Okouzlující romantická komedie, ve které na plátně zazáří Al Pacino a Michelle Pfeifferová. Pfeifferová představuje Frankie, číšnici v jedné newyorské kavárně. Po sérii bolestných zklamání Frankie nehledá vztah k žádnému dalšímu muži... až dokud se nepotká s Johnnym. Pacino hraje propuštěného trestance, který začal pracovat jako nový kuchař na krátkodobý úvazek. Dočista se zblázní do Frankie. Ale Frankie usuzuje, že se k sobě hodí jako vejce natvrdo a naměkko. Nechápe, co myslí Johnny tím, když říká: "Byli jsme pár ještě předtím, než jsme se potkali". (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Tominni

Lovestory z řecké restaurace, kde se Johnny po návratu z vězení rychle zamiluje do Frankie, která je ale předchozími vztahy tak zklamaná, že Johnyho odmítá. Johnny však má trpělivost........Nevím, jestli bych I já měl tolik trpělivosti pokoušet se znovu a znovu, ale uvážíme-li Michelle Pfeiffer v nejlepších letech? Tak asi jo. Takový průměr, až moc je vidět motiv divadelní hry, ale výkonu Al Pacina a Michelle Pfeiffer nelze nic moc vytknout. ()

MirkaP

Nikterak mimořádný příběh, který Al Pacino sakra zvedá. Milá a příjemně plynoucí lovestory s nezbytným happyendem, ale uvěřitelná. (Dabing Žilkovou byl docela protivný, ale Pfeiffer zněla protivně i v originále, takže budiž.) ()

pekas

Sice zde hrají známí herci, ale položme si otázku. Je tenhle film díky tomu nějak vyjímečný? Není! Je veskrze průměrný a jako takový ho hodnotím. 50% ()

Joedas

Tohle mě vážně bavilo. Přiznám se, že v mejch nejslabších chvilkách sahám do útrop žánru rom-com, a to dost možná častěji, než předepisujou lékaři. Výsledkem je, kromě pokřivení vkusu a všelijakech vedlejších účinků, vyčerpání těch kvalitních kousků, a tak musim svojí úchylku sytit tim zbytkovym blátem (čili drtivou většinou romantickejch komedií). A přitom úplně zbytečně, protože mě při mý vynalézavosti nenapadlo kouknout do minulýho století, kde čouhal tenhle klenot. Prima námluvy, kde Michelle dělá zagorku z důvodů, který jsou v pravej čas odhalovaný a Alík brutálně tlačí na pilu, až je to otravný. Co mě kromě ústředního dua moc bavilo, bylo krásně vyobrazený prostředí Newyorskýho bistra a i když je to spíš romantický drama (ale milý), než komedie, u pár scének jsem se smál nahlas. PS: Michelle je poklad a tady ji mám zatim ze všech rolí nejradši. ()

DearS

Je to tak, příjemně civilní film s milostným námětem. Postavy jsou zcela věrohodné a snadno zařaditelné do skutečného reálného světa (až se chce chvílemi říct, bohužel - ale život není vskutku často žádná selanka, ale jak je vidět, naděje vždycky zůstává). Podle mě místy ona "divadelnost" předlohy prokukuje, ale to je jen malá vada na kráse. A taky mi na M.Pfeifferovou v dabované verzi nesedí hlas V. Žilkové (i když je správně "utahaný"). ()

Goodmen

Příjemná romantika okořeněná humorem, kterou táhne úžasný AL PACINO a M. Pfeiffer. To vše s krásnou písničkou Frankie a Johnny. ()

natalanka

Nejsem MIchelle a neuchází se o mě tak nádherně neodbytně ten pravý muž mého života. No co. Tak mi zbývá jen si sednou k telce a včlenit se do děje a užít si tuhle partu lidiček z jedné restaurace. Koukat se na Rošťáka puštěného z basy, který má ten správňácký přístup k životu. Vidět zklamanou ženskou, která se bojí nového vztahu a přesto po něm touží. (Michelle se umí krásně vztekat) (Robert dokáže krásně vytáčet) A až dokoukám jdu hledat Johnnyho......kde jsííííííííííííí :-)) ()

lulu37

Krásna Michelle Pfeiffer s charizmatickým Al Pacinom v nadčasovej romantickej dráme o tom, koľko práce narobia hajzli normálnym chlapom pri dobývaní sŕdc nežnejšieho pohlavia :) ()

spookee

OTŘESNÝ dabing na DVD, Žilková se na dabování (některých rolí) moc nehodí. Uznávám, moje volba, mohla jsem se dívat s titulkama. Jinak příjemný romanťák na nedělní dopoledne. ()

