Los Pepes (S02E06) (epizoda)

Los Pepes

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2016, 54 min

Komentáře uživatelů k epizodě (16)

Veľká satisfakcia, ale kto Narcos zbožňuje kvôli buddy dvojke Peňa/Steve, bude sklamaný, pretože druhá séria sa od týchto dvoch (a od DEA) pánov čoraz mohutnejšie odkláňa a sústredí sa na Escobarov (nevyhnuteľný) pád a na jeho mimoriadne silných a schopných protivníkov - ak si skutočne s drsným a pritom svojím spôsobom elegantným kartelom Cali budú bezpečnostné zložky tykať v tretej sérii, máme sa na čo tešiť.(28.11.2016)

Los Pepes rozjíždí masakr a Escobar je zatlačen do kouta chovajíc se jako vzteklý pes. Doposud nejlepší akční scéna série - noční přepadovka domu, kde kameraman předvádí dechberoucí práci snímání akce dlouhých celků bez jediného střihu ala Hard Boiled.(10.10.2019)

Spoilery! Osobně považuji tento díl za jeden z vrcholů druhé série. Bylo se na co koukat. Opět došlo k naplnění Nietzscheho krásného citátu: "Ten, jenž bojuje s monstry, by si měl dát pozor, aby se sám nestal monstrem." a na druhé straně došlo naopak k potlačení známé pravdy a ukázalo se, že maminka přeci jenom nemá vždy pravdu. Svojí návštěvou kostelíku s sebou domů přivezla pár pánů, kterým by pivečko s Pablem rozhodně nechutnalo. Krásně se přiostřilo a rozdaly se karty. Dokonce došlo na úmrtí nějaké té důležité postavičky. To bývá vždy moc fajn.(14.11.2016)

Moura je fenomenální.(31.7.2018)

Tajná organizácia ktorej cieľom je zabiť Pabla Escobara (Los Pepes) sa pustila do svojej práce hádam razantnejšie ako Carilla. Keďže ich nedrží nič pod zákonom, má vo svojej komunite zabijakov prvej ligy a pomáha im ešte niekto zhora, nemajú dôvod sa zastaviť pred ničím. Escobar sa snaží dovtípiť o koho sa jedná ale nikto o ničom nevie. Netrvá dlho a dôjde na to aj sám. A tak pošle na svadbu kartela z Calí, darček v podobe bomby.. Čím si ich ešte viac rozhnevá.(24.9.2016)

Další skvělá epizoda, ve které atmosféra, napětí i akce fungovaly ještě lépe než obvykle. Po skončení první řady jsem se obával, že mě druhá řada zklame, ale faktem je, že se stále výborně bavím. Opět trochu přituhlo, a i když kolem sebe Pablo Escobar pěkně kope, evidentně to s ním jde z kopce.(6.2.2018)

Kdybych měl tuto epizodu popsat třemi slovy bylo by to: všechno se posere. Od tohohle si asi odvodíte, co se bude v epizodě dít za interesantní události. Aneb vždy nevěřte babičkám, a už vůbec ne pánům se jmény Pepa... V ten moment kdy zapálil ty peníze aby bylo jeho dcerce teplo, říkal jsem si, jestli to udělá. Někde jsem o tom četl, ale nevěřil jsem tomu. Ale mýlil jsem se...(30.1.2017)

"Call it faith, optimism, or stubbornness, the people of Medellín thought they'd seen it all, but they hadn't. In fact, they hadn't seen anything yet. Medellín was about to get a show they would never forget."(22.7.2019)

• VLADEK

Megablbost.(1.10.2017)

Netrvalo dlho a štrvtá epizóda, ktorá doteraz predstavovala vrchol druhej série, bola prekonaná. Ale to, že v záverečných častiach pritlačia tvorcovia na pílu sa dalo čakať. Pablo čelí naraz proti všetkým svojim nepriateľom a snahou kontrovať kartelu z Cali ešte viac prilial benzín do ohňa. S ohňom sa však pohráva aj Peña, ktorému sa situácia vďaka jeho postoju s hrou na dve strany takmer vymkla spod kontroly. Konfrontácia Los Pepes a Bloque de búsqueda bola veľmi podarená. Teším sa na to, čo prinesú ďalšie časti.(31.12.2016)

Tohle bylo snad poprvé, kdy se Pablo doopravdy bál. Herdekbába si zajede na mši a všechno je v hajzlu. Vše nasvědčuje k Pablovu nevyhnutelnému konci.(24.8.2017)

Pablova matka mě opravdu nasrala. Tady už jde fakt do tuhého a šlo vidět že se Pablo hodně bál svého konce. Co si budeme nalhávat, už okolo sebe nemá hodně lidí a jde to s ním z kopce.(19.11.2017)

Co si vzít z tohoto dílu? Že maminka nemá vždycky pravdu. A chodit do kostela, byť o vánocích, se nemusí vyplatit. A ilustrace rčení "Má peněz, že by s nima moh' topit".(15.7.2018)

Nejlepší díl druhé série, stejně jako scéna v baráku.(29.1.2019)

Konec Pabla Escobara se blíží a tvůrci to dávají jasně najevo stupňováním tempa. Nejlepší byla ukázka, že nikdo nesmí ani do kostela, protože by to mohlo přinést smrt některého člena rodiny. 95%(7.9.2019)

Naprosto perfektně zahraná a nabitá epizoda od začátku, až do konce. Ta scéna v domě je naprosto famózní.(6.3.2018)