Poslední rovnice tohoto školního roku je exclusivní přípravkou na prázdniny: Filmová série „Pařeb" + hororový žánr Found Footage + Brazílie = komedie Léto All Exclusive. Všechno začalo jako skvělá dovolená s kamarády a snoubenkou v brazilském ráji. Sluníčko, pláž, samba, rumba i rum, dovádění ve vodě, holky v bikinách. Právě tady chce Franck požádat svou snoubenku o ruku. Jeden den se skupina na prázdninách vypraví na výlet, otec snoubenky jim vnutí i stoletou babičku na elektrickém vozíku . . . střih! Najednou probíhá horečnaté pátrání. Z výletu do džungle se nevrátili, několik dní o nich nikdo neví, v oblasti jsou domorodé kmeny kanibalů. Až konečně! Najde se kamera na selfie tyči, kterou si jeden z nich vždycky všechno natáčel. A ukáže se, že to nebyl výlet, ale opravdový brazilský karneval katastrof. Drzou starou babičku by ještě přežili. Dvě sexy dívky, které se k nim přidají, taky nejsou to nejhorší. Lenochod je dokonce roztomilý. Ovšem jejich vlastní talent na vytváření šílených situací a průšvihů? Ten promění exotický ráj v kůlničku na dříví dřív, než bys řekl Pelé. Tukan by mohl vyprávět! (Bontonfilm)

PTuranyi

Philippe Lacheau, Tarek Boudali, Julien Arruti dnes už zavedená komická trojica doplnená bardom Christianom Clavierom a rovesníkom Vincentom Desagnatom, rozohráva komédiu v štýle "Foter je lotor", rošírenú o omnoho bláznivejšiu jazdu. Originálny je príspevok ručnej kamery a found footage žánru, ktorá zaobaľuje príbeh do ďalšej vrstvy. Samozrejme sa nejedná o korektnú komédiu, ale ako sme u tejto mladej štvorice zvyknutí, siaha svojimi fórikmi na jej hranice a neraz si trúfne aj za ne. Celkovo však nejde o salvy smiechu, ale so škodoradnostné pochechtávanie nad bláznivými situačnými gagmi, ktoré vzniknú, keď sa dá dohromady skupina tvorená ťuťkom, nemehlom, váhavcom a bláznivým kamošom. 65% ()

mansonn

Tak toto som necakal a ozaj som sa zabavil. Velmi vtipne scenky a napady az som si chytal hlavu :-) Vykreslenie postav dostatocne a vtipne podane....najradsej by som sa vratil v case a pozrel si to v kine koly atmoske ....urcite odporucam ()

Mark1983

Najdou se tam některé věci pro zasmání či jen úsměvné, avšak doporučuji u této komedie neočekávat neočekáváné. Je to spíše oddychová a nenáročná jednoubka pro nenáročného diváka, přesto mě ani tentokrát francouzi nezklamali. ()

zekon

Kopie naprosto jasná čeho a aby to vypadalo jinak přidá si režisér bez vlastního nápadu idiotskou kameru a udělá z toho rádoby home made video. Pár fórů jako jo, ale celek, ztráta času. ()

Pythonator

Konečně nějaký found footage film, na který se dá dívat. Celý trapný žánr to paroduje neskutečně vynalézavě. Nečekal jsem, že se u takové kokotiny tak pobavím, ale Frantíci opět potvrdili, že umí a na celý Hollywood ukázali vztyčený prostředník. ()

soukyd33

Dost dobrá komedie, a super situace. Zajímavý soundtrack. Akce střídá akci, a je tam i dost humoru. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Krnac

9/10 totálne uletený film ktorému nejde nič vyčítať, o to viac sa čudujem že není v červenej zóne, neviem o nikom komu sa toto nepáčilo. ()

Zix.

Na začátku film tolik nenadchne, ale když se rozjede tak tu máme samý vtipný a nečekaný situace. Je to delší doba, co jsem se takhle slušně pobavil jako u tohoto filmu. ()

Gagin

Nemám rád takový ty trapný komedie, kde tlačej každou scénu na nějakej vtip. Tady to najdete taky, ale funguje to parádně. Zábava od začátku až do konce, dobrý hlášky, dlouho jsem se tak nepobavil. "Vy muslimové máte problém se vším co lítá co?" :-D ()

sb0

Zaujímavý snímok ktorý splnil všetky moje predpoklady.Dobrý dej,scenár zopár vtipných momentov.Takéto filmy mám rád.Niečo medzi 55%-65% ale prikláňam sa k lepšej známke kvôli konečnému sobášu :). Takže za 4hviezdy. ()

Lady_Gaga

Někdo film omylem pustil a já nedosáhla na ovladač, protože jsem měla plné ruce chipsů, tak jsem tomuto snímku dala pár minut šanci, že ho případně vypnu a budu sledovat jiný. Nejen, že jsem se po ovladači vůbec nepídila, ale se smíchem jsem sledovala sled situací, do kterých se dostali hlavní hrdinové na výletě. Zasmála jsem se dost. Je fakt, že prvních 10 minut to bylo spíš za trest, ale jakmile se dostala parta do jeskyně, procvičila jsem si pořádně bránici a to je to, o co jde především. O zábavu. Jak to kdo zahrál nebo natočil mi bylo upřímně jedno, já se chtěla smát :-) ()

k.rakonos

Já se skvěle bavil. Nejdříve mě rozklepaná kamera trošku srala, ale ve výsledku to přispělo k netradiční bláznivé komedii s plno hláškami, gagy, atraktivním prostředím a krásnými ženami. Prostě komedie, co nezkazí den. Ještě, že přes O2 můžu film přetáčet, posunovat, několikrát jsem to použil, aby mi nějaká hláška neunikla. I stará babi jimi ve filmu nešetří. Jedna z nejlepších komedií za poslední roky. První, nenavazující díl Babysitting jsem neviděl a dle počtu hodnocení ho neviděl asi skoro nikdo (i tahle dvojka má velmi málo hodnotících), takže se k němu po téhle výborné zkušenosti zkusím dostat. ()

farinelli77

Bohužel už i francouzské komedie se snížily kvůli pobavení nenáročného diváka k vulgaritám. Zlaté časy nenuceného humoru Dovolených po francouzsku a Návštěvníků jsou holt nenávratně pryč... Jen díky božskému Christianovi dávám hvězdu navíc. Je tak geniální, že zachrání každý film už jen svou přítomností, i přes tuto malou roli. ()

Opavak

Takové filmy mám rád. Akce, napětí a hlavně humor!!! Claviera mám moc rád a tady je také fajn. Francie má oproti nám super komedie!! ()

d-nao odpad!

Z tej amatérskej kamery mi skoro hlava explodovala a charakter postáv ako žalúdočné vredy. Toto fakt nie je franc.komédia zo starej školy a krajine fantomasa robí len hanbu. ()

macherano

Musim lebo som sa dlho na filme tak nezasmial aj ked casom v druhej polke to stracalo prva bola vynikajuca plus krasne zeny si ani nepamatam zeby boli francuzky krasne ()

Sebik.

Zo začiatku som tento film púšťal s trochou neistoty. No po 20 minútách ma hneď opustila. Tento film priniesol niečo nové, niečo čo tu ešte nebolo a to je len a len dobre. Veľmi dobré na osvieženie a na oddych. Super foundfootage komédia. 95% ()