BlueNeon81

Moji obľúbenci v slapstickovom hudobnom celovečernom filme. Napoly fikcia, napoly podľa skutočných udalostí. Obrovské plus, že tvorcovia z toho nespravili nejakú hudobnú revue, alebo muzikál, ich hudba znie len na pódiu (skúška, generálka, ostrá), alebo len ako podmaz. Veľmi dobrá poznámka Beatles na režiséra: "Nevidíte to moc čiernobielo?" :) ()

vooddoo

Viděla jsem tenhle film hodněkrát hlavně kvůli tomu, že jsem kdysi zbožňovala Beatles. :) Nejvíce se mi líbí scény s Paulovým dědečkem a s Ringem na procházce. Skvělé písničky, zasmála jsem se, navíc snímek má hrozně pohodovou atmosféru. Určitě se na něj ráda zase někdy podívám. ()

Desmi

Obávám se, že kdyby zde nehráli Beatles, tak vysoké hodnocení by film nikdy nezískal. Britský humor je sice přitažlivý, ale není mu zde dáno tolik prostoru, bohužel. ()

Jason13

Nic co by udělalo nějakou zásadní díru do světa kinematografie.. Ale hrajou v tom čtyři kluci, který udělaly magadíru do světa obecně! Navíc spousta vtípků se vážně povedla a fungují i dnes.. ()

PeteBuck

OK, ak ste beatlesacky maniak, tak je to povinnosť. Že tomu dali nomináciu na oscara za hudbu, to pochopím, ale za scenár? To mi nejde do hlavy. Film je akousi ukážkou "typického" dňa Beatlesákov, ktorý ale rozhodne vyzeral ináč. Ale ak by tam švacli, čo chrobáčikovia z Liverpoolu vyvádzali vo voľných chvíľkach, tak by to bolo jednoznačne mládeži neprístupne. Ale tak čo, boli to rockeri. Takže je tu snaha o príbeh 4 rockových bohov, čo vyzerajú ako chlapčekovia, čo všetko zvládajú s nadhľadom a humorom, sú všetci za jedného a jeden za všetkých. Proste idealistická kravina, ale vidíte Beatles za mlada, neustále je to prerušované ich hudbou. Dej je v podstate totálna blbosť, príbeh je haluz, zívate nudou, ale vydržať sa to dá. Mňa to nejako neoslovilo. Občas tam bola nejaká hláška, ako keď sa George spýtali, ako by pomenoval svoj účes a on na to: "Arthur". Je to sranda, ako sa tento film neustále spomína kde-kade, koľko ľudí to ovplyvnilo. Napr. to Otíkovo tancovanie na bigbeat vo Vesničková středisková, keď vyskakoval do vzduchu a potom som uvidel Ringa v tomto filme, ako blbol, tak som pochopil. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 6/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

Harakiri13

Beatles byl a dodnes je fenomén. V této hudební komedii si užijete hromadu jejich skladeb se směsicí britského humoru, co víc si můžete přát. 8/10 ()

Joee

Ne že bych neměl rád písničky od Beatles, ve filmu si však poslech, neustále rušený pištěním holek, moc neužiju. Vím, že to sice tak bylo, ale že bych ten vřískot musel poslouchat hodinu... a k tomu děj prakticky žádný... ()

f1

Lepší už to být nemohlo! Tohle bude vždycky fungovat. Paulův dědeček skvěle doplňuje partičku Brouků, a ty songy, tanečky, design. Bomba ()

stado

Beatles miluji od svých 12 let. V tehdejším ČSSR nebyla možnost vidět je jinak než z pár obrázků. V roce 1984 se tady objevil v kinech Perný Den a já ho viděl třikrát za sebou. Pro mě to byl vlastně zázrak. Něco neskutečného. Připadal jsem si jako ječící fanynky z filmu. Takže jak asi mohu hodnotit? ()

Clovecice

"Hey, who's that little old man?" "What would you call the hairstyle that you're wearing? Arthur." Že nemáte rádi černobílé filmy? Pusťte si to. Že nemáte rádi britský humor? Pusťte si to. Že nemáte rádi Beatles? Opusťte tuto stránku. A to hodně, hodně rychle. ()

Tartarus

Pokud je máte rádi a jejich písničky máte ještě radši, tak právě toto je film pro Vás. A pokud je rádi nemáte tak se na to podívejte a změníte jistě názor. Mohlo by se zdát, že jde pouze o Beatles a jejich songy, v jistém slova smyslu to tak je ale vzápětí musím dodat, že se opravdu skvělě pobavíte, Ringo se skutečně herecky vybarvil a Paulův dědeček je k sežrání. ()