Komentáře uživatelů k epizodě (9)

 • tron
  **

  Konečne sa dostavil aspoň menší krváčik. Už to chcelo nejaký. Lebo Narcos bez krváčiku nie je Narcos. Keď sa však dostaví, už to nie je šupa, ktorá by vám vyrazila dych, ako tomu bolo v prvých dvoch sériách. Už je to zadýchané, matné a nudné. Mne v tretej sérii brutálne chýba Murphyho monológ. To, že v tretej sérii nie je, z nej síce možno na pohľad robí dospelejšiu a vyzretejšiu sériu, ale tiež nezábavnejšiu a rutinnú. Po druhej časti začínajú byť niektoré postavy z čudnej prvej časti zaujímavejšie, ale stále to nie je ono a mám obavy, či vôbec túto sériu s pani manželkou dopozeráme. Vedel som, že tretia sezóna bude iná, ale toto je trošku moc.(21.9.2017)

 • Frajer42
  ***

  Spoilery! Této sérii zatím brutálně chybí nějaké ty rozvraty uvnitř kartelu. Je to prozatím čistý boj kartelu proti DEA a CIA s tím vážným nedostatkem, že policie je prozatím v roli tichého pozorovatele. Celý tento díl je v podstatě o tutlání taškařice s "únikem" chloru, což není ani nic nového na scéně a ani nic závratně zajímavého. Jedinou pohlednou scénkou tedy zůstává kadeřnictví. Seriálu značně nechybí pouze Escobar, nýbrž i Murphy. Peňa je kůl, ale společně s nepříliš zajímavými postavičkami z Cali seriál dlouhodobě nemohou utáhnout bez výrazné ztráty kvality.(16.9.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Děj se opět držel na úrovni prvního dílu, ničím výrazným mě sice neohromil, ale na druhou stranu je pravda, že jsem se ani chvilku nenudil. Jak už jsem psal v předchozím komentáři, velice chybí charismatický záporák Escobarovy velikosti, naštěstí se alespoň ukázalo, že mé naděje vkládané do Jorge Salcedy, nebudou zklamány. 4*-(13.7.2018)

 • ghatos
  ****

  Cali chce pohodový důchod a taky chápe, že žádný strom neroste do nebe. Zajímavé je, jakou hloupou chybu udělali. 83%.(9.9.2017)

 • bidja
  ***

  Wagner Moura moc chybí..(10.9.2017)

 • mira007
  *****

  No konečně! takhle to má vypadat. Začínám v tom poznávat rukopis prvních dvou řad ikdyž zatím jen v lince bezpečáka.(10.9.2017)

 • K1NGSLAYER
  ***

  Začínám se obávat, jak se bude tato série vyvíjet. Je tady druhý díl, který je ještě nudnější než druhý. Kromě scény v kadeřnictví zde jako v prvním díle není žádná akce. Doufám také, že si režisér z té scény v kadeřnictví udělal srandu, protože jsem ještě neviděl, aby měl MAC-10 cca 80+ nábojů (a to ani s prodlouženým zásobníkem). Pacho a Gilberto jsou strašně sympatičtí a věřím tomu že tato série bude mít ještě tu pořádnou šťávu.(1.12.2017)

 • PaTeXx
  ***

  No, tvůrci mají co dělat, aby nás dostali na úroveň, na kterou jsme byli zvyklí.(2.2.2019)

 • LadyRainier
  ***

  Už to mám celý za sebou. Nezbývá než říci: vydržte :-D Pravý Narcos teprve přijdou ...(24.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace