Mladá matka Riley North (Jennifer Garner) se probírá z kómatu po brutálním útoku na její rodinu, při kterém jí zabili manžela a dceru. Když vrahy nikdo nepotrestá, Riley vezme spravedlnost do vlastních rukou. Svou frustraci a hněv promění v motivaci, a roky v úkrytu trénuje mysl i tělo. Stane se z ní neporazitelná mstitelka, která uniká polici, FBI i losangeleskému podsvětí. Riley má vlastní pojetí spravedlnosti. A nikdo mu neunikne. (Magic Box)

MickeyStuma

Jednoho krásného večera stráveného na pouti ji před očima zabili dítě a manžela a sama byla ráda, že nečekaný útok přežila. A to neměli dělat. S vervou sobě vlastní se vydá na cestu pomsty, při které nezůstane nit suchá. Jennifer Garnier v roli akční hrdinky, která nám už své dovednodnosti ukázala hlavně v televizním seriálu 'Alias’. Snímek se drží standardu námětu o mstě, což by mohl třeba i takový Steven Seagal odkývnout. Akční hrdinové? Ale kdeže. Ani ženy nejsou žádná ořezávátka a nepotřebují k tomu ani mohutnou hmotu svalů. Šablona příběhu je tedy očekávaně tradiční, ale i tak se tvůrci snažili děj rozvíjet tak, aby si divák nebyl zcela jistý svou předvídavostí. Zajímavostí je, že se v podstatě převzal námět s klasiky Charlese Bronsona 'Přání smrti’. Stejně jako jeho Paul Jersey, se i zde Riley North stane středem mediálního zájmu a podpory veřejnosti. Takže to klidně můžeme brát i jako vzdálenou ženskou verzi 'Přání smrti’ A nezbývá už nic jiného, než si striktně rýpnout do Bruce Willise v remaku 'Přání smrti’, který si může z ostudy ušít kabát. Jennifer Garner si ho tímto hravě strčila do kapsy. Drsné, temné a nekompromisní akční drama, zapadající do série snímků o pomstě za úkladnou vraždu rodiny, tentokrát s ženskou hrdinkou, která se s chlapy v ničem nezadá. ()

BOURQUE

Vo svojom žánru (napr. sem patrí aj Colombiana) to „pozoruhodným“ filmom spraví J. Garner a jej premena na bolesť a ľútosť nepoznajúcu „killing machine“. Film má jasnú koncepciu, ale niektoré detaily sú „nevypracované“ – napr. ako sa za tých rokov stala z R. North taká „profesionálka“? Otvorený záver (ako to už u takýchto filmoch „býva zvykom“). Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Wallis3

Další z řady tupých filmečků s tupým názvem a vyčpělým tématem, kdy se nějaká prachobyčejná persóna z oběti vypracuje tak, že to nandá celýmu mafiánskýmu kartelu i se skorumpovanýma ouřadama. Ale z ničeho není dost dobře jasný, jak že se v tohoto assassína vypracovala, její detektivní pudy byly prostě asi dílem neomylného šestého smyslu. Spousta bývalých filmových hvězd se upisovalo/upisuje béčkovým počinům,  vítej Jennifer Garner mezi nimi, asi nebylo na zaplacení účtů. ()

Kingjiri

Příběh je naprostá žánrová klasika bez jakýhokoliv překvapivýho momentu (aspoň trochu originální závěr se přímo nabízel, bohužel se ale sklouzlo do klišoidních vod). Ale díky Morelovi na režisérský sesli a Jennifer Garner v hlavní roli jde přece jenom o záživnější revenge movie. První osoba se stará o solidní filmařinu a velice koukatelnou drsnější akci, druhá zase udrží diváckou pozornost v neakčních scénách (aspoň teda mužský publikum:)). Docela fajn mi přišel i záporák až bych pro něj uvítal víc prostoru. S propracovanějšim příběhem bych asi se čtvrtou hvězdou moc neváhal. ()

