Epizody(10)

Seriál "Bažináč" sleduje dr. Abby Arcaneovou (Crystal Reedová), která v louisianském městečku zkoumá smrtící virus pocházející z bažin. Ty však, jak Abby záhy zjistí, skrývají mystická a hrůzostrašná tajemství. Když se z temného močálu vynoří záhadná nestvůra, Abby stane tváří v tvář nočním můrám nadpřirozeného světa, kde nikdo není v bezpečí. (HBO Europe)

lubica1995

Možno neradno hodnotiť.. videla som len dva diely, ale stačilo mi. Dej ma vôbec neupútal, ani spracovanie. A už vôbec nie herci. Príliš americké ( dokonalé postavy, vždy čisté..proste.. NE uveriteľné.).. sorry ()

Feacher

Nechápu, proč má seriál nyní pouze 65%. Ano, ani já nedávám 5 hvězd, ale na 4 seriál dle mého úplně stačí. Šlo z tématu vytlouct více, ale mělo to akci, zápletku, občas i vtip. Co víc chceme? ()

Ajfist

Bažináč je seriál co se prostě povedl.Je koukatelný,má to spád,postavy se nechovají hloupě a má to i normální smysluplný děj.Jo líbil se mi.A ten kdo nemá tenhle žánr rád,neměl by ho ani hodnotit,protože to nebude objektivní hodnoceni.Dementi co tomu dávají dvě hvězdy a míň by měli dák koukat na svého Krtečka a nehodnotit něco co přesahuje jejich intelekt. ()

kojot.name

Nakonec vlastně ani není tak důležité, "o čem" nějaké dílo je (a v tomto případě rozhodně je "o něčem", respektive by bylo možné je filosoficky rozebrat, ale s tím počkám, až po přečtení předlohy). To, co chytne za srdce jsou, vždycky, dobře napsané, uvěřitelné, dobře zahrané a pokud možno sympatické postavy (respektive aspoň nějaká sympatická postava by v díle tohoto druhu být měla a zde jich je hned několik). Tato variace na Krásku a netvora se dle mého soudu opravdu podařila a přesto mě nepřekvapuje, že seriál skončil první sérií. Je prostě až příliš svébytný. A možná, že takový konec je přeci jen lepší, než rozpliznutí díla do bezradného ztracena, jak se stalo tolika jiným. Doporučuji. ()

mety6

Swamp Thing je divná postava. V komiksoch som nikdy nebol jeho fanúšikom a veľmi som sa nehrnul do tohto seriálu, ale už po prvej časti ma to chytilo natoľko, že som to chcel dopozerať čo najskôr. Každý diel má nejaký mini-príbeh, ale zároveň pokračuje v tom, čo sa dialo v predošlých dieloch. To celkom pomáha tomu, aby seriál nemal "iba" 10 častí, ale pôsobí o niečo dlhšie. Výber postáv nie je nejaký super-duper zázrak, ale dá sa to prehĺtnuť. Hlavne vďaka faktu, že 99% seriálu sa odohráva v noci. ČO SAKRA ROBIA TÍ ĽUDIA CEZ DEŇ??? Keď sa tam objavil Blue Devil, dúfal som, že sa to trošku roztočí aj s inými postavami, ale neočakávajte zázraky. Bohužiaľ to vyzerá tak, že druhá séria nebude ale Derek Mears potvrdil v rozhovoroch, že postava sa môže objaviť v iných seriáloch, čo by bolo super, pretože tam je potenciál na prepojenie s inými superhrdinami. :) ()

