Future Man (TV seriál)

Komedie / Sci-Fi

USA, 2017, 6 h 29 min (Minutáž: 27–35 min)

Josh je výborný, ale Eliza mi tam moc nesedla. Celý seroš nacpán narážkama na různé filmy a hry a epizoda u Jamese Camerona byla pecka. Sice je příběh zajímavý a celkově to docela i baví, tak mi přišlo, že tomu něco chybí a do sledování jednotlivých epizod jsem se musel nutil. Docela škoda, sliboval jsem si od seriálu hodně.(12.2.2018)

Cim jsiu Stranger Things pro osmdesatkove kingo-spielbergoviny, tim je Future Man pro cestovani casem a sci-fi ze stejne dekady vubec. Teda do znacne miry, protoze Rogen s Goldbergem uz maji jasne zadefinovany rukopis a beze zbytku ho aplikuji i zde. Temata i motivy time travel klasik jsou zde zdimana od nenapadnych mrknuti po doslovne citace a jakmile je ustanovana zakladni dejova linka, jednotlive epizody se formalne uzavrou a skladaji poctu (nebo taky nekdy 'poctu') Cameronovi nebo Mad Maxovi - kazda necemu jinemu a zcela jinak, coz prudce zvysuje koukatelnost serie. Kapitolou samou pro sebe je pak humor, ktery asi hodne lidi odradi, nicmene fanousky autoru rozhodne nezklame. Skvela prace a jen houst, priste jeste vice Wolfa prosim (Meeeeeth!).(25.11.2017)

Tohle je tak šíleně ujeté...ale výborná odreagovačka.To si tak hrajete hru,kterou nikdo nikdy nedohrál a vám se to najednou povede....a tak se ukáže,že to byl ve skutečnosti simulátor z budoucnosti a tak se vám tu zjeví jejich dva členové Tiger a Wolf a prohlásí vás za Spasitele...co naplat,že zrovna masturbujete a postříkáte Wolfa.A tak dostanete snadný úkol - Jak zabránit budoucímu zničení světa? Kronish nesmí dostat opar a je to...ale tak snadné to být nemůže....A tak se začnou nabalovat události na sebe,cestování sem a tam....Wolf to neskutečně zabíjí.Je to vtipné,absurdně ujeté,černý humor,sprosté,místy brutální,nekorektní sranda....to je tak,když lidi z budoucnosti neznají skoro nic z minulosti.Cestování časem taky není sranda...lehce se změní to a ono,ale ve výsledku je to problém tak i tak.Těším se na druhou sérií,která snad bude stejně zábavná.*S01-85%(19.11.2017)

A cenu za prekvapenie roka získava ................................................................................................................. nikto iný ako ......................................................... Future Man !! Ale vážne čítal som, že je to v podstate blbosť, na prvý odhad mi to prišlo ako blbosť a ono to aj v podstate svojim spôsobom je blbosť, no je to priam návikové. Dej je jednoduchý, no postupom času sa dosť komplikuje. Veľa krát si poviete, že ako taká blbosť môže fungovať a predstavte si, ona vážne funguje. Herci si to parádne užili, hlavne Josh Hutcherson, ktorý ma milo prekvapil. Navyše je to všetko doplnené o slušné fóry a odkazy na iné veci. Ono to jednoducho treba celé pozrieť a človek pochopí o čo ide.(3.12.2017)

Jedna z nejlepších novinek roku 2017. Pro mě možná dokonce ta nejlepší. Tenhle seriál mi neskutečně sedl. Hlavně v první polovině je kadece vtipů, až neuvěřitelná. Ta druhá polovina je už sice trochu vlažnější, ale i přesto jsem se u každého dílu velmi bavil. Nejlepší postava jednoznačně Wolf, který dle mě prošel i tím nejlepším vývojem a vždy si dokázal zachovat svůj osobitý styl a kouzlo osobnosti. 5* 90% "Skippy‐di‐bop... Good enough."(13.1.2018)