Psí poslání 2

• USA A Dog's Journey (více)

Některá přátelství jsou věčná a to i v pokračování celosvětově úspěšného rodinného filmu Psí poslání. Ve filmu Psí poslání 2, nalezne milovaný pes Bailey nový smysl života. Naváže pevné pouto s těmi, které zbožňuje, a společně se vydají na místa, která si nedokázali ani ve snu představit. Tak začíná Baileyho dobrodružná cesta několika životy naplněnými láskou, přátelstvím, věrností a také několika fakt skvělými drbáními na bříšku. (Vertical Entertainment)

Patrik256

Rozpočet_ $16,000,000 // Tržby_ $75,727,748 // 1. víkend v USA_ $8,030,085 // Tržby v USA_ $22,782,371 // Tržby v ČR_ Kč 8 248 801 // Diváci v ČR_ 58 859 // Tržby v SR_ $185,607 ()

Echelon1

Na rozdiel od prvého filmu by dokázal druhý diel fungovať ako rodinná dráma bez Baileyho ako vyprávača. Opäť sa ale jedná o pekný film, ktorému nechýbajú emócie. Možno vzťahy a charaktery niektorých postáv sú trochu šablónovité, slúžiace len účelu deja. Inak nie je čo dodať, jeden z tých filmov, kvôli ktorým filmy vôbec pozerám. Hudba opäť výborná. ()

TomasKotlant

No, filmařsky by to mohlo být zajímavější, ale udělat z motivu reinkarnace koukatelný a celkem i zábavný mainstreamový film, navíc aniž bych viděl jedničku - tedy možná to je i výhoda, tak to si zaslouží obrovskou poklonu. <3 A na to si dáme PAC! <3 ☆ * <3 ()

HH

Pokračování citového vydírání prostřednictvím hezkých a roztomilých pejsků. Příběh samozřejmě předvídatelný od samého počátku, ale tak se k tomu musí přistupovat. ()

Rathalos

Krasne,krasne a este raz krasne,uzasne pokracovanie,lepsie ako jednotka,aj nejake slzy padli,havkaci boli perfektni,hlavne malicky Max,toho by som bral,ale aj Kathryn Prescott bola super,sympaticka herecka,tu by som si tiez zobral domov,jednoducho som si tento film zamiloval...:-) ()

CaptainCzech

Jestli něco tomuhle filmu jde, tak je to ždímání emocí na maximum. Je to sice důstojné pokračování jedničky, bohužel jejích kvalit u mě nedosahuje. Máme tu totiž jenom jeden příběh o Eathnově nevlastní vnučce, který sice za srdce chytne, ale nepřišlo mi to nějak úchvatný a silný jako různorodé příběhy v předchozím díle (především ten s policistou byl TOP). Jestli někoho ale musím postavit na piedestal, je to ultra sympaťák Henry Lau, kterýmu jsem přál to nejlepší od začátku dokonce. Konec dojme o tom žádná, ale střízlivým okem je to zkrátka o parník slabší než jednička. Proto 3 hvězdy. ()

BOURQUE

Slušné pokračovanie krásneho príbehu. Síce na niektorých miestach zaostáva za skvelým prvým dielom, ale v mojich očiach je to stále nadpriemer. Neviem si pomôcť – jednoducho mám slabosť pre Baileyho („The Boss“) a pre jeho reinkarnácie. Príbeh síce vypočítateľný, na niektorých miestach idealizovaný, ale ako celok dokáže v človeku budiť pozitívne myšlienky. (Ale tu musím pripomenúť, že matky typu Gloria by sa mali nad sebou zamyslieť.) Ako „hovorí“ Bailey: „Človek bez psa nemôže byť šťastný.“ To môžem potvrdiť z vlastných skúseností. Veľmi dobrá rola pre D. Quaid. Veľmi pekný a dojímavý záver s krásnym obrazom. Osobné hodnotenie: 84% (****) ()

helloween93

Ta myšlenka s přenášením vědomí psů se mi líbila už v jedničce a tady tomu není jinak. Příběh dvojky hned navazuje na jedničku, vrací se i Dennis Quaid, který tu zestárne až do úplného dědy. Pes Bailey je tu samozřejmě taky, ale tentokrát ochraňuje Quaidovu vnučku. Kasovní úspěch jedničky se napodobit nepodařilo, ale to nic nemění na tom, že kdo má rád psy, tomu se tenhle film, potažmo série bude líbit. O třídu lepší než průměrná Dog’s way home. 4* ()

Wargoo

Stále vydarené, na jednotku sa to však už nechytá, emočne ani príbehovo. Akoby sa psy rodili iba v okolí hlavnej hrdinky. Tých náhod tam na mňa bolo už akosi príliš... Slabšie 4**** a 71,472% ()

zelda82

Je to podle sablony, ale popravde mi to v tomhle pripade vubec nevadi. Jasne, je to i tim, ze psy proste miluju, ale stejne. Idealni film na Valentyna. ()

Rockerman

Děj se točí ve stejném duchu jako v jedničce a také je to stejně dojemné, někdy až za hranou citového vydírání diváků. Proto tentokrát "jen" čtyři hvězdy. ()

Torgal

Psíčkari si pri tomto filme isto prídu na svoje (ak im nestačil už prvý diel, ten som však nevidel), no mne to zas tak veľmi nesadlo. Hlavná myšlienka, že verná psia duša sa vracia k svojmu milovanému pánovi skrz ďalšie životy je síce dojemná, ale aj dosť gýčovo dojí emócie. Tiež mi dosť dlho trvalo kým som sa naladil na to, že rozprávačom je pes - bolo to na mňa až príliš pre deti. Ako rodinný film je to pekné, ale to je asi všetko. 6+/10 ()

B.Wilde

Stejně jako jednička se mi tenhle film moc líbil. Samozřejmě je to opět emotivní, ale tvůrci tady přesně věděli, jak to udělat tak akorát. Asi si budu muset brzy tyhle dva filmy znovu pustit, až se zase budu chtít dojmout u hafanů. ()

balcazar

Po jednotke, ktorá ma ohúrila, som sa síce dvojky bál, ale pozrel som si ju aj zo zvedavosti, ako sa tvorcom podarilo posunúť príbeh a čo vymysleli, keďže má ešte o kúsok lepšie hodnotenie. Emocionálne to je rovnako silné a teší ma, že aj príbeh je silný a iný zároveň. A oceňujem na jednotke aj dvojke zároveň to, že sú to filmy, ktoré si človek (aspoň teda ja) rád zapne znova, a to pokojne na druhý deň. ()

Likan7

Šíleně uňouňaná natahovačka přeslazený jedničky, která by chtěla dojmout, jenže reinkarnace psů trvala asi tři sekundy, takže se emoce jaksi nedostavili. A dvojka to má jakbysmet. Příběh je prostý, průhledný po deseti minutách a na papíře ty nejsmutnější scény jednoduše nefungují. Jak mi může být líto, že umřel pes, když se za pět sekund narodí jako štěně a je šťastný? Co mě na tom má dojmout? V jedničce se nad tím člověk usměje, že je to fajn, ale tady už to nefunguje. Nic neříkající prodloužení fajn jednohubky. ()