Future Man

USA, (2017–2020), 16 h 30 min (Minutáž: 25–35 min)

Josh Hutcherson, Eliza Coupe, Derek Wilson, Keith David, Patrick Carlyle, Matt Medrano, Dorien Davies, Meghan Falcone, Robert Craighead, Ed Begley Jr. (více)

Série(3) / Epizody(34)

Josh Futtuerman (Josh Hutcherson) je ten nejvíc bezvýznamný člověk, kterého byste hledali, a moc tomu nepomáhají ani jeho rodiče, kteří se k němu stále chovají jako k dítěti. Přes den je uklízečem toalet v laboratořích a přes noc vášnivým hráčem počítačové hry Biotic Wars. To je všechno a nic víc. To ovšem Josh netuší, že po dohrání jeho oblíbené hry se u něj zastaví návštěvníci z budoucnosti s prosbou o pomoc. (UncleMorty)

Recenze uživatele HenryIvan k tomuto seriálu (3)

Future Man (2017)

A cenu za prekvapenie roka získava ................................................................................................................. nikto iný ako ......................................................... Future Man !! Ale vážne čítal som, že je to v podstate blbosť, na prvý odhad mi to prišlo ako blbosť a ono to aj v podstate svojim spôsobom je blbosť, no je to priam návikové. Dej je jednoduchý, no postupom času sa dosť komplikuje. Veľa krát si poviete, že ako taká blbosť môže fungovať a predstavte si, ona vážne funguje. Herci si to parádne užili, hlavne Josh Hutcherson, ktorý ma milo prekvapil. Navyše je to všetko doplnené o slušné fóry a odkazy na iné veci. Ono to jednoducho treba celé pozrieť a človek pochopí o čo ide. ()

Season 2 (2019) (S02)

A naše čakanie bolo ukončené. Kde to prvá séria dokázala vyvolať v duši tohto dobytka vlnobitie emócií, séria druhá má dokázala prefackať v tom najlepšom zmysle. ()

Season 3 (2020) (S03)

Neveril som, že tomu už bol rok od druhej série a predsa. Rovnako nemôžem uveriť, že to budú už tri roky od premiéry tejto (doslova) vtákoviny. Išlo však o jeden z mála seriálov, ktorý sa nebál priznať si, že nemá logiku a premenil to na svoju devízu. Josh Hutcherson je na takéto role priam stvorený a keď k tomu pridáme Rogena s Goldbergom, tak je obrovská psina. Eliza Coupe a Derek Wilson sú ako doplnenie hlavnej postavy vynikajúci a táto séria nám pekne tento uletený seriál zakončila. Záverečné titulky len podčiarkujú ujetosť, no awesomenosť tohto seriálu. ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů