Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bigrambo
  *****

  Beatles jsou tak obrovský fenomén a legenda v hudební branži, že podobný úkaz se asi hodně dlouho (jestli vůbec) opakovat nebude. Takže nápad natočit s nimi celovečerní film, který je protkán jejich hity, se tak nějak sám nabízel. A John, Paul, George a Ringo si toto natáčení evidentně užívali plnými doušky, zablbli si, zašprýmovali, sem tam přihodili nějaký ten hit a mě to s nimi moc bavilo i po padesáti letech od uvedení tohoto snímku na světlo světa!(24.4.2014)

 • Aleee89
  ***

  Beatles mám ráda, nikdy to u mě sice nebyla mánie, ale písničky si poslechnu s chutí. Perný den jsem chtěla vidět. Bohužel musím říct, že jsem od samotného filmu čekala více, ale ty písničky to všechno napravují. Byla to jízda, ale čekala jsem ji divočejší, strhující, ono to kolem mě jen tak nějak proplulo...(5.5.2013)

 • Mirokukii
  ****

  Býtlsáci nám umožnili nahlédnout do jednoho z jejich obyčejných dní a dali stvořit film, za který jejich fanoušci platí zlatem. Hard Day's Night je mé (od nich) nejoblíbenější a tedy nejposlouchanější album a tak bylo sledování filmu velice příjemným zážitkem. Velmi milé a zábavné. Hrozivý děda je nejen děsivý, ale i spolu s Lennonem nejzábavnější. Velkou pozornost si však zaslouží také Ringo.(5.8.2013)

 • sud
  *****

  Je pravda, že film nemá souvislý děj. Tvoří jej střípky útěků Brouků před fanynkami, trampoty se svérázným Paulovým dědečkem a pár velkých hitů. Richard Lester se ani coby režisér filmu nijak nepřetrhl, ale on už tehdy věděl, že je to v tomhle případě úplně jedno. Důležité jsou písničky a hlášky. Čtyři kluci sami sebe hráli skvěle, nejlépe pak Ringo Star, který by se rozhodně uplatnil i jako herec. Za pozornost stojí též svérázný Paulův děda a dva poskoci Shake a Norm. Richard Lester nenatočil zrovna málo filmů, ale diváci si ho především pamatují jako režiséra druhého Supermana, nebo autora těchto dvou praštěných Beatlesáckých komedií.(29.6.2007)

 • wosho
  ****

  Pro fanoušky Beatles povinost, pro normálního diváka zábavný a ztřeštěný pohled na partu slušných mizikantů, jenž jsou terorizování anarchistickým dědečkem:-). Z filmu sálá uvolněnost a takový ten svobodný duch. Jediné čeho se měl Lester vyvarovat byly neustálé záběry na zfanatizovné mladé husičky-až mě těch kluků bylo líto.(8.6.2009)

 • - Rozhovor mezi Ringem a novinářkou: "Jste mod nebo rocker?" -"Jsem mocker." byl časopisem Premiere v roce 2007 posazen na 57. příčku v žebříčku 100 nejlepších filmových hlášek historie. (Morien)

 • - Ringo Star dostal během natáčení zánět mandlí. (Zdroj: Z filmu do filmu) (M.B)

 • - Výraz "grotty" byl vydáván za liverpoolský slang a měl znamenat groteskní. Nikdo ze členů skupiny ho ale nikdy neslyšel, mysleli si, že si ho scénárista vymyslel a použili ho. Po odvysílání filmu se slovo silně zpopularizovalo. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace