Reklama

Reklama

Plan B

Trailer
Polsko, 2018, 85 min

Režie:

Kinga Dębska

Scénář:

Karolina Szablewska

Hrají:

Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Stelmaszyk, Małgorzata Gorol, Adam Cywka, Paulina Walendziak, Dorota Kolak (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Štyri osoby, štyri osudy a štyri rôzne príbehy, v ktorých je na konci krásna transformácia. Ak sa v živote začnú veci rozpadávať, netreba vešať hlavu, vždy je treba mať pripravený <em>Plán B</em>. Pretože tam, kde sa jedny dvere zatvoria, druhé sa začnú otvárať. (sochoking)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

sochoking 

všechny recenze uživatele

4 osoby, 4 osudy, 4 príbehy , v ktorých na konci je krásna transformácia. Ak sa v živote začnú veci srať, netreba vešať hlavu, vždy je treba mať pripravený Plán B. Pretože tam, kde sa jedny dvere zatvoria, druhe sa začnú otvárať. Takto presne to mám rád. Aj ma to núti ísť s hodnotením na plný počet, ale chýbalo mi tam niečo. Pri tomto type filmov by som privítal dlhšiu stopáž zrejme. 80+ % za mňa. ()

rivah 

všechny recenze uživatele

S postavami filmu se seznamujeme pár dnů před Valentýnem, kdy se v jejich životě stavá něco neočekávaného. Situace, s nimiž jsou konfrontovány, vedou k překvapivým řešením. Přinášejí do jejich života něco zásadního, ať už náhodou nebo řízením osudu. Dávají jim naději, že naleznou opravdové city a vztahy. (Dle www.filmpolski.cz) ()

Reklama

mat.ilda 

všechny recenze uživatele

Láska nebeská po slovansku, prostá „stand up“ comedy stylu anglosaských klišáren, tudíž více komornější, sofistikovanější a tím i osvěžující..., pravda, vyzněním poněkud boženoněmcovské, čemuž se v rámci žánru nelze příliš vzpouzet, podbízivá líbivost ve formě všeho módního, včetně rasy (toulavýho!) hafuši, už mírné cukání může způsobit. Vše ale válcují výkony ladných Polek, které je potěšením sledovat, snad kdyby se jedna z nich ke konci neproměnila ve Víťu Starého blahé paměti... ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama