Future Man (TV seriál)

Komedie / Sci-Fi

USA, 2017, 6 h 29 min (Minutáž: 27–35 min)

Tohle je tak šíleně ujeté...ale výborná odreagovačka.To si tak hrajete hru,kterou nikdo nikdy nedohrál a vám se to najednou povede....a tak se ukáže,že to byl ve skutečnosti simulátor z budoucnosti a tak se vám tu zjeví jejich dva členové Tiger a Wolf a prohlásí vás za Spasitele...co naplat,že zrovna masturbujete a postříkáte Wolfa.A tak dostanete snadný úkol - Jak zabránit budoucímu zničení světa?Kronish nesmí dostat opar a je to...ale tak snadné to být nemůže....A tak se začnou nabalovat události na sebe,cestování sem a tam....Wolf to neskutečně zabíjí.Je to vtipné,absurdně ujeté,černý humor,sprosté,místy brutální,nekorektní sranda....to je tak,když lidi z budoucnosti neznají skoro nic z minulosti.*S01-zatím 80%(19.11.2017)

Jedna z nejlepších novinek roku 2017. Pro mě možná dokonce ta nejlepší. Tenhle seriál mi neskutečně sedl. Hlavně v první polovině je kadece vtipů, až neuvěřitelná. Ta druhá polovina je už sice trochu vlažnější, ale i přesto jsem se u každého dílu velmi bavil. Nejlepší postava jednoznačně Wolf, který dle mě prošel i tím nejlepším vývojem a vždy si dokázal zachovat svůj osobitý styl a kouzlo osobnosti. 5* 90% "Skippy‐di‐bop... Good enough."(13.1.2018)

Future Man je projekt, který vypadá správně uhozeně už od prvního okamžiku, kdy jsem se o něm dozvěděl. To bylo mimochodem video z Comic-conu, kde Seth Rogen zabil hlavní hvězdu Joshe Hutchersona. A pak přišel první trailer, který přesvědčil o tom, že by to mohla být sranda. Seth Rogen sice u seriálu působí jen jako režisér a nepodílel se na scénáři, ale tohle je přesně humor, který od něho čekáte. Takže pokud se vám nelíbí, doporučuji si seriál nepouštět a ušetřit čas. Já o sobě nebudu tvrdit, že jsem jeho velký fanda, ale jednou za čas si rád dopřeju něco odlišného a Future Man se rozhodně vymyká z davu. Obsazení je skvělé a i když má být hlavní hvězdou Josh Hutcherson, tak Eliza Coupe a speciálně Derek Wilson si to kradou pro sebe. Humor klouže po hranici trapnosti a vtipnosti, ale spousta vynikajících narážek mu pomáhá zůstat na té dobré straně. Jisté je, že tenhle humor není pro každého, a i když jsem se bavil, tak ho určitě s klidným svědomím nemůžu doporučit všem. Věřím však, že ten kdo si k tomu najde cestu se bude královsky bavit a smát se stejně jako já!(26.12.2017)

Cim jsiu Stranger Things pro osmdesatkove kingo-spielbergoviny, tim je Future Man pro cestovani casem a sci-fi ze stejne dekady vubec. Teda do znacne miry, protoze Rogen s Goldbergem uz maji jasne zadefinovany rukopis a beze zbytku ho aplikuji i zde. Temata i motivy time travel klasik jsou zde zdimana od nenapadnych mrknuti po doslovne citace a jakmile je ustanovana zakladni dejova linka, jednotlive epizody se formalne uzavrou a skladaji poctu (nebo taky nekdy 'poctu') Cameronovi nebo Mad Maxovi - kazda necemu jinemu a zcela jinak, coz prudce zvysuje koukatelnost serie. Kapitolou samou pro sebe je pak humor, ktery asi hodne lidi odradi, nicmene fanousky autoru rozhodne nezklame. Skvela prace a jen houst, priste jeste vice Wolfa prosim (Meeeeeth!).(25.11.2017)

Bizarní sci-fi komedie o údržbáři, který cestuje časem do minulosti, aby zachránil budoucnost, která lehla popelem kvůli léku na herpes. Komik Seth Rogen si splnil svůj sen a natočil novodobý Návrat do budoucnosti střihnutý Terminátorem dávkovaný po půlhodinách v neskutečnému tempu. Po slabším prvním díle se příběh mění v neskutečný úlet plný krve, ejakulátu a lekcí vaření. Obrovská pocta Jamesi Cameronovi plná popkulturních odkazů.(26.12.2017)