám to dáva. Mne to dalo sled v tejto sérii asi pri treťom diele a potom už som sa viezol na vlne úplného šialenstva. Možno je to aj tým, že si podrobne pamätám prvú sériu. Všetkým tvorcom poklona. Boli sme zvyknutý na dlhé deje, keď nevidím 5-10 minút nič sa nestane. Tu je dôležité všetko, každý detail, každý pohľad či rozhovor...a hlavne pamäť! ()

slamic5

Jsem rád že tenhle seriál jedu v kuse. Nevím jak bych to dával po dvouroční pauze. Ač se zdá druhá řada více zamotaná, člověk už umí zařadit postavu, tam kam patří a celkově se to dá chápat. I když stále je tam pár věci neznámých. 5 minut pauza a jdeme na třetí. ()

Rhaegar

Souhlasím s uživateli kenkaku a choze. Zatímco v první sérii to nelineární vyprávění bylo chytré a přispívalo příběhu tak tady slouží jedinému účelu. Aby dělali z diváka idiota. Naivnější si řekne, že je to tak geniální, že on to jakožto obyčejný člověk nedokáže pojmout. Přitom jsou zvraty vytažené z paty a nedávají smysl. Postavy se chovají naprosto náhodně a zjevují se v časech a místech kde to scénář zrovna vyžaduje aby se mohlo něco stát. A to asi jenom proto aby ukojili přání diváků být "mindfuckováni". Místo toho jsou spíše než do mysli vinnou scénáře, osouloženi do zadku. PS: Dialogy jsou opravdu tak tupé jak se je podařilo vystihnout uživateli stone. ()

VasekM

Ve druhé sérii se vytratila jedna důležitá věc, co dělalo tu 'darkovskou atmosféru'. V první sérii jste nevěděli vůbec nic (vlastně ani na konci), což vyvolávalo stálé napětí a mysteriozitu, prostor pro přemýšlení. Tady se vám však najednou dostane takové množství informací najednou, že vám z toho jde hlava kolem. Cítím, že tvůrci mají celou zápletku velmi dobře a do detailů promyšlenou, ale je z toho guláš. Též mi v 2. sérii chybí nějaké rozuzlení. Stejně jako v první se rozuzlil původ Jonase a Mikkela, zde bych čekal něco obdobného. Však ono se to jen více a více zamotávalo. Dávám velké naděje do třetí série, doufám, že z toho nějak vybruslej a další série zkončí epickým závěrem, co všechno vysvětlí (anebo půjdou na peníze a natáhnou na pět sérií). 70% ()