Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean (Henry Golding). Nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá Vám namíchá režisér Paul Feig. (Vertical Entertainment)

Saxos

Konečně i pohádka o pejskovi a kočičce co vařili ten dort má smysl. Prostě všechno smícháme dohromady on to divák vstřebá. Na někoho funguje, na někoho ne. ()

O_Peki

Koktejl komedie, psychothrileru, kriminálky a romantiky, kde všechno už tady někdy bylo. Vše dobře nadávkováno a pospojováno v zábavný celek. Ústřední ženské duo je perfektní. A jako třešnička na dortu super soundtrack. ()

ElisR

O filmu jsem si dopředu nic nezjišťovala, abych u toho byla "naivní". Zaujalo mě duo Kendrick - Lively, a tak jsem si film pustila. V prvních částech jsem furt nechápala, jak mohou být kamarádky zrovna tak hrozně moc rozdílné osoby. Jako by Steph k Emily vzhlížela a Emily obdivovala Steph naivitu, výkonost i elán. Když Emily záhadně zmizí, hlavou se Vám honí x možných variant, z nichž u každé najdete ALE. Nakonec se Vám nelíbí chování Seana a je logicky jeden z podezřelých. Celý příběh diváka udržuje v napětí, nenudí se, občas se i baví humornými scénkami či dialogy a finále prostě zarazí. I když se to možná dalo čekat, tak propracovanou práci Emily...no wow! Nebudu prozrazovat děj pro ty, co film neviděli, ale mohu ho s naprostým klidem doporučit! :) ()

bigmatko

nebezpečná láskavosť je nebezpečne výborný film. čakal som slabšiu jednorázovku a vykľul sa z toho jeden z najzaujimavejších počinov tejto sezóny. Do označenia by som pridal aj prívlastok komédia, pretože vďaka Kendrick to má neodškriepiteľného humorného ducha. Do rozuzlenia som netušil ako to vlastne je a kto sa s kým pohráva. Kendrick ťahá celý film a výborne kontrastuje s tajomnou Emily. vtip strieda napätie a vy celý čas premýšlate nad tým ako to skutočne je a ako to dopadne. toto sa určite oplatí vidieť. nechýba výborná hudba, ktorá perfektne dopĺňa príbeh. ()

zipS

Silne nadhodnoteny film. Blake to cele tahala sama, zial film stal za velky makovy prd, hlavne ten pojaseny koniec. Zopar scenok bolo zaujimavych, ale to je sakra maalo ()

NeverEver

Trosku pomalejsi rozjezd, o to povedenejsi jizda. Ja se bavila, obcas i lekala a hlavne premyslela nad zapletkou... nutno podotkout, ze jsem ji odhalila pomerne zahy... jen jsem si nebyla jista zda zustala ta "good" nebo ta "bad". Ale ani to me nepriravilo o vskutku povedeny filmovy zazitek. Nejsem uplne fanynka Blake, ale tady byla fakt uzasna. Bez jejiho vykonu by byl film prakticky o nicem. Akorad jdu z kina, dobre naladena, o par hlasek moudrejsi a jeden skvely drink bohatsi... Za me 4**** a urcite vybocuje z te sedi dnesnich filmu o nicem.... ()

Pignon

Film na roztočení mozkové aktivity zelených vdov. Řemeslný schematismus par excellance. Ty 3 vtípky ve filmu oceňuji, jemný sarkasmus Stephanie, převážně v druhé půlce filmu, se mi také líbil. ()

Mr.Spaghetti

Když něco funguje, tak to uděláme znovu. Ne děkuji. To byl tak absurdní šit, že to snad ani sám režisér takhle nemyslel. Bohužel slabší průměr | 40% ()

Royaldell

Tohle u mě fakt nefungovalo. Ať už to bylo Annou Kendrick,naprosto trapným rozluštěním,nebo délkou filmu (hodinka a půl by mohly stačit dokonale). ()

Martinko991

Totálne nesympatická hlavná herečka a k k filmu asi tolkoto: film som pozeral koli frajerke ktorá pri ňom zaspala snáď po pol hodine a ja som musel toto trápenie dobojovať sám. ()

Kamil111

Typicky na rozhraní tří a čtyř hvězd, ale za ten francouzský soundtrack zaokrouhluji nahoru. Zábavný žánrový mix spíše pro dámy, který neurazí a některé i potěší. ()

camomilla

WTF? Tak tohle byla fakt pecka! Koukat na thriller a zjistit, ze jsem se celou dobu divala na komedii.. tak to je majstrstych. Holky se perfektne doplnujou (Blake je kost a Anna spravne vtirava jak alpa) a ja se tesim na brzke repete tehle paradni jednohubky! ()

Zdenek.D

Žánrový koktejl, který stihne během necelých dvou hodin vystřídat vícero poloh. Na výsledek nejvíce sedí - neurazí, nenadchne. Scénář je přitažený za vlasy a film táhne dopředu detektivní linka vedená Stephanie. Jednou stačí a tři hvězdičky patří hlavně oběma herečkám. ()