Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Velitel Grey, Ruth a Folgerovi chystají zásah proti vzbouřencům. Layton se doví šokující pravdu a uvězněná Melanie očekává svůj osud. (Netflix)

Recenze (9)

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně první pětihvězdičkový díl. Skvěle vyhrocené drama o následcích, které revoluce přináší. A o těžkých rozhodnutích, které stírají propast mezi kladným a záporným. Jsem opravdu moc rád, že scenáristé na toto měli koule a doufám, že finální desátá epizoda bude podobně odvážná. Odteď už pro mě Ledová archa není seriálem o dobru a zlu, ale o různém odstínu šedi, kterou každý v sobě máme. 85% ()

LND 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po kolejích jede nezastavitelný vlak a hrozí, že zabije pět lidí. Na vedlejší koleji, kam se dá vlak odklonit, je jen jeden člověk. Nedělat nic a nechat zemřít pět lidí nebo přehodit výhybku a zabít jednoho? Myslím, že někteří pasažéři na Snowpierceru mají po dnešku jasno. Výborný díl. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže v doterajšom priebehu nikoho nenapadlo hneď na začiatku odpojiť ľudí zo zadnej časti vlaku ale z jeho povedzme stredu to nebol problém. Nehovoriac o kineticke energii či zotrvačnosti podstatne ťažšej odpojenej zadnej časti vlaku ako pár vozňov v jeho strede, bez problémov prehodenou výhybkou v mraze v ktorom prestal existovať život (lámanie koľajníc aj pri nižších teplotách nie je ničím výnimočným, kto udržal výhybku funkčnú a nezaviatu snehom je tiež záhadou). Ale jedno tvorbe Netflixu nemožno poprieť. Svojich ideálov sa držia lepšie ako Mao-C-Tung a tak ako je tomu aj v tejto epizóde je podľa nich najvyšší čas vyvraždiť členov polície a bohatších ľudí a moc dať do rúk zločincov a život bude fajn...pre príbeh možno dobré ale úprimne tajne som dúfal že druhá séria nebude.Snowpiercer ako jeden celovečerný film rozhodne stačil. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama