Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Banda zjistí, že byla Mesmerem podrazena a nyní jejich identity Vought zná. Proto musí své rodiny uklidit do bezpečí k FBI. Deep se musí přestěhovat z města... (FrankSusta)

Recenze (19)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ostříme hrany. Becca, Butcherova „zmizelá“ manželka, mu spravovala profil. Posílala za něj fotky, reagovala na dotazy fanoušků. „Trochu podraz, ne,” vypálí Butcher směrem k Homelanderovi. To bylo osm let zpět. Teď jsme v současnosti a Vought řeší jiný problém. Federálové dali společnosti a jejím pitomcům v oblecích nůž na krk. Že by se zadělávalo na korupční skandál století? „Akcie Voughtu na nule. Občanské žaloby, trestní stíhání, osobní bankrot a taky váš roztomilý kostýmek vyměníte na 15 až 30 let za oranžový vězeňský mundúr.” Občas přešlapujeme na místě, ale celkově palec nahoru. Násilné scény, drsný humor, velmi dobří herci. Mirek Dušín má volno. ()

Phietros 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nakouknutí do doby 8 let zpátky, kdy se viděli Homelander s Butcherem a přítelkyní. Románek Starlight s Hagiem na hotelu. Porada sedmičky a odhalení Hagieho, nátlak na Starlight a zastání se jí od Maeve. Žabák si chce užít, ale místo toho dostanou rozkoš jeho žábry. A-Train chce zabít Hagiho tátu. Asiatka mu zlomí nohu. Všichni zjistí že je někdo heknul! ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V komentáři k předchozí epizodě jsem si posteskl nad nedostatkem násilí, a tvůrci jakoby mě slyšeli. V sedmém dílu jsem se tak mohl pokochat nádhernou otevřenou frakturou femuru, zúčastnil jsem se ne zrovna typického porodu, ale to všechno nemělo na sexuální hrátky se žábry. Děj byl celkově výživný, supráci se dostali do obrazu, a aby nebyl děj příliš vážný, naskytla se Deepovi možnost zachránit dalšího mořského živočicha. ()

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Teda páni, síce nie až taká divočina a krvavčina jak som čakal, ale trebárs poriešenie s Mesmerom bolo fajn, ale tak zaslúžil si sviňa jedna. Lenže naša grupa sa dostala do úzkych a musí im pomôcť FBI avšak po zistení, že aj na blízkom východe je supertýpek ale teroristického typu, no tipujem, že banda ešte bude mať problémy aj s FBI.  Záver zrejme značí Hughieho a Starlightin ending, ale kurňa to snajprenie som nečakal. ()

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

“I'm the world's greatest superhero.” “You're my greatest failure.” Nahnevaný Butch, podvedená Starlight, tatko Homelander, ponížený Deep s mŕtvym homárom a prstami v žiabrach a zranený A-Train. To je další hrubý sumár predposlednej epizódy úvodnej sezóny. The Boys sú síce odhalení, ale napriek všetkému sa im sabotérska činnosť stále darí. Fajn predkrm pred finálnou častou, ktorá snáď ponúkne niečo veľkolepé a prekvapivé… ()

Galerie (25)

Zajímavosti (2)

  • Písnička, která hraje na začátku epizody, je „Jingle Bell Rock“ od Daryl Hall & John Oates. V 9. minutě hraje „All Out Of Love“ od Air Supply. (Duoscop)
  • Scéna, kdy se Billy Butcher (Karl Urban) po konfrontaci s Mesmerem (Haley Joel Osment) podívá do zrcadla a má krev na tváři, je velmi podobná scéně z filmu Doom (2005), kde si John Grimm (také Karl Urban) prohlíží sám sebe po injekci C24 a utírá si krev z tváře. (Ficik)

Reklama

Reklama