Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean (Henry Golding). Nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá Vám namíchá režisér Paul Feig. (Vertical Entertainment)

RedRose

no... Po cca 15-ti minutách jsem to měl chuť vypnout... Potom se z toho ale začalo klubat něco úplně jiného než na co to vypadalo! Ten mix thrilleru a komedie se celkem povedl a nakonec to byl fakt dobrý film! 67% ()

GameboyNES

Kupodivu se na to dalo v pohodě koukat i když to točil podpantoflák Fejk. Anča škrabadlo na parkety dělá zase ksichty a Blake je fajn mrcha. 57% ()

Sebastianek1

Nevím, co jsem čekal, ale určitě to bylo něco jiného. Blake je kočka, nápad to nebyl úplně špatný, obě herečky byly ve svých rolích skvělé, bohužel se to v druhé půli zvrtlo do čehosi přeplácaného a divného. Načančaná slabota, na mě až moc ukecaná. ()

mac000

Vcelku dobré, i když všechno tady už bylo v jiných filmech. Ale kdo, proboha, přišel na to, že je to komedie ? (snad jen úplně poslední scéna filmu by žánrově mohla být, ale jinak... Dobrý herecký výkon "chameleona" Anne Kendrick ()

wege

První půlku jsem si myslel, že to bude docela dobré, druhá mě z toho probrala. Jako by neveděli, co chtějí natočit, nebylo to krimi ani drama, vůbec ne komedie. Jen takový mix všeho bez nápadu se strašně čitelným příběhem. ()

Black3R

Veľmi vkusné! Viaceré dejové línie a hlad po rozuzlení vôbec ale vôbec nenudí aj napriek dlhšej stopáži. Musím vypátrať či sa jedná o skutočné udalosti. Miestami mi to ale prišlo na 50Shades of Gray .... 85% ()

borohub

Ze začátku jsem měl trošku obavy, že se bude jednat o nějaký nudný pseudo art. Moje obavy ale velmi rychle zmizely. Film má celou dobu hodně vydařenou atmosféru (chvílemi jsem i chápal ten žánr "mysteriózní"), myslím ale, že filmu by možná prospělo jiné roční období - takový ten potemněný podzim by atmosféru vyhnal ještě výš. Děj mi přišel nepředvídatelný, postavy hodně vyvážené - i když musím uznat, že mě Anna Kendrick pořádně vytáčela (ale to je tím, že mám antipatie k youtuberkám, kterou tato herečka ve filmu ztělesňovala). Rozhodně mohu doporučit, už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy viděl, takhle dobře propracovaný thriller. 90% ()

estik97

Už bych se i začala bát, když tu náhle to začne být příjemně vtipné. Na jedné straně roztomile rozjařená Anna Kendrick, na straně druhé ostrá božská Blake Lively. Pro mě to funguje a výborně jsem se bavila. Mělo to pro mě všechno.. i to, co jsem nečekala. Jo a playlist filmu? Paráda!! ()

Bartex

Stejně jako filmu Man Down musím dát za 5*, i když jsem původně nechtěl. To, že jsem od filmu čekal něco jiného, než jsem dostal, není vinou filmu a tudíž by to nemělo ovlivnit mé hodnocení. Je to zvláštní mix žánrů, který na mě ale nepůsobil nijak rušivě. Jistě, vytknout by se dalo spoustu věcí. Pravdou však je, že film nemá žádná hluchá místa, která by iritovala svou nudností či stupiditou. Přidává se tak do skupiny filmů, které si pět hvězd nezaslouží, ale pro svůj odlišný přístup a jiný pohled s pěti hvězdami odcházejí a já jsem spokojen. Protože čemu jinému dát dnes plný počet, než něčemu, co jde proti proudu? :-) ()

iN

Na páteční podvečerní film trochu překombinované :-) Ale hlavně hledající sebe sama mezi thrillerem a komedií... ()

Luciee113

Tak tomu říkám ultra všechno, řez do něčeho, nevím do čeho, nášup rozjezdovky a šup hup někam...... Rozumíte tomu? Tak jako hustý 🤭 hlavně si dát super drink 🍸. Bavilo mě to až do konce. Docela nášup směsice všeho možného, ale když to diváka zabaví, tak proč ne 🎊 ()

curfew77

Začínalo to slibně a duo mých oblíbenkyň Kendrick/Lively slibovalo tak moc... že to prostě nemohlo vyjít. Na vině je samozřejmě příběh, který navnadí lákavým rozdáním karet, ty už pak ale neumí dohrát. Poslední půlhodina je úlet na hraně několika žánrů a scénáristický paskvil. Škoda. 55 %. PS: Raperský odkaz na Aniččinu sérii Pitch Perfect v autě pobavil. ()

Locksley

Ahoj, mamky! Tady přeochotná americká pinda. Vítejte na mém blogu. Poradím vám s každou kundovinou a zjistíte, že se beze mě už ani nevyserete. Kendricková je hrozně otravná a navíc vypadá jako nutrie. ()