Série(2) / Epizody(23)

Vykutálený podvodníček Karel Čížek a jeho čachry s auty v lokálním autobazaru. (Stream.cz)

Kalda69

Hlavni problem tohoto miniserialu je jeho kratka stopaz a nutnost dokoncit vtip par minutach. Mozna kdyby byla stopaz delsi tak by to dopadlo lip. Puvodne jsem chtel dat 3* ale Ctvrtnicek je ultimatni komediant a tato role mu vyborne sedla, proto ta 4*. Jediny co me na tomto serialu vadi ze jsou dneska tyto praktiky bezne, jen ne tak okate jako zde. ()

StrixCZ

Pro mě zatím asi nejslabší setkání s režijním počinem Jana Prušinovského (snad s výjimkou stejně nudné Čtvrté hvězdy). Jeho tvorba je typická balancováním mezi věrným vykreslením reality a karikaturou, vtipem a trapností, autentickým jazykem a vulgaritou - a když se tyto prvky podaří vyvážit, je to super. Bohužel Monte Karlo pro mě jde ve všech zmíněných "disciplínách" příliš často za hranu. Vydržel jsem pár dílů, než jsem to definitivně vzdal. ()

Marsu88

Autobazar jako ze života, možná s lehkou nadsázkou. Čtvrtníčka i Polišenskou mám rád a často jsem se u tohoto mini-seriálu zasmál, což byl nejspíš účel, takže bez pochyby 5*. ()

platzman

OK, po čtyřech dílech musím konstatovat, že zvítězila trapnost a demence scénářů nad občasným vtipem. Dooost slabý... ()

house336

První byl pravdivý, méně zábavný. Druhý už byl velmi povedený a ukázka na třetí pobavila ve svých 5 sekundách. Kolem a kolem to má stoupavou tendenci a myslím, že z toho v konečném důsledku vyleze dobrý počin... Po dílech jako Marcel nebo Číňan jednoznačné 4*. Sice je pravda, že ta krátká stopáž nebývá tak úderná jako u Blaníku, ale i tak dobré. ()

nudlis

Krásně (až možná příliš) to ukazuje typickou českou vychcanost. Jasně, vychcánkové se najdou po celým světě. Ale jen klasickej českej vychcánek vychcává vždycky, se vším a se všema. Až nakonec vychčije i sám se sebou :-)) Pěkně natočeno :-) ()

zdeminem

To téma má tak obrovský potenciál, ale tady je absolutně nevyužitý a když to vypadá na zajímavý díl (Leasing), tak se to nakonci sesype jak domeček z karet... Rozhodně nic, k čemu bych se v budoucnu vracel... ()

Gluminator

Není to nic extra, ale sem tam je to vtipný. Trošku úsměvný jak to někdy doopravdy chodí v českých bazarech. Ale nějaký hlubší podtext bych v tom nehledal. 70% ()

Nechic

Nebudu hodnotit herecké výkony, je to prostě krátká sranda, tak se dá leccos odpustit. Jenže ten děj tak hrozné kolísá mezi absolutní peckou, že se válím smíchy a trapnou nudou, kdy to chci vypnout až to možné není. Je to škoda, děj autobazaru zaručuje spoustu neotřelých příběhů a pár se povedlo použít na výbornou, ale vaření z vody je díl od dílů znát víc a víc. O trhlinách v ději nemluvě. ()

njuska

Po prvotních spíše rozporuplných reakcích musím nakonec napsat: Geniální! :) Především díl "Číňan" mě fakt dostal. ()

adako

Je pravda že vtipov tu je poredšie, strašne však žeriem tú atmosféru. Celý Čtvrtníčkov prejav, skvelo použitá hudba a všetko, pôsobí to neskutočne obyčajne, ale v tom dobrom zmysle. Je to celé od začiatku do konca uveriteľné a veľmi neumelé, proste presne tí obyčajní, ničím nie výnimoční ľudia akých stretáme každý deň. Zväčša sa pokusy o takúto prirodzenosť končia ešte väčšou umelosťou (mám na mysli hlavne česko-slovenskú kinematografiu), a preto je Monte Karlo podľa mňa skvost. ()

Alvin

Čtvrtníček našel svojí životní roli a Plesl s Bublinou mu zdatně sekundují. Není sice každý díl posvícení, ale stačí, když je neděle...nebo tak nějak. ()