Epizody(8)

Hrdinou příběhu je čtyřicetiletý Filip, opravdový „Single Man", který jím však být nechce a hledá pravou lásku. Již jednou ji měl - byla báječná, skvělá, nádherná, prostě dokonalá. Jmenovala se Ilona (Natalia Germani), ale bohužel to dopadlo tragicky. Přestože na ni Filip nemůže zapomenout, pokouší se najít novou lásku. Při hledání zažije desítky rande s komickými až tragickými konci. (Playtvak.cz)

Ukázka z filmu 2

Djoker

Z trojice seriálových pokusů, kterými se Playtvák pokusil dobýt český internet, točících se okolo budovy televize Óčko a vyplněných nováckými herci působí Single Man jako nejkvalitnější produkt rychlé spotřeby. Od začátku sice nejde dohromady název s hlavní postavou, která stále hledá lásku nebo co. Obsazení Taclíka vzhledem k zástupu krásných žen v čele s Germani také nedává příliš smysl, ale ve finále se ukáže, že celý projekt není tak blbý, jak se celou dobu zdálo. S1: 60% ()

rigby

Marka Taclíka mám rád, tak proč se nepodívat na tento miniseriál. Ale ano, některé situace byly vtipné, ale jinak převládala beznaděj a bezmoc. Ne hlavního představitele, ale zejména scénáristy. A je to škoda, protože naběhnuto na dobrý seriál to z mého pohledu mělo. Takhle je to ale jen dvojka z milosti. ()

Adam Bernau odpad!

Viděno celé, s Taclíkem snesitelné. Doufám, že vzal účast na takové zoufalosti jen kvůli prachům, a vůbec nechci vědět, jak mu bylo třeba při větě "škoda tý nemoci". Niethustra to s těmi odpady někdy přehání, ale toto se nijak ocenit opravdu nedá. Pokud tedy nejste Tosim. On ten seriál totiž vypadá tak nějak fajn. Tváří se velmi cool, jenže akž takž cool jsou jen dva momenty v posledním dílu: "snový" závěr a finální Plodková. Škoda, že jsem si nevybral raději Single Lady, která je prý podstatně lepší, ale už do toho nejdu. ()

mira007

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Osm desetiminutových jednohubek s excelentním Taclíkem a jeho femme fatale Natali Germani. Způsob vyprávění úderný, vtipný, výstižný, ale pak se to lehce opakovalo. Žádný zázrak, ale jestli si tohle dílko zapamatuju tak jen kvůli zatraceně sexy Natali Germani a tím, že tady snad i na každý cameo na pár sekund účinkuje vždycky nějaká známá herecká tvář. ()

H34D

Překvapivě vcelku vtipná sada českých jednohubek, která se očividně inspirovala, resp. přiučila u zahraniční produkce sitcomů. Řada vtipných prostřihů a ne úplně korektních hlášek vyčnívá z typického českého humoru, kterého máme v těch našich českých pseudokomedií již plné zuby. Zdánlivě přidaná hodnota v podobě vážného podpříběhu však místy působí rozpačitě, ne-li spíše na škodu. Přijde mi, že s ní tvůrci chtěli jen zaplácnout prostor, protože nedokázali vymyslet dostatek humoru, nevím... Stále však palec nahoru. 6/10 ()