Bizarní sci-fi komedie o údržbáři, který cestuje časem do minulosti, aby zachránil budoucnost, která lehla popelem kvůli léku na herpes. Komik Seth Rogen si splnil svůj sen a natočil novodobý Návrat do budoucnosti střihnutý Terminátorem dávkovaný po půlhodinách v neskutečnému tempu. Po slabším prvním díle se příběh mění v neskutečný úlet plný krve, ejakulátu a lekcí vaření. Obrovská pocta Jamesi Cameronovi plná popkulturních odkazů.(26.12.2017)

Tohle je tak šíleně ujeté...ale výborná odreagovačka.To si tak hrajete hru,kterou nikdo nikdy nedohrál a vám se to najednou povede....a tak se ukáže,že to byl ve skutečnosti simulátor z budoucnosti a tak se vám tu zjeví jejich dva členové Tiger a Wolf a prohlásí vás za Spasitele...co naplat,že zrovna masturbujete a postříkáte Wolfa.A tak dostanete snadný úkol - Jak zabránit budoucímu zničení světa? Kronish nesmí dostat opar a je to...ale tak snadné to být nemůže....A tak se začnou nabalovat události na sebe,cestování sem a tam....Wolf to neskutečně zabíjí.Je to vtipné,absurdně ujeté,černý humor,sprosté,místy brutální,nekorektní sranda....to je tak,když lidi z budoucnosti neznají skoro nic z minulosti.Cestování časem taky není sranda...lehce se změní to a ono,ale ve výsledku je to problém tak i tak.Těším se na druhou sérií,která snad bude stejně zábavná.*S01-85%(19.11.2017)

Terminator meets Back to the Future meets Rogens Factory = Psycho. Jooosh ako hlavný hrdina až druhý, Tiger tretia, Woolf-hart jednoznačná hviezda seriálu. Odkazy na popkultúru naprieč cca 70 rokov od 50tych rokov do blízkej budúcnosti (zdravím arcilotra James-a) pecka. Hudobný podmaz v rokoch 80tych a 90tych pecka. Teším sa na pokračovanie.(3.8.2018)

Future Man je trochu ambivalentní záležitost. Kombinuje zastydle pubertální fórky, konverzační humor, chytlavě napsané postavy a stovky odkazů na 80. a 90. léta. To první mi nesedlo vůbec, to druhé ano, to třetí moc a to čtvrté jak kdy. Seriál mi kupodivu přišel napínavější než vtipný. Chvilku se hledal, zhruba po třetím díle vynechal gore scény a přijal svůj osobitý styl. Zábavnost časem rostla a když zakolísala, podržely jí absurdní situace. Kupříkladu celá linie s posedlým detektivem Skarsgaardem je doslova lahůdková a není jediná. Díky nim se u mě hodnocení přehouplo přes průměr.(20.9.2018)

Jedna z nejlepších novinek roku 2017. Pro mě možná dokonce ta nejlepší. Tenhle seriál mi neskutečně sedl. Hlavně v první polovině je kadece vtipů, až neuvěřitelná. Ta druhá polovina je už sice trochu vlažnější, ale i přesto jsem se u každého dílu velmi bavil. Nejlepší postava jednoznačně Wolf, který dle mě prošel i tím nejlepším vývojem a vždy si dokázal zachovat svůj osobitý styl a kouzlo osobnosti. 5* 90% "Skippy‐di‐bop... Good enough."(13.1.2018)

• - Na rozdiel od ostatných postáv, má postava Wolfa (Derek Wilson) v každej epizóde iné oblečenie. (Frenkyt)

• - Natáčení bylo zahájeno 30. března 2016 v Los Angeles. (BMW12)

• - Seriál byl silně inspirován filmem Poslední hvězdný bojovník (1984), kde se hlavní hrdina snažil zachránit galaxii a ne Zemi. (UncleMorty)