Obstojný průměr se sem tam vtipnou scénou, mezi které patří zejména rande s kulturistkou. Jinak je děj vcelku předvídatelný už od začátku (sama znám ze svého okolí podobné příběhy). Zatímco Single Lady dělala z žen kravky, tak Single man dělá z žen..... kravky. Trochu nefér. ___ Série je vyložená jednorázovka, které krátká stopáž svědčí. Ale není to nic, nad čím by se mohl kdokoliv hlouběji zamyslet. Možná dobré jako varování.(21.12.2017)

• chrispe

Za mě zklamání. Taclík vystřihl tak nesympatického hlavního hrdinu, že jsem vůbec nechápala, co na něm Ilona vidí. SPOILER!! Konec stál taky za starou belu ;) natočit klišé a pak tam hodit na posledních pár vteřin Sabinu, aby divák udělal WAU mi přišlo úsměvný. A pro toho, kdo neviděl Single Lady nicneříkající.(18.12.2017)

Z trojice seriálových pokusů, kterými se Playtvák pokusil dobýt český internet, točících se okolo budovy televize Óčko a vyplněných nováckými herci působí Single Man jako nejkvalitnější produkt rychlé spotřeby. Od začátku sice nejde dohromady název s hlavní postavou, která stále hledá lásku nebo co. Obsazení Taclíka vzhledem k zástupu krásných žen v čele s Germani také nedává příliš smysl, ale ve finále se ukáže, že celý projekt není tak blbý, jak se celou dobu zdálo.(5.2.2018)

Zatím si neodvažuji hodnotit celý seriál, krátce bych shrnul stávající epizody (komentuji po epizodě "Oči pro pláč"). Prve chci vyzdvihnout humor, který prostřednictvím Marka Taclíka udeřuje "hřebíček přímo na hlavičku". Prostřednictvím vypravěčských odboček se můžeme dočkat vtipných, krátkých skečů, které však jakkoliv nenarušují lineárnost děje a skvěle pasují do dané situace (nemluvě o - v rámci české produkce - originálním napojením jednotlivých scén). Příjemně mě překvapila dramatická nota, kterou nám přinesl druhý díl a jednoznačně seriál pozvedla. Paradoxně je totiž pilot spíše slabší, protože se autoři snažili zaujmout hlavně humorem, děj však zoufale zaostával. Pro mě je to po "první třetině" zajímavá záležitost, kterou budu i nadále rád sledovat. Zaručeně se (na rozdíl od ostatních "seriálů" z produkce Playtváku.cz) jedná o to lepší, co česká internetově-krátkometrážně-seriálová scéna nabízí.(14.11.2017)

• Tamdydam

Je mi až smutno z toho, co dnes u nás může slavit úspěch. Single lady byla s vulgaritou na hraně. Ale celek působil vcelku věrohodně a vtipně. Mimo jiné díky skvělé Plodkové. Naproti tomu Single man vypadá jako sled primitivních buranských scének sesmolených někde v hospodě po pátém pivu. Seriál bych doporučil snad jedině feministkám, co chtějí utvrdit v jejich postoji vůči chlapům(12.12.2017)