Bloodshot

• USA Bloodshot (více)

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit. (Falcon)

blackrain

Ponožky v pantoflích nebo sandálech fakt nesnáším. Já bych ho zabila už jen kvůli tomu. Univerzální voják pro nové tisíciletí a novou generaci, která nemá šajn o tom, kdo je Jean-Claude. Ovšem, tohle nabušené technologiemi. Čekala jsem od filmu mnohem víc. Chyběla mi tu nějaká šťáva, prostě větší "drajf". Pár scén to už nezachrání. Je to průměr. Brzo na tenhle film zapomenu. Vin Diesel se tu pořád tváří jako po obrně lícního nervu. On asi ani jiný výraz nasadit neumí. Patří ke čtyřem kolům a spáleným pneumatikám. Kameraman byl asi hračička. Je tu pár úchvatných záběrů. ()

movieband

Béčko, které neurazí, ale zároveň nijak zvlášť nenadchne. Pár dobrých nápadů tam bylo, scéna v tunelu a fight po pádu výtahu byl dost poutavý a zajímavý. Guy Pearce, jako obvykle, neviděl sem film, kde by tenhle chlap hrál blbě, byl fajn záporák a Eiza González byla hezké zpříjemnění, ale tím to taky asi hasne. Pominout moment s nanity a vylepšenými vojáky, tak by se nový Bloodshot mohl jmenovat Fast and Furious: Blood Division. eRková přístupnost by filmu taky neuškodila, ale v tomhle případě je to nejmenším, co je problémem filmu. Hlavní věc, na které celý příběh padá je scénář, který je předvídatelný a plochý. Navíc, pokud člověk viděl jakoukoliv(!) ukázku, tak viděl prakticky celý film. Tohle je obrovská škoda, protože mám dojem, že z Bloodshota mohla být super komiksárna, který by mezidimenzionální superhrdiny trochu probrala. Třeba se i naši distributoři proberou a začnou Bloodshota překládat do češtiny. 48% ()

Blackhand47

Sony by asi měli zakázat dělat blockbustery, protože to co poslední dobou předvádí, není normální. Je to klišé, je to nuda, nic moc efekty a herci hrají pořád stejné postavy, jako už několik let. Zbylí herci pak hrají rádoby archetypy a obecně nechápu, jak mohli hlavouni čekat, že tímhle lidi zaujmou a popřípadě i vybudují univerzum. S komiksy od Valiantu moc obeznámen nejsem, ale i tak můžu s jistotou říct, že tohle si postava Bloodshota opravdu nezasloužila. A to nemluvím o tom, že v traileru vyzradili komplet celou zápletku a nezapomněli lidem odhalit i hlavní zvrat, který museli nacpat i do samotné synopse filmu. Ach jo, jako oddechovka na jedno zkouknutí je to fajn, ale nečekejte od toho větší myšlenky, než jaké nám léta servíruje Michael Bay. 55% ()

ilemas odpad!

Po 15 minutách jsem to vypnul, netušil jsem, že to není čisté sc-ifi, ale komiks , nemám čas se dívat na takové ptákoviny. Trapný hned od začátku. ()

Vyhy

V rámci béčkových sci-fi akčňáků asi dobrý. Nějak zvlášť to nenudí, pořád se tam něco děje, Vin neustále někoho mlátí, nebo mu jeho nanoboti opravují obličej. Příběh se asi snažil lehce šokovat, což se ale u průměrného diváka, který už má něco nakoukáno, nestane. Také by mohli více zainvestovat do vizuálu - místy to šlo, hlavně ale finále vypadalo jak nějaká počítačová hra. A to také filmu škodí. Pokud máte rádi Vina a jeho drsný hlas, zklamaní nebudete. Jinak se jedná o sci-fi mlátičku, která může zabavit...Hlavně, prosím vás, nic od filmu zázračného nečekejte. ()

M.i.k.e

Vin Diesel vytáhl ze skříně tílko co nosí už od roku 2001,rozšířil svůj herecký rozsah o druhý výraz - lehce zmateného,pořídil si uzdravovací/opravovací filcky a jal se mstít těm co mu zabili ženu a nakonec i jeho...a nebo ne?Trailer sem neviděl,takže jsem měl to štěstí,že jsem mohl být alespoň trochu překvapen,ale že by to byla úplná výhra se říct nedá.Neznám ani komiks,takže nemůžu říct,jestli i ten je tak hloupý,ale film není ničím víc než extrémně (a zbytečně) vážně se beroucím akčním béčkem,které se nějakou náhodou dostalo áčkového označení a velmi pravděpodobně by nebylo dobré ani kolem roku 2000,kdy podobné filmy měly žně.Jestli to navíc mělo odstartovat nějakou sérii je to o to smutnější...40% ()