DAPDO

Stokrát natočený téma pomsty. Kdyby byl v hlavní roli vycvičenej zabiják, dám klidně tři hvězdy. Ale že celej drogovej kartel vyvraždí a zničí jedna pipina, která do té doby podepisovala smlouvy v kanclu a kupovala zmrzlinu své dceři, to jsem fakt nečekal. Asi se naučila ovládat bojový umění, všechny automatický zbraně a výbušniny na internetu, protože ve filmu o tom není ani zmínka. Tvůrci se měli míň inspirovat Černou mambou z Killa Billa, působilo to místy jako parodie. A taky by neškodilo zjistit si, jak vypadá a funguje drogovej kartel, určitě to není spolek vemen, co se nechá omrdat od jedné padesátikilové ženské během jedné noci. ()

Razzor_82

"Vidíš ji? Ta už je vodepsaná!" Ale kdepak, mstitelka Jennifer Garner je v tomhle revenge snímku zcela nesmrtelná. Šablonovitý a stokrát omletý děj o nefunkční justici a krvavé pomstě. Ani jedna svůdná scéna. Jen studená vyvražďovačka s průměrnou bojovou akcí. 4/10 ()

Pavel82

Tenhle akční thriller nevyniká vůbec ničím. Vše jsme viděli už tisíckrát a v mnohem lepším provedení. Chce být Ctihodným občanem či Johnem Wickem v sukních, ale nemá na to koule. Vše je to bohužel moc rutinně natočeno. ()

Likan7

Aboslutně nezajímavý béčko s příšernou Jennifer Garner, hrozným scénářem, béčkovou režií, šíleně blbou akcí a nepřekvapivým twistem. Pustil jsem si to opravdu jen kvůli Jen, která je relativně známá a alespoň trochu jsem doufal v překvapení. ()

Eventyrer

Ženská verzia Johnna Wicka a Taken. Mohlo to byť tak dobré. Jennifer Garner jak ušitá na takýto druh postavy, ale celé je to jedna veľká katastrófa. Mamka z predmestia uniká polícii päť dlhých rokov, vyzná sa v zbraniach a v bojových umeniach. Ona musela mať iný druh materskej dovolenky... ()

Acrobat

Morel už psychicky nemal dosť síl. Síl na to, aby sa dostal von zo šablóny, von z predpokladu, preč od hlučného davu. Preto tu v podobe Peppermintu nemáme istého Neesona ani prízemnú Jodie Foster, ale ženu síce z mäsa a kostí, ktorá však nevedno prečo, všetko vie a zvládne. A Morel ti nepovie ako sa to stalo, jeho film neobsahuje linearitu. Neviem ako prejde strategické miesta pri streľbe, netušíte prečo jej nadbehne potetovaný magorský Mexičan. (napr. Greengras by vedel rozprávať). Morel je pre mňa stále režisér s vysokým potencionálom a slušnou víziou tzv. oddychovej akcie. Len tu sa stratil nejako v neschopnosti nájsť viac síl, aby vytvoril legendu. Bavíte sa síce stále nadpriemerne ale nie ukážkovo a zapamätateľne. Fetišistickým ľuďom vyžívajúcim sa v zranenej žene ale poskytol dostatok materiálu. Je radosť pozerať na Garner, ktorá už sa dotýka neba alebo pekla, a furt dýcha. Peppermint teda požujete, chuť je príjemná, ale nezostane ktovieako dlho. (videné 18.06.2019, BDrip) ()

rublik05

Jednoduchý, přímočarý, přesto vcelku povedený akčňák, který je plný přestřelek a soubojů, díky kterým dokáže udržet divákovu pozornost, nenudí a neustále se něco děje. Námět jako takový je zcela tuctový, drží se zajetých kolejí a nesnaží se o nějaké větší experimenty. Děj je přesto plný chyb a nelogičností, i když k danému žánru to asi patří. Jennifer Garner svou roli zvládla skvěle, po celou dobu podává dobrý výkon a její postava vraždící mstitelky jí perfektně sedla. Celý film se nese ve stylu devadesátkových akčních béček, což již dnes není moc v módě, přesto zaryté fanoušky akčních béček tento film jistě potěší. Pokud hledáte jednoduchou vyvražďovačku, bez nějakých velkých zvratů či složitostí, určitě vás Peppermint skvěle pobaví. Ovšemže to není žádná vysoká škola filmu, ale natočit solidní akční béčko se tvůrcům víceméně povedlo. 7/10. ()

Clark_Kent

Affleckova bejvalka, se do toho opřela hodně zprudka. Neústupná Jennifer Garner, mě už tenkrát dost oslovila ve snímku Elektra. Tahle záležitost se mě osobně zalíbila, mám moc rád revenge snímky. Ovšem ten záporák, byl jaksi nedotaženej. ()

Shitonit

Dechberoucí akce a neprůstřelná mamina. Začátek je totálně vystřiženej z nejprůměrnější kokotiny o americkym rodinným štěstí, naštěstí to pan otec mírně pohnojí, a pan gangster pana otce potrestá za profláklou myšlenku. Paní matka se záhy nasere, sklamaná nad zoufalým stavem společnosti a výkladu slova práva, nu a pak... se to jebe jebe, dokud se to nevyjebe, hlavní vražednice spasí svět, a po anglicku se vypaří. Takže dost dobrý. ()

alldo.raine

Není to tak špatné jak se zdá. I když velkou měrou za to může velmi koukátelná Jennifer Garner. Čekal jsem průser a nakonec se na to i dalo koukat. Slabší akčňak, klasická pletka, ale tak nějak se na ten nasranej ksicht JG koukat dá a věříte jí ho. Asi mezi pauzami na kafe vyzvedávala Bena bo barech. ()

GameboyNES

Já se náramně bavil, sice to byla taková kopírka Punishera. Ale plastiková Dženda to zahrála celkem slušně. Ideální film do práce na zkrácení nudy. Prostě vypnout mozek a bavit se. ()

papadoce

A mňa to naplnilo po okraj. Jennifer bola krutá a uveriteľná, réžia dynamická, akcia lahôdková, príbeh jednoduchý. Vadil mi iba Garcia. Chcelo to stvárniť ho niekým, kto vyzerá......kto vyzerá.....no...kto vyzerá ako Garcia. Chcelo to tvrdého hispánca a nie fúzkatého tatíka zo škôlky. Ale inak ma Pierre Morel nesklamal. Toto je žáner, ktorý mu sedí a mne chutí. Šup s tým nahor. ()

boo-boo

Nekompromisná one-woman-army Jennifer kosí gangstrov po desiatkach a hoci je to celé hrozne hlúpe a možno až príliš vážne, bavilo ma to. Malý náznak presahu v podobe verejnej mienky pri posudzovaní vigilantov poteší, takisto ako dobre zvládnuté finále, ktoré povedalo všetko, čo malo a mohlo. Ešte by som si poprosil niečo podobné, tentokrát s Kate Beckinsale. ()

RedRose

Garnerka neni mou oblibenkyni a nikdy nebyla. A ani podle hodnoceni jsem od toho moc necekal a byl jsem prijemne prekvapen i pres velice jednoduchy az tuctovy pribeh! Az do chvile kdy se Riley objevila na zivo v televizi, jsem uvazoval nad ctvrtou hvezdickou, ale co se odehralo potom bylo velice slabe a to finale mohli vymyslet lepe... Melo to vyborne tempo (mozna az moc, protoze spoustu informaci nam zatajili), nasrana Garnerka vypadala fakt dobre a akcni sceny byly jednoduse fajn. Takova lehci Punisherka, ktera nijak neurazi a pobavi. 69% ()