Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean (Henry Golding). Nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá Vám namíchá režisér Paul Feig. (Vertical Entertainment)

Micoldee

Blake Lively je nesmírně sexy a většinou i dobře hraje. V tomto případě mi její herecký výkon přišel skoro příšerný a u některých rozhovorů jsem pociťovala známý ,,cringe’’, typický pro špatně natočené komedie. Což mi připomíná, že co bylo tohle vlastně za žánr, se dá těžko odhadnout. Takový hodně špatný mix všeho. Taky dost zoufalá snaha zaujmout diváky komplikovaností děje. ()

Ukrizku

Anna Kendrick by se mi líbila, i kdyby nemohla vůbec mluvit. Dokáže ukázat všechny možné i nemožné výrazy a přitom zvládá pobavit, udivit i okouzlit. Zbytek filmu jde v jejím stínu. ()

SAINTS

Nebespečna laskavost je sexi triler,ktory je velmi dobre natočeny a hoci ma priestor pre zabavne sceny,väčšinu času je skôr važny. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,8/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 84%, Audience Score - 73% | FDb.cz - 66.5% | Nic moc film. Taková jen mírně nadprůměrná moderní "záhadovka" s ne příliš sympatickými (a HLAVNĚ) ne příliš dobrými herci. Zápletka je vcelku očekávaná, nemastná, neslaná, a když už teda přijde na nějaký ten plot-twist, celé se to rychle odbyje a jede se dál. Ani chvilinku jsme nebyli v napětí, nesmáli jsme se - takže, co to teda je za žánr??? Dá se to, ale nic moc. Čekali jsme víc. 60% ()

Pete

Tahle dívka není sice ve vlaku, ale rozhodně je ve vleku událostí, skoro až do konce. Žádné nečekané zvraty a twisty tady ani vlastně nejsou, příběh si plyne tak poklidně, rádoby pohodově a vtipně. A to je právě to, co se dost nepovedlo. Navíc Kendrick je tu tedy slušně nesnesitelná. Suma sumárum, je to blbost, ale není to zas tak hrozný, jak ten její vlog. ()

subic

Dobře natočeno, dobře obsazeno, ale je škoda, že se tak něco začne dít asi tak 20 minut před koncem. ()

boltCZ

Milé překvapení, plné zvratů, příběhově zajímavé, přestože se orientuje spíš rodinným směrem. Občasný vtip přijde vhod. Celý film je okořeněný detektivní mysteriózní atmosférou, na níž stojí. Herecky zdatné. Nadprůměrná krimi/mysteriózní komedie. Finále stálo za to, tak přidám *. Já ty žánr mixy rád. 90% ()

PlysovyMacko

Taky malý thrillerik. Pointa nie je až taká uderna a koniec je prekombinovany až absurdný. Ale Blake je krásna a moje oči boli cely čas na nej. Filmu by neuškodilo vystrihnut nudnú strednú časť. Anna hra stále samu seba. ()

IZFNP

Veľmi príjemná zmesica žánrov, avšak stále majúca svoju tvár. Čakala som klasický noir, dostala som moderný, svieži a zábavný (!) thriller, ktorý je tak sexy, ako len 117 minút v kine môže byť. Film pri tom dobrú polovicu stopáže drží v napätí. Pozorný divák síce tuší, v čom asi bude spočívať ten fígeľ, tu k žiadnemu žánrovému prekvapeniu ani nedôjde. Ale presné obrysy tajomstva a hlavne účastníkov a ich motivácie film odhaľuje umne po dávkach. Z filmu si užijete každú minútu i vďaka dvom sympatickým herečkám, z ktorých jedna je skutočne nadaná a druhú - i ako žena - Reynoldsovi ozaj závidím. Francúzsky soundtrack bol presne tak šik, ako byť mal, kostymérka mala v samotnej ústrednej herečke veľkú múzu a réžia bola dostatočne energická, aby snímku vtiskla osobitosť, ale i logiku. Väčšina týchto filmov v poslednej štvrtine hrozne stráca body - či už dynamike dôjde dych, alebo sa scenár prekombinuje do miery, kedy celá krimi zápletka zlyhá. To našťastie nie je prípad A Simple Favor, kde sa ide nekompromisne až do konca. A bonus? Nečakala som, že sa tak dobre zasmejem. ()

Nadirah

Tento film mě zaujal v traileru svou tajemností, která ve filmu byla značně obsažena avšak skvěle zkombinovaná i s humorem. Člověk se u filmu mnohokrát zasměje, ale bude i příjemně napjatý. Není to žádný nechutný krvák, kterých je dneska víc než dost a tak se na něj dívá příjemně. Rozuzlení je velmi zajímavé. Přesto že toto téma bylo už mnohokrát zpracované, a je docela ohrané, nepřišel mi tento film jako další do tuctu, pojal staré nově. Skvěle vybrané herecké obsazení hlavních hrdinů i jejich výkony. ()

dudo24

Fakt dobré. Humor bol super aj kriminálna zápletka ma veľmi bavila. Najviac sa mi páčil vývoj charakteru hlavnej postavy počas celého filmu. Plus za herecké obsadenie a Blake je vždy vizuálne neskutočná. ()

solisoli

Príbeh s nemastným neslaným začiatkom sa nakoniec slušne rozbehal, ale nakoniec skončil tak hlúpo, že ani záverečné titulky mu nepridali na hodnote. Takpovediac herecké kreatúry a vyblýskaní pandrláci, primitívny sled udalostí, kedy príbeh začal gradovať nakoniec padol do patetického lajna čo skazilo celý očakávaný dojem. ()

The_soloist

Úvodní hodina byla zvláštní, protože mě jedna postava odrazovala feminismem a u druhé mi chyběl motiv. Působilo to slepeně a konec byl silně přetažený za uši. Přitom zhruba v polovině film dostal veliký spád, který ale byl následně zavražděn tím, že se tvůrci v následující čtvrthodině rozhodli odkrýt všechny karty. Někdo si zřejmě řekl, že síla thrilleru je v dialogu, když máte dvě skvělé herečky. Bohužel ale k tomu musíte mít i skvělý scénář, kde vydrží napětí déle než 15 minut. ()