Figu

Pohodová jednohubka, která mě parádně sedla! Bloodshot má výhodu, že do něj spadl Diesel v kurva dobrý formě, což nebývá jeho častým zvykem. On vlastně krom trilogie Riddicků a prvního xXx žádnou extra pořádnou sólovku ani nemá, čímž netvrdím, že tahle je zázračná, nicméně je určitě jedna z těch lepších! Navíc Pearce a jeho vostrý rysy lebeční jsou jako stvořený pro slizkýho parchanta do záporu! Za něj a za perfektně nasranýho Vinka tu čtvrtou přiklepávám! Akční scífko za 70% ()

bourec

Asi nebudu moc rozebírat, proč se mi to líbí, když je to podle komiksu.Prostě mi to docela sedlo, a připomínalo mi to spousty starších filmů.A možná taky proto, že se tady Vin netvářil jak blb.80%. ()

Lenka.Vilka

Tenhle film jsem chtěla vidět v kině. Proto mi udělalo radost, že je dostupný i jinak. Bohužel měl premiéru v době, kdy se ještě někde hrálo a někdo už nehrálo. Takže dík za to, studio. Ale...jo, film má dál hodně ale. Celá ta myšlenka je super. V době vzniku předlohy se to perfektně hodilo do situace světa. Ale teď místo trochu haprovalo. Umřeš a oni tě vrátí zpátky jako supervojáka. Nikdo tě nemůže zranit, nikdo tě nezabije. Přeci jenom už mrtvý jsi. Co mě ale po přečtení obsahu předlohy zarazilo bylo to, že jsem nepochopila, kde ve skutečnosti Ray umřel. Ale to bych už spoilerovala druhou polovinu filmu, která byla dokonalá. S příchodem Lamorne Morrise, film chytil úplně jinou dynamiku. Mám ho moc ráda, je to vtipnej chlápek a jediný důvod, proč jsem s New Girl neskončila podstatně dřív. A když vám dojde, jak to je doopravdy, začne teprve pořádná zábava. První hodina je totiž fakt děsná. Což nedávám za chybu scénáři, ale hlavní postavě. Vin Diesel ten film potopil. Překvapivě ho v druhé polovině vytáhnul z bažiny. Ale abych pořád nekritizovala. Třeba ta scéna s střelením do obličeje v tunelu super. Ať žijí moderní technologie! (A plus, že se to neopakovalo v každé scéně, kde se střílelo. Jako u posledního Terminátora. Napoprvé to složení bylo fajn, ale potřetí...počtvrté...ek. To tady naštěstí nenastalo.) Jenže potom jsem přestala chápat motivace postav. Lusk, začne přemyslet jinak, když do té doby ani nebylo naznačeno. Pohledem, gestem, nijak. Prostě řekne jednu větu a diváku přeber si to? Ne, to je prostě špatně, když o minulosti postavy nic nevíte. A potom překvapivě, ta postava, která hned na začátku působila, že právě ta, by to mohla udělat, ta to neudělá? Takhle za mě ne. To není "výroba překvapení". Nemám moc ráda Vina Diesela, nebudu lhát. Podobných herců jako on je spousta. A zároveň mnohem lepších. Nejde o mojí nelásku k oholené hlavě, ale když tam nic nemáte, musíte diváka nalákat na něco jiného. A tím nemyslím svaly, ale výraz v tváři. Škoda, že první hodinu měl stále stejný (a stejný jako v x filmech zpátky) a zlepšilo se to až v druhé polovině. Upřímně? Skoro mi přišlo, že sleduju film od dvou režisérů. První půlka jeden, druhá půlka druhý. A jo, moje televize není největší, takže bych asi "dojmem z kina" byla o trochu víc ohromená a třeba dala i o hvězdu víc. Ale to se už nedozvíme... (A podle komentářů ostaních se mi opět potvrdilo, že je dobře, že už ani nekoukám na trailery a o filmech si nic nezjišťuju, asi bych přišla i o tu hlavní věc filmu. A to o překvapení druhé poloviny. Protože já trailer viděla až po shlédnutí filmu a dobře jsem udělala. Oni tam dali všechno! Úplně stejně jako třeba v Poslední krvy.) ()

C0r0ner

Klasické výplachové béčko. Scénář bych k tomu nejspíš zvládl napsat i já, klišé a schémat, že by vystačily na tři filmy, ale když ono to tak hezky utíká, člověk se nenudí a bojové sekvence opravdu stojí za to. V rámci žánru tedy spokojenost, tyhle filmy já můžu. 60% ()

PavelVanekArt

Přeefektovaná kokotina s Benzínem jako rádoby sci-fi superhrdinou, plká motivační blbosti jak na běžícím páse, snaží se tvářit hustě a sem tam vtipně nadhodit nevtipnou věc. Že je Diesel herecký poleno, kterýmu sedí tyhle braky, ví snad pár lidí a že filmy, ve kterých hraje (čest starým FaF a Riddickovi), jsou hovna, ví snad všichni. Jednu hvězdu za čajku v hlavní roli. Jinak se mi na tom nelíbilo zhola nic. Pro nenáročný puboše, filmový nooby a navlhlý pipinky to je ale dostačující. Je to prostě prudký anální výtok. Když si nechirurgicky odstraním oči, tak 1* a.k.a 15% ()

PROCESOR

Nejsem fanoušek tohoto žánru filmů. A protože sem od toho nic nečekal, nemohl sem být zklamaný. Celkem sem si u toho odpočinul, takže myslím, že to účel splnilo. Ani nejnovější a nejdražší technologie ve filmu nezakryjí stále stejný scénář opakující se u podobných filmů. ()

Martrix

Trailery k filmům zpravidla nesleduju...nevidím k tomu důvod...podle traileru stejně nic nepoznáte. A protože jsem nebyl v kině ani nepamatuju, tak jsem byl ušetřen i ...prý všeprozrazujícímu klipu k Bloodshotovi. O nic originálního se nejedná...jde o novou verzi Univerzálního vojáka, takže by mě zajímalo, oč si kdo myslí, že byl díky traileru připraven. Eric Heisserer má na triku minimálně dva dobré scénáře (Příchozí a V pasti) a pro režiséra to byl první celovečerák, ale na kontě má skvělou epizodu z Love, Death & Robots. A za mě....viděl jsem mnohem větší sračky, takže tu hejťáckou kampaň moc nechápu. Pravda...Diesel je starej a ta jeho nesympatická tlama už moc netáhne, ale jako zarputilej tupoun byl věrohodnost sama. Na akční film to bylo místy nezáživné, ale triky byly v pohodě a u dialogů mozek nijak zvlášť netrpěl. Takže jo...jako jednohubka na zabití večera, to ujde. ()

mortak

V Návratu Xandera Cage se Vin Diesel obklopil mladým týmem, ale tady chce všechno odtáhnout sám. Chudák režisér pak musí akční scény stříhat tak, aby využití kaskadérů nebylo tak vidět (což zamrzí třeba u honičky na londýnském předměstí). Škoda, s mladším pohyblivějším hercem by akce mohla být za stejný peníz přehlednější a intenzivnější. Pořád jde o slušné béčko s docela velkým rozpočtem, ale Vin Diesel by si měl uvědomit, že mu mentorování a řeči o rodině jdou daleko líp než pohyb. ()

CinemaRanger

Při zhlédnutí traileru jsem si nebyl zcela jist, zda na Bloodshota půjdu. Jelikož už z ukázky bylo patrné, jak bude celý děj probíhat a Vin Diesel zas předváděl svoji tragikomedii ala Rychle a zběsile. Má očekávání byla tedy jasná. No, a samozřejmě se naplnila. Jde tedy o celkem brutální podívanou na to, že to je 12+. První třetina byla celkem fajn, ale potom se to zlomilo a byla z toho klasická klišovitá mnohdy až trapná blbost, kde byly všude vynucený sloumoušny a mnohdy nepěkné CGI. Závěrečný boss fight byl jen nepřehledným Digibordelem. Komiks jsem nečetl a nemám jej asi ani v plánu prozatím číst. 1,5/10 ()

majo0007

Vinovi už dávnejšie došiel diesel, ide už len na ručný pohon. Totálny miž-maž, a chudák si myslel, že založí novú frančízu. FAIL! Ešte pár takýchto "kúskov" a dopadne ako Seagal. ()

otík

Ačkoli mám Vina Diesela rád, tento film opět ukazuje, jak tupé projekty si občas vybere. A když už je námět tupý, kdyby aspoň byl hlavní hrdina pohodář jako v obou xXx. Tam se ta tupost příběhu dá přežít díky hrdinovi, který to vše bere na lehkou válku a s úsměvem na rtech dělá své nemožné mise. Jenže tady je to vše myšleno velmi vážně, Diesel sype slova ze sebe jak tříleté dítě a navíc tu není jakákoli odlehčenost. Ano, akčně to není tak zlé, ale celkově je to tupá osmdesátka v moderním hávu. Podprůměr s průměrnou spokojeností. ()

StanislachKo

Nebyť toho debilného záveru, čo možno nedáva žiaden zmysel, alebo predčil moju inteligenciu, idem o hviezdu hore. Lebo nápad bol vynikajúci, storytelling u takéhoto typu filmu až prekvapivo premyslený, akcia rovnež. Cast tiež skvelý. Vin si tú obhájil povesť bad-ass killera. Škoda, že to záver musel takto pochovať. Jo a vyvaruj sa traileru! Ten tiež veľmi neuvážene hovorí viac ako by si chcel. RT: 30%/78% ()

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (více)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

PF 2020

PF 2020