Nebudu nic předstírat, seriál mě zklamal a výslednou známkou jsem sám sebe nemile překvapil. No jo, ale když už to vyšlo jako průměrný výsledek, měnit to nebudu, otevřeně přiznávám, že dvě hvězdičky by mému dojmu odpovídaly mnohem lépe. Největší problém pro mě představoval fakt, že komediální seriál nepřinesl dostatek humoru. Našla se místa, která mě dokázala pobavit, ale bylo jich příliš málo, navíc mě Marek Taclík nedokázal přesvědčit k tomu, aby mi byl Filip jakkoli sympatický. 3*-(29.4.2018)

Obstojný průměr se sem tam vtipnou scénou, mezi které patří zejména rande s kulturistkou. Jinak je děj vcelku předvídatelný už od začátku (sama znám ze svého okolí podobné příběhy). Zatímco Single Lady dělala z žen kravky, tak Single man dělá z žen..... kravky. Trochu nefér. ___ Série je vyložená jednorázovka, které krátká stopáž svědčí. Ale není to nic, nad čím by se mohl kdokoliv hlouběji zamyslet. Možná dobré jako varování.(21.12.2017)

• klukluka

Nejvíc mě na tomto seriálu irituje ten laciný ústřední motiv. Pro podvodníky není nic jednoduššího, než zneužít důvěry člověka toužícího po lásce- dnes a denně jsou toho plné noviny. Jenom cynik v tom ale vidí námět na komedii. Jinak na prvním a posledním dílu si dali evidentně mnohem víc záležet, než na tom prostoduchém zbytku. Celé se to snaží tvářit vesele, mile a chytře, ošklivě to ale zapáchá.(19.12.2017)

• rigby

Marka Taclíka mám rád, tak proč se nepodívat na tento miniseriál. Ale ano, některé situace byly vtipné, ale jinak převládala beznaděj a bezmoc. Ne hlavního představitele, ale zejména scénáristy. A je to škoda, protože naběhnuto na dobrý seriál to z mého pohledu mělo. Takhle je to ale jen dvojka z milosti.(18.4.2018)

• Tamdydam

Je mi až smutno z toho, co dnes u nás může slavit úspěch. Single lady byla s vulgaritou na hraně. Ale celek působil vcelku věrohodně a vtipně. Mimo jiné díky skvělé Plodkové. Naproti tomu Single man vypadá jako sled primitivních buranských scének sesmolených chlapama podobného ražení v hospodě po pátém pivu. Seriál bych doporučil snad jedině feministkám, co se chtějí utvrdit v jejich negativním postoji vůči mužům(12.12.2017)