V šestnácti není snadné přiznat sobě a natož svému okolí, že jste gay. Simon Spier (Nick Robinson) začne po e-mailech flirtovat s neznámým spolužákem, který si říká Blue. Ale když se nešťastnou náhodou jejich korespondence dostane do cizích rukou, hrozí jim odhalení. Simona totiž začne vydírat jeho sociálně trochu podivný, ale jinak velmi sebejistý spolužák Martin (Logan Miller). Ten věří, že by mu Simon mohl domluvit rande s krásnou Abby (Alexandra Shipp). A pokud mu nepomůže… tak se jeho sexuální orientace stane věcí veřejnou. A co hůř, zveřejní i to, kdo se skrývá pod přezdívkou Blue. Simon se dostává do úzkých. Musí najít způsob, jak se z toho dostat dříve, než k tomu bude donucen. (CinemArt)

XXXXXXXX

Cesta do hlubin gayovy duše, je roztomiloušce přiteplená pohádka pro ty, kterým by snad nestačilo opačné pohlaví. Rejzžiser chtěl pravděpodobně vytvořit očistyčnĕ ukázkovou kokotmedii, pro čtyřprocentní publikum mezi námi. Vyšlo mu to asi stejně, jako kdyby se Vilda Protřepkopi rozhodl v soudobé Anglii zdramatizovat rozkošnĕ půvabnou fresku, na téma: Romulus a Julek adaptují chlapeška! Nepochybuji ovšem, že by tehdejší dramatizace zvedla do ulic mnohem víc rodů než jen Katapulty a Penězovce! No a já si jdu vyplachnout mozek nějakou prostoduchou zabavou pro všechny, ktera nevydá prujem za pevné skupenství (znovu zapíná včerejšího Tomb Raidera)! ()

jafuska

Velmi krásný film, tato tématika je mi velmi blízká, a proto za každý film s touto tématikou jsem velmi vděčná. Dokonalý, hned od samého začátku, žádné klišé, žádné obehrané téma, prostě super. ()

Mkartaylas56

Přesně podle mých očekávání se z Love, Simon vyklubal velice příjemný film ze školního prostředí, který si na nic nehraje a působí velice přirozeným dojmem, díky čemuž jsem hercům na place věřil prakticky všechno a na konci jsem měl jen úsměv na tváři s pocitem, že jsem viděl další povedený "studentský" snímek. 75% ()

Mr.Ward

Pěkně zpracovaný teen příběh, kde se netlačí na pilu skrz hrdinovu sexuální orientaci, naopak se citlivě a pomalu prohlubuje vztah k němu a jeho životu. Závěr na pouti je tečka, která vybojovavá i tu poslední hvězdu a zvedá moje hodnocení na plný počet. ()

PeterFLJilek

Neautentický film, čajové herecké výkony. A prečo vlastne hrajú šestnáročných tínedžerov dvadsiatnici? Herečka, ktorú hrá Abby má dokonca 27! Celé to napokon pôsobí umelo. ()

imarvin

Tak dobře, je to vlastně tuctový romantický film pro teenagery, kterých už filmový průmysl vychrlil spousty. S malou změnou, hlavním hrdinou je gay. Přesto mě film dostal a podle mě má jeden hlavní a velký přesah. Je pro masové publikum, kterému může ukázat, že když má rád kluk kluka, není na tom nic špatného. Neuvidíte tady žádnou sexuální scénu, kterými se to v jiným queer filmech jen hemží a jde jen a jen o city a zážitky. Odsejpá to, postavám věřím a cítím s nimi a na konci byla i slza. Prostě shrnuto, podtrženo. Nečekejte žádný převratný biják, ale malou jednohubku, kterou možná pustíte svým kámošům a známým, aby jasně pochopili, že jste taky normální člověk, který se občas prostě vybrečet u romantického filmu. 😉 ()

Luciee113

Uf, jak hodnotit tento snímek. Čekala jsem od toho trochu víc. No o hodně víc. Když jsou v tomto směru natočené romantické komedie, tak se u toho člověk zasměje a aplausový konec překousne. Ale když to má být spíše k zamyšlení a chvilkama i k politovaní či dokonce drama, tak se mě to zdá příliš přemrštěné. Ne, už si toto nikdy nepustím. Hurá na další jiný filmeček 😎 ()

curil

V poslední době je podobných filmů o problémech mládeže v dospívání a uvědomování si vlastní sexuální orientace opravdu hodně. Stejně tak film "Já, Simon", kde je kupodivu zpočátku hlavní hrdina sympatický mladík, než se z něho vyklube další bukvička. Pro mě je toto téma nezajímavé a obecně nemám podobné příběhy v oblibě. Těšil jsem se na Jennifer Garner, ale ta se v roli matky Emily ve filmu jen několikrát mihne, takže zklamání i po této stránce. ()

marek29

Homo homosexualus. Dalo se na to dívat - žádnej kiss. Moc reklam (prima max) a spousta předsudků jakož i Amerika in its purest.. Hvězdu nahoru za 13RW ()

