Budu hodnotit jako celek. Nebýt Marka Taclíka, bylo by to výrazně níže. Ne proto, že by to bylo úplně špatně, ale zdaleka se nevyužil potenciál hlavní zápletky a to, co ano, tak by vystačilo dohromady tak na 3 díly. Bylo to tedy zbytečně utahané a je to škoda. Nicméně chvílemi jsem se pobavil, takže lehce horší průměr.(17.12.2017)

Obstojný průměr se sem tam vtipnou scénou, mezi které patří zejména rande s kulturistkou. Jinak je děj vcelku předvídatelný už od začátku (sama znám ze svého okolí podobné příběhy). Zatímco Single Lady dělala z žen kravky, tak Single man dělá z žen..... kravky. Trochu nefér. ___ Série je vyložená jednorázovka, které krátká stopáž svědčí. Ale není to nic, nad čím by se mohl kdokoliv hlouběji zamyslet. Možná dobré jako varování.(21.12.2017)

• chrispe

Za mě zklamání. Taclík vystřihl tak nesympatického hlavního hrdinu, že jsem vůbec nechápala, co na něm Ilona vidí. SPOILER!! Konec stál taky za starou belu ;) natočit klišé a pak tam hodit na posledních pár vteřin Sabinu, aby divák udělal WAU mi přišlo úsměvný. A pro toho, kdo neviděl Single Lady nicneříkající.(18.12.2017)

Zatím si neodvažuji hodnotit celý seriál, krátce bych shrnul stávající epizody (komentuji po epizodě "Oči pro pláč"). Prve chci vyzdvihnout humor, který prostřednictvím Marka Taclíka udeřuje "hřebíček přímo na hlavičku". Prostřednictvím vypravěčských odboček se můžeme dočkat vtipných, krátkých skečů, které však jakkoliv nenarušují lineárnost děje a skvěle pasují do dané situace (nemluvě o - v rámci české produkce - originálním napojením jednotlivých scén). Příjemně mě překvapila dramatická nota, kterou nám přinesl druhý díl a jednoznačně seriál pozvedla. Paradoxně je totiž pilot spíše slabší, protože se autoři snažili zaujmout hlavně humorem, děj však zoufale zaostával. Pro mě je to po "první třetině" zajímavá záležitost, kterou budu i nadále rád sledovat. Zaručeně se (na rozdíl od ostatních "seriálů" z produkce Playtváku.cz) jedná o to lepší, co česká internetově-krátkometrážně-seriálová scéna nabízí.(14.11.2017)

Nejlepší je napsat komentář, ve kterým nevysvětlím, co se mi nelíbí, urazím ty, co se jim to líbí, aniž bych uměl použít shift na počáteční písmeno věty - viz etienne. Za mě po třetím díle na deset minut zabavení - proč ne. Půl vtipů je trapných, půl průměrných i lepších a Taclík to vytahuje nahoru (Jaká smlouva o dodávkách elektřiny, do prdele?).(13.11.2017)