Kobiety mafii vypráví svižným tempem příběh mafiánské rodinky prolínající se s kariérou policistky, která je přeložena díky neortodoxnímu přístupu ke zločinu. Skončí ve speciálním týmu jako agent v utajení. I zde však nemá mnoho štěstí a právě pro viditelné výsledky téměř zhatí šéfovi zištné propojení s podsvětím. Proto začíná jednat na vlastní pěst. (PP66)

borec999

Po Mory Wratislavi už druhá pecka od Patryka Vegu, ktorého filmy začínam v tomto momente intenzívnejšie sledovať. Dobre vymyslený príbeh plný zvratov a nečakaných udalostí, kvalitní herci,drsný humor, slovník typický mafiánskemu prostrediu, dobrý soundtrack, zaujímavé postavy a tempo, pri ktorom som sa nenudil ani minútu (pri tom má film viac ako 2 hodiny). Women of Mafia sú skrátka typickou gangsterkou, aké mám rád a obsahuje naozaj všetko, čo si od podobného filmu predstavujem. Poliaci potvrdzujú, že v ich filmografii sa nachádzajú naozaj kvalitné počiny a že sú z hľadiska tvorby filmov na kilometre vzdialený od tej našej... PS: a SPOILER: tá pestúnka s nimi teda pekne vydrbala :D 95% ()

Hanys_

Nekompromisní, emocemi nabitý thriller zámořských parametrů, který z tuzemských žánrovek posledních let dělá hodně chudé bříbuzné. Bardzo dobrze, pane Vega. ()

Kovaja

Uáááá další objevený skvost. Smekám před polákama. Jejich řeč je někdy velice malebná a někdy zase k smíchu. Film shlédnut jedním dechem. Ženské obsazení se rejžovi hoodně povedlo. Kurevsky našlapaný a zamotaný mafiánský kousek za který by se nemuseli stydět ani Taloši.:-))) ()

mira007

Polská gangsterka ( údajně inspirovaná skutečností) o infiltraci tajné policistky do drogového gangu a zároveň vzestup kriminální kariéry chůvy v drogovou ředitelku. Na jednu stranu je film scénáristicky hrozně rozkouskovaný do různých linek hromady postav až je to nepřehledné, ale zároveň je to jedna velká jízda odvyprávěná na jeden nádech, Vážné , brutální akce říznuté až parodií ( pětihvězdičková je linka, kdy chůva a matka alá Barbína jsou bez peněz a musejí do Skandinávie prodat fet po zatčeném manželovi ) Jako filmový zážitek je to mírně nadprůměrné a zábavné ( já se fakt zasmál!) ale vždycky polskou kinematografii srovnávám s naší a brečím - v českém filmu jsem nikdy neviděl, aby se produkoval film, kde hlavní hrdinka jezdí v lamborghini, natáčení u moře ve Španělsku, hromadné bouračky, kde auta dělají salta, přestřelky na ulici s desítkami komparzistů, hlavní hrdinky mluví sprostě, svlékají se ( A.Poplawska 41 let!! the best of ) a šukaj ( omlouvám se za vulgarismus, ale to slovo je trefné po shlédnutí ) o sto čest. Točíme i lepší filmy, ale ten rozměr, které jsou polské filmy schopné dosáhnout produkčně mne fascinuje. ()

petikacka

Tak to je film jak hovado...Feminismus v praxi...Když už, tak i v zabíjení...I přes šílenou stopáž, mě to udrželo u obrazovky totálně přikovanou...Polské filmy obecně mám ráda a tenhle se obzvláště povedl...Už se těším na dvojku...Za mě 95% ()

Rockerman

Na hraně mezi třemi čtyřmi hvězdami, protože je to dost chaoticky natočené. Nedrží to pohromadě. Trochu i rozvleklé a možná i překombinované. A zase to nemůže být čisté, musí v tom být zapletena policie. Těch kurev a pierdolenia je hodně, ale mohu vám potvrdit. že Poláci na šachtě se baví podobným způsobem. Jinak ovšem platí to, co jsem napsal o Pitbulovi: Ostanim psovi. Naši tvůrci nejsou podobných kriminálek schopni. Navrch je tu chtěný, možná i nechtěný humor. Nejvíce mě bavila Sandra, dcera šéfa gangu a také manželka Cienia. Obě šly neskutečně na nervy! ()

agassi68

Poľský Tarantino opäť v akcii. Síce pridlhá no príjemne krvavá prechádzka s veľmi kvalitným hereckým obsadením.. ()

Dogfish

Opět ta krásná jadrná spisovná polština. Stejní herci jako v Pittbulovi a to je záruka kvality. Těším se na podobné filmy, které umí točit snad jen Poláci ... ()

Maximilianus

Bolo trochu zvláštne vidieť veľa hercov z Vegovho predchádzajúceho filmu Botoks (ktorý som videl tesne pred týmto) v iných úlohách. Chvíľu to trvalo, ale nakoniec som bol schopný ponoriť sa do deja. Musím povedať, že sa Vegovi nakoniec reparát podaril a natočil dosť dobre prepletený, napínavý a primerane brutálný mafianský triler. V niečom sa podobá na Pitbull: Ostatni pies od Wladyslawa Pasikowskiho, v niečom, najmä v brutalite ho mierne predbieha a v niečom trochu zaostáva. Inak sa jedná o veľmi dobrú prácu. 7,5/10. ()

Mngwa

Je možné, že jsem viděla omylem jiný film než to, co tu všichni opěvují? Protože to co jsem viděla já byl totální úlet. Začalo to jako detektivka, pak se to vylouplo do thrilleru a až zhruba v polovině mi konečně došlo, že je to nepovedená černá komedie. I s nekonečným úsilím a sebezapřením nedosledováno. ()

celticek

Masakr. Poláci umí, marná sláva. Zábava po celou stopáž. Nenudil jsem se ani minutu. Snad bude pokračování. A už teď věřím, že to bude lepší než Sicario 2. ()

Shitonit

No co mě vzalo ? jednoznačně chůva s koulema, z ošklivého nesmělého káčátka se stává pěkně tvrdá psice. A teď se navzájem vykouříte :-) Klid šéfe, já to nikomu neřeknu .. Dijalogy super, jak nesnáším poláky, a vše polský včetně polskýho fijata, tak musím uznat, že Patrik si vytřel prdel s Holywůdem, vcelku nevidět rozdíl v investovanejch kačkácjh, blejská se to luxusem, interiery i ex jsou fákt povedený, akce jednoznačně přesně na tý hrance která mi vyhovuje, žádný zbytečný násilí, děj frčí a ty špeky..co se děje? Střílí se, zavolejte posily! Jakej kód? ..Úplně všechny :-) Chvílema to je jak vybraný nejlepší špeky z Wilisovek obalený cukrkandlem a vražený do tohodle skvostu... Patrik je borec a Kobiety jsou boží. Těším se na dwujke. ()

mimozakon

...anebo jak i polsky film prijemne zaujme. Fakt jsem toto necekal, thriller, drama, komedie, trosku akce... a hlavne kurwa sem kurwa tam...jsem rad, ze jsem kouknul. ()