Ondrish

Beatlesáci vo svojej najlepšej forme a zachytení takmer dokumentárnym spôsobom na čiernobiely film - presne tak ako to malo vyzerať. Tento film a hlavne hudba Beatles bude tešiť aj za 100 rokov. Uvidíte. ()

bouchy02

Nejryzejší film s The Beatles o "takovém normálním dni jedné skupiny". Neustále nacházím nové a nové detaily a souvislosti. Jestli Monty Pythoni přišli roku 1969, A Hard Day's Night tu bylo se vší podobností v roce '64. Prostě skvělá a srdeční záležitost. Šest hvězdiček. ()

pekkanik

Na to, že je to rýchlo urobený film, aby sa obchody hýbali, je to geniálne dielo. Pozitívna energia z neho priam srší, humor je správne "anglický", Paulov dedko je na zožratie a hudba... Beatles sú pre mňa No. 1 (aj keď hlavne neskoršia tvorba), takže nemôžem ináč ako 5 *. ()

jendelin888

Úsměvný, ale hloupý příběh legendy, ve kterém si střihl hlavní roli děda s Richardem S. Podle mě je to nejlepší hraný flim s Beatles. Lennonovo : “ŽE NEUHÁDNETE ZA CO JSEM SEDĚL“, se mi vybaví vždy když se chystám oslovit nějakou dívku. :-D ()

balstar007

Jako na první film The Beatles až moc pěkné. Je vydět že John Lennon, Paul McCartney hrají sami sebe, a to se mi právě líbí. Jsou i dobří zpěváci, ale i výborní komici. Tento film dporučuji všem věkomím kategoriím a hlavně mládeži. Kdo má špatnou náladu tak tohle ho opravdu rozesměje. První tři hvězdičky za skvělou hudbu The Beatles a zbylé dvě za svělou komickou práci. 80%. ()

Isognomostom

Jak říkáte svému účesu? Arthur. :-) Chtěla bych zažít první koncerty Brouků v dobách, kdy už hráli nejznámější hity, ale jejich výkony ještě bylo slyšet bez šíleného ječení poblázněných fanynek... Lennon ve vaně :-) ()

mamabubo

Viděl jsem snímek před lety, kdy jsem byl po filmové stránce asi více "artově" naladěný a hudba Beatles mě na rozdíl od doby současné až tolik nebrala, takže mě opravdu nudil. Svého protějšku jsem se po skončení vyčerpávající hodiny nevěřícně ptal, jestli je to opravdu ten vychvalovaný film o Beatles... (4/10) ()

Drslw

Zopár dobrých gagov. Ale po polovici som zaspal a po prebudení zistil, že mi ani tak nič neušlo - a nenašiel som dôvod vidieť to ešte raz. Ale Beatlesáci sú fakt dobrí herci! (Keby som bol fanúšik a videl to v roku 1964, dám za 5 alebo 6, to je jasné!) ()

KorryxD_

Jakožto velký fanoušek Beatles jsem si tento film opravdu užila. Nejde o dokument ani žádný vážný film,avšak o zasmání a poslechnutí písní. Ale já jsem z něj byl nadšená. ()