Ve snímku inspirovaném stejnojmenným komiksem z edice Vertigo vydavatelství DC Entertainment ztvárňují Melissa McCarthyová (Ženy sobě), Tiffany Haddishová (Girls Trip) a Elisabeth Mossová (Příběh služebnice) trojici hospodyněk z newyorské čtvrti Hell's Kitchen, jejichž gangsterské manžele pošle FBI v roce 1978 do vězení. Tyto dámy, kterým nezbyde nic něž hromada nevyřízených účtů, se rozhodnou vzít záležitosti irské mafie do vlastních rukou. Navzdory očekáváním se velmi zkušeně popasují se vším, od ovládnutí černého trhu až po odstranění konkurence... a to doslova. Scenáristkou a režisérkou drsného gangsterského dramatu The Kitchen, jehož protagonistkami jsou výhradně ženy, je Andrea Berloffová, držitelka nominace na Oscara za původní scénář k filmu Straight Outta Compton. (HBO Europe)

Dm1tr1j

Určite neodporučím nikomu. Pozrel som to len z nudy a nudil som sa aj počas sledovania. Nebolo tam vidieť žiadne budovanie impéria o ktorom vkuse hovorili, stále to bola len jedna nejaká ulica a nejaká izba vzadu za krčmou. Nikdy nie zobrazenie narastajúceho úspechu. No a stále to stálo len na dobrom slove taliánov, ktorí ich nechali hrať sa na pieskovisku. Plno vrážd z filmu mafiánku nespraví, to skôr Cčkovy hovnor. Najväčší šéf - vedľajšia postava -1*, tri ženy, ktoré sa len rozhádajú je síce vtipné zobrazenie reality ale to vie každý a preto nuda -1*, uplne blbý záver na spôsob "it's just a prank bro" -1*. Ost8vaju teda dve hviezdy, ktoré nechávam len tak lebo sa mi už nechce ani hľadať v tom cárachu prečo stiahnuť všetky a dať odpad. ()

dalziel

The Godmothers 33 1/3.Zázrak sa podľa očakávania nekonal, ale film si moju pozornosť udržal až do konca. Dobrý priemer. ()

Maximilianus

Príbeh sa zameriava na tri povahovo a osudovo rozličné ženy, ktoré ale niečo spája. Z tohto tria pre mňa osobne mala význam iba Elisabeth Moss. Ešte Tiffany Haddish mala ako tak motív, ale ten bol spracovaný tak nijak, čiže ma to neuchvátilo. Melissa bola v tomto filme naviac. Úúúplne zbytočná. Snažilo sa to byť ženskou gangsterkou a pár momentov tam bolo fajn, ale inak to bol slabý odvar toho, čo sa dá z tohto žánru vytrieskať. 6,2/10. ()

John80

Da sa to pozrieť aj keď film Vdovy bol omnoho lepší, Jednoznačne Mellisa sem nepatri do tejto úlohy , ktorá sa jej nehodí, patrí jej hrať v komédiách za mňa 2* ()

rublik05

Průměrná gangsterka, relativně dobře natočená, která má slušnou atmosféru a příjemný retro nádech. Herecké obsazení mě zas tak moc neoslovilo, trio hlavních postav působí trochu nesympaticky a postrádají charisma potřebné pro jejich relativně vážnou roli. Děj na mě působil trochu kostrbatě, feminismus z něj stříkal na všechny strany a ne všechny zvraty nebo situace dávaly smysl. Jediná věc, která se tvůrcům povedla, je již zmíněná retro atmosféra, která působí opravdu velmi příjemně a poměrně autenticky. Jinak je film pro mě velkým zklamáním, velká škoda tak promrhaného potenciálu. 4/10. ()

E lan

Jedním slovem blbost. Když vám hlavní hrdinky lezou na nervy, u příběhu si klepáte na čelo a nudíte se od začátku do konce a to má film jen 1:45. Ne, ani Služebnice nená šanci toto vytáhnout k lepšímu hodnocení. ()

Shitonit

Pekelná jízda! Příběh vo tom, jak si tři vobtloustlý čubičky, vytřely prdel s půlkou Newjorku a nakonec skoro i samy se sebou... Svatá krávo, týpek Gabriel by byl fak fajn kámoš do nepohody :-) Skoro mám chuť to tady rozepsat do posledního výstřelu, ale za mě to je tak smyslný, že bude lepší dyš si to každej filmovej závislák vyfrčí sám na vlastní koule. Pardon. Na vlastní kukadla. ()

Mamlas

Taková feministická rádoby gangsterka plná nudy. Je to dlouhé, nudné, kupa keců. I by se na to dalo dívat 2násobnou rychlostí, normálně příliš rozbředlé. Mrzutý je casting. Tolik hnusných lidí jsem v 1 filmu asi najednou neviděl. A ta ropucha, to je fakt hnus. ()

solisoli

Banálna prehliadka bezduchého deja o troch obéznych dútnavkách, ktoré šibnutím prútika, ovládli celé podsvetie Brooklynu. Pritom sa tieto gangsterky voľne pohybovali a každý sa išiel posrať. A kde bola Polícia? Nuž, keď sa aspoň jeden objavil, skončil s prestrelenou hlavou. Viac menej paródia na gangsterský príbeh, lenže čierny humor a vôbec dajaký humor tu chyrovať nebolo. Takže jalová trápnosť nad trápnosť nevídaná. Škoda času. ()

blondboss

Mafiánska dráma, v ktorej hlavný prím hrajú ženy a ktorá sa snažila konkurovať starým známym gangsterovkám. To by ale musel byť dej o trošku viac dotiahnutý a ani hlavné postavy mi tam akosi nesedeli. Kastingovo teda nič moc. Samozrejme ako oddychovka, pri ktorej nečakáte veľa, je to fajn, ale skôr by som tu podčiarkol premrhaný potenciál. 55 % ()

Kinison

Netušili jsme, na co se ženou do kina jdeme, a film nás jednoduše potěšil. Svým černým humorem, absurdními scénami a zejména přirozenými výkony a vystupováním. Někdy se na to rádi podíváme ještě jednou. ()

montelie odpad!

Za obludu Elisabeth Moss jsem sebral hvězdu už Neviditelnému. No a když jí pomůže prasohlav Melissa a oběma kočkám sekunduje sysluplný scénář, pak není nad čím přemýšlet... ()

bigmatko

Newyorská štvrť Hells Kitschen je asi oblúbená u scenáristov drsnejších príbehov už len kvôli svojmu názvu. Kráľovné zločinu si podľa mňa zaslúžia šancu u divákov a aj keď je Melisa skôr stavaná na komédie tak je rola drsnej komtry celkom sadla. Je to možno predsa len jednorázová chuťovka ale nudiť sa isto nebudete. vo filme v podstate nie dobrá a zlá strana lebo všetci sú svojim spôsobom prehnití. ()