Pavlis.xxx

Velká škoda nedotáhlého projektu s obřím potenciálem. Má to dobré prvky, bažináč udělán perfektně, ale ty příběhový linky jsou fakt nedotažený. Moc toho chtěli ukázat a přitom na nic nebyl pořádně čas. Asi bych měl větší radost z povedeného celovečeráku v podobném duchu,kde by postavy víc rozvedly a vše by bylo kompaktnější bez zbytečné omáčky kolem. Velká škoda :( Celkově slabší 4* ()

stan05

Tak nevím, kolik zeleně u toho scénaristi vyhulili, ale tak ten námět domrvili, že je tenhle seroš zralej na Randup!!! ()

achai

Když tak pročítám ty komentáře, jsem opět překvapen, jak debilně je seriál ohodnocen. Ano, herecké výkony možná nejsou nejlepší, ale rozhodně to je dobrý seriál. Děj nestagnuje, atmosféra je výborně zachycená, pěkné efekty, neotřelý námět. Takže pro ty z vás, kdo hledá super oddychovku na večer, nemá rád kraviny typu X-men a má rád temnejší fantasy prostředí, rozhodně doporučuji! ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Rostliny nějakým způsobem absorbovaly vědomí Aleca Hollanda. Jste rostlina, která si myslí, že je člověk." Kdo četl komiksovou předlohu od Alana Mooreho nebyl nikterak šokován. Hororové dílko příšery z močálu s duší Aleca Hollanda je technický zpracováno na vysoké úrovni. Hlavní hrdinka Crystal Reedová hodně sympatická. Will Patton coby Avery Sunderland byl pěknej parchant, který to uměl hrát na všechny strany. Rozhodně byl dobrý záporak. Bohužel, co zde je by se příběhově i obsahově vlezlo do jednoho filmu. Plus působivá hororová podívaná na úplném konci seriálu přinesla spoustu otazníků a dodala nového padoucha Floronic Mana. Padoucha už v akci neuvidíme a otazníky nám nikdo nezodpoví. Je to škoda ingredience pro 2 sérii tady jsou. - 60%. ()

hmyzovrah

OMG, co to zase vyšlo? Bažináč? Opravdu? No to si děláš pr.. To byla má první reakce, v dobách, kdy jsem se o tomhle dozvěděl, že vyšlo. Jako kluk jsem totiž na VHS měl film Swamp Thing a žral jsem ho až po uši. Na hlavní postavy nehleďte, ty sou prostě špatné, ale bažináč tento seriál zachraňuje a dělá ho, jak bych to jemně řek, ehm masakralní. Od jeho charakteru, až přes jeho kostým. Pak tam ještě přibyde modrej ďábel a je o zápletku postaráno, s velkým Z. ()

Jimclark

Páni, tak to je povedená taškařice. Hned v pilotním dílu se nám dva vědátoři zavřou do márnice s mrtvolou, ona jim obživne, promění se v jakési hnusné "cosi" a málem je oba zabije. Pak se jí ten jeden z nich zbaví způsobem, který je dost přitažený za vlasy (divím se, že přitom nepodpálil celou nemocnici) a za pár minut už naši dva hrdinové sedí na schodech jakoby nic. A nejen, že o tom nikomu neřeknou ani slovo, ale nemluví o tom ani mezi sebou! Jako by se vůbec nic nestalo. Herci, postavy i tvůrci seriálu tedy nejspíš trpí nějakou formou poruchy paměti, všichni, nebo já nevím. Jako WTF...? Zatím nebudu hodnotit, nejdřív zkusím tu sérii dokoukat. Teda jestli to vůbec půjde. EDIT: Tak nic, po třech dílech to vzdávám, tohle jde úplně mimo mě. ()

RedHeadka

Po jednohubkovém shlédnutí Last of us jsem hledala jiný seriál s temným nádechem apokalypsy, tohle není vyloženě to co jsem hledala ale od prvního dílu jsem k tomu připoutaná a těším se na každý další díl. Působí jako příjemná fantasy vyvražďovačka, postavy sympatické, prostředí Lousianských bažin naprosto skvělé. ()

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (více)

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)

Swamp Thing našel režiséra

Swamp Thing našel režiséra

05.09.2018

Očekávaný seriál Swamp Thing od nově založené služby DC Universe má konečně režiséra. Nějakou dobu se šířily spekulace, že by pilotní díl mohl natočit producent seriálu a mistr hororů James Wan … (více)