Gamekeeper77

Díky dobrýmu výběru herců moc příjemnej a hodně pozitivně laděnej film u kterýho mi vadí snad jen obvyklý americký odhalení - jak už to bejvá...přede všema. A ti všichni jsou z toho samozřejmě tak nesmírně šťastní... chce se mi blejt velebnosti. Ale jinak... 78%. ()

onddra

Opravdu dlouho se mi nestalo, že by mi byli všichni herci sympatičtí. Pomatený "záporák", který byl vlastně jen zamilovaný, afektovaný ředitel, otrávená učitelka, všichni Simonovi kamarádi a samozřejmě samotný Simon. Každý z nich měl svůj příběh, své trápení. Myslím si, že i díky tomu film působí velmi lehce, ačkoli jde o celkem vážné (a v poslední době často zpracovávané) téma. Také mi sedlo vykreslení Simona jako obyčejného kluka, který jako gay na první pohled vůbec nepůsobí. Ne každý se chová a obléká jako ten typický stereotyp. Obecně to Nick Robinson zahrál perfektně v momentech, kdy se o sobě snaží říct pravdu. To zaváhání, opatrné pohledy a obavy, jak bude druhý reagovat. Jak přesný! Konec filmu byl dost sladký, ale tak to podle mě mělo být a já si ty růžové brýle sundávat nechci. Pro některé je to asi jen další přeslazená romantika. Já však hlavnímu hrdinovi dost rozuměl a celkově mi film tak nějak pomohl. ()

Jadro odpad!

Až v kine som sa dozvedel, že o čo ide v snímku, keďže som chcel polovičke urobiť radosť. Snímok je spracovaný veľmi dobre, človek by tomu aj uveril - ale: ČO VÁM TO ÚPLNE "KÚRUJE" VŠETKÝM??? NÁJSŤ NORMÁLNY FILM O NORMÁLNEJ LÁSKE V SÚČASNOSTI JE AKO STRETNÚŤ GEORGA CLOONYHO NA BRATISLAVSKEJ ŽELEZNIČNEJ STANICI - a do popredia sa dostávajú samé zvrátené motívy!!! Keď to pozerá nezaradený neskúsený mladík, tak ako napríklad v našom bankovníctve, ho hneď "charakterní" kolegovia zoberú na nezabudnuteľnú párty... Dozrieva doba LGBT a onedlho načnú filmy o tragickom zaľúbení pedofila...... ()

moviefan4

Neviem či je teraz v móde robiť filmy podla kníh a nechať v nich len základ a väčšinu toho pomeniť ale nevadí, tu mi to nevadilo tak ako v RPO. Za mňa filmová adaptácia Love, Simon dopadle úžasne. Kásting je na jednotku, herecké výkony jedna báseň a kamera ani nehovorím. Za mňa plný počet hviezd a spokojnosť. ()

DandaPiper

Kde "Call me by your name" bylo mimo všechno americký a nepodávalo přeslazenou cukrovou vatu, tam si to "Love, Simon" pěkně a doplna vynahradilo. A víte co? Ono to vlastně vůbec nevadí. Další silnej gay příběh, opět s jedním z mých oblíbených herců dnešní doby. Je to trochu přitaženější za vlasy a méně realictický, ale já tohle filmům zásadně odpouštím a za mě naprostá spokojenost. Je to o stupínek níž než výše zmíněný CMBYN, ale stále na solidných a silných pět. ()

Dennnisa

Čekala jsem nudu a ono nic, od začátku se děj stupňoval, tak jak se stupňovat má a ten šťastný konec jednoduše nemá chybu! Taky to donutí se člověka zamyslet, jak těžké musí být přiznat v tomto věku svému okolí jinou orientaci. Za mě určitě 5* ()

pafka

Film o problemu dospivajiciho chlapce, ktery ma obrovske tajemstvi, ktere potrebuje zverejnit, ale moc se toho boji. V tomhle veku mnoho teenageru je plnych lasky a nas hlavni hrdina tez. Jenze to nema vubec lehke. Kdo napsal, ze je tohle komedie, to musel byt teda borec. Ke komedii to ma daleko. Je to citlive natoceny film a slozitosti ziti mladych homosexualu. Pekny kousek, netvrdim ale, ze nejak historicky dulezity. Komu tohle tema nevadi, nemel by minout. ()

JohnCoffe

Aneb jak Američani v poslední době preferují menšinovost ať už se jedná o cokoliv. Neříkám že to je špatný film ale ta přeslazenost mi vadila. ()

David.Pluhar

Kdyby na mě tenhle film nevyskočil na HBO-GO, tak se na něj nepodívám... Ale co si budeme, pro mě je mnohem lepší než Bohemian Rhapsody. Tady to není o Feťácích. Průměrný film. ()

Disney zavřelo první divizi Foxů

Disney zavřelo první divizi Foxů