Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Hrdinou příběhu je čtyřicetiletý Filip, opravdový „Single Man", který jím však být nechce a hledá pravou lásku. Již jednou ji měl - byla báječná, skvělá, nádherná, prostě dokonalá. Jmenovala se Ilona (Natalia Germani), ale bohužel to dopadlo tragicky. Přestože na ni Filip nemůže zapomenout, pokouší se najít novou lásku. Při hledání zažije desítky rande s komickými až tragickými konci. (Playtvak.cz)

(více)

Videa (10)

Ukázka z filmu 4

Recenze (40)

husokachna 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejlepší je napsat komentář, ve kterým nevysvětlím, co se mi nelíbí, urazím ty, co se jim to líbí, aniž bych uměl použít shift na počáteční písmeno věty - viz etienne. Za mě po třetím díle na deset minut zabavení - proč ne. Půl vtipů je trapných, půl průměrných i lepších a Taclík to vytahuje nahoru (Jaká smlouva o dodávkách elektřiny, do prdele?). ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Překvapivě vcelku vtipná sada českých jednohubek, která se očividně inspirovala, resp. přiučila u zahraniční produkce sitcomů. Řada vtipných prostřihů a ne úplně korektních hlášek vyčnívá z typického českého humoru, kterého máme v těch našich českých pseudokomedií již plné zuby. Zdánlivě přidaná hodnota v podobě vážného podpříběhu však místy působí rozpačitě, ne-li spíše na škodu. Přijde mi, že s ní tvůrci chtěli jen zaplácnout prostor, protože nedokázali vymyslet dostatek humoru, nevím... Stále však palec nahoru. 6/10 ()

Reklama

Djoker 

všechny recenze uživatele

Z trojice seriálových pokusů, kterými se Playtvák pokusil dobýt český internet, točících se okolo budovy televize Óčko a vyplněných nováckými herci působí Single Man jako nejkvalitnější produkt rychlé spotřeby. Od začátku sice nejde dohromady název s hlavní postavou, která stále hledá lásku nebo co. Obsazení Taclíka vzhledem k zástupu krásných žen v čele s Germani také nedává příliš smysl, ale ve finále se ukáže, že celý projekt není tak blbý, jak se celou dobu zdálo. S1: 60% ()

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejvíc mě na tomto seriálu irituje ten laciný ústřední motiv. Pro podvodníky není nic jednoduššího, než zneužít důvěry člověka toužícího po lásce- dnes a denně jsou toho plné noviny. Jenom cynik v tom ale vidí námět na komedii. Jinak na prvním a posledním dílu si dali evidentně mnohem víc záležet, než na tom prostoduchém zbytku. Celé se to snaží tvářit vesele, mile a chytře, ošklivě to ale zapáchá. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nebudu nic předstírat, seriál mě zklamal a výslednou známkou jsem sám sebe nemile překvapil. No jo, ale když už to vyšlo jako průměrný výsledek, měnit to nebudu, otevřeně přiznávám, že dvě hvězdičky by mému dojmu odpovídaly mnohem lépe. Největší problém pro mě představoval fakt, že komediální seriál nepřinesl dostatek humoru. Našla se místa, která mě dokázala pobavit, ale bylo jich příliš málo, navíc mě Marek Taclík nedokázal přesvědčit k tomu, aby mi byl Filip jakkoli sympatický. 3*- ()

Galerie (78)

Reklama

Reklama