DonBraso

Nějak jsem si hned vzpomněl na film Scarface,když viděl tuhle dvojku i zde.Naprosto dokonalá symfonie obouch,která se přenese i na diváka.Herecký duo vydrží kecat o ničem a přesto mě to bavilo.Pravda je,že někdy je to až moc o omlouvání,lítosti a hlavně přemlouvání,že Johnny už je pomalu slizoun,ale to je koření filmu.Najít tu lásku někde u Frankie tam vzadu,která si protrpěla svoje.Není to určitě dramatický terno,protože se postavy hned v dalším střihu chovají už lechce jinak,ale jako komediální romance je to vlastně pecka,ale ke konci už malinko ztrácí dech a svěží vítr.Viděno v originálním znění.85% ()

Elessar.

Romantikoš jedným slovom. Obyčajný ľudia, emócie a Al Pacino v roli romantika, to si človek nenechá len tak ľahko ujsť. Taký môj guilty pleasure. To beru ()

Atron

Film o dvou obyčejných lidech, kteří už něco prožili a dosud se s tím vyrovnávali sami. Pro oba je těžké tuhle ulitu opustit a začít žít v jedné společné. Film by se klidně mohl jmenovat Samotáři v New Yorku. Herecký koncert obou hlavních představitelů, ale nerad bych opomenul okolní rázovité figurky, všichni byli úžasní. Tohle opravdu není jednoduchá romantická komedie, nechápu poměrně nízké hodnocení tady, nic než 5* tam dát nemohu. ()

jessic

Civilní, a jen mírně sentimentální lovestory dvou osamělých duší od velmistra vyumělkovaných příběhů Garryho Marshalla (Pretty Woman). Překvapivě opravdový a uvěřitelný příběh. Aby ne, když ústřední dvojici hrají charismatický Al Pacino v roli kuchaře, který se vrátil z vězení a skvělá Michelle Pfeiffer v roli životem a chlapama usmýkané servírky. Al Pacino nepřekvapil a nenamalovaná MP je neuvěřitelně půvabná. ()

bmx6

Výborný film,narazil jsem na něj náhodou a vůbec jsem nevěděl,že nějaký takový film existuje a byl jsem překvapen.Perfektní herecké výkony a spousty emocí.Docela pecka... ()

Kozlowski8

Příběh o setkání muže a ženy středního věku, kteří k sobě navzájem cítí silné pouto. Přesto je hledání společného souznění a harmonie velice složité. Oba si totiž s sebou nesou životní zkušenosti, které jejich společnou cestu komplikují... Vcelku hezký příběh, který není čistě romantický, ale možná více psychologický. Je založen na výborném scénáři, který postupně krásně odhaluje složité osobnosti Johnnyho a především Frankie, ale současně nezanedbává ani "méně významné" postavičky z jejich okolí, které jsou nedílnou (a hezkou) součástí příběhu. Skvělý výběr herců (a jejich výkony) vše podtrhává. 70%. ()

jjjerry

Skvělý Al Pacino, velmi dobrá Michaelle Pfeiffer. Zajímavý scénář, i když je děj trošku předvídatelný neodvíjí se dle zajetých Hollywoodských kolejí. Téma je i po 25 letech aktuální a možná v dnešní době "singles" ještě aktuálnější. Pohodová romantická komedie na víkendový večer. ()

kacer4

Pre mňa pomerne ťažkopádny film. Herecké výkony super, ale ich dialógom som príliš neveril, resp. neprišli mi reálne. Keby som dvoch ľudí videl sa takto rozpraváť, asi by som ich nepovažoval za normálnych. Na druhú stranu dobre pôsobil humor. ()

r007

Moc podařený film, jen nechápu, proč Michelle tak dlouho váhala. Vždyť přece Al nemá chybu! Občas byly i nějaké hluché místa, ale ne moc. Poslední scéna byla pěkně divná, vypadalo to, že si Michelle bude čistit zuby asi další půl hodiny... ()

xander

Romantický film s Michelle Pfeifferovou a Al Pacinom. Al Pacinomv romantickom filme, trošku nezvyk. Ale obaja hercký predstavitelia sú výborný.Zaujmú ešťe Hector Elizondo a Nathan Lane. Kvalitná romantika za 4 hviezdičky. ()

Moje další první velká láska

Moje další první velká láska

20.06.2006

Taky milujete romantické slaďárny o malých harantech, kteří se v sedmi chovají i vypadají na dvacet (holky, kluci spíš naopak) a první sex a skutečnou pravou lásku si odbudou do dvanáctých narozenin… (více)