Leprechaun Returns (TV film)

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2018, 86 min

Suzanne Keilly

Andries Smit

Komentáře uživatelů k TV filmu (16)

Najmä pre nadšencov starej série a 80. rokov. Tu sme sa ale úplne vrátili v čase. Oproti predchádzajúcej časti Origins je to ale opäť viac komediálne (a asi aj viac ako by bolo treba) ako hororové. Keď ale dôjde na gore, tak som bol spokojný. Postavy mne osobne nijako nevadili (jednoducho teenageri predurčení na umieranie ako v každej druhej vyvraždovačke, takže pokaziť veľa nemohli) a o dianie teda rozhodne nešlo, očakávať nejaké prekvapenia je bolestne naivné. Najslabší diel série ani omylom, pre mňa dokonca jeden z tých lepších (trojka veľmi silná)...(11.12.2018)

• George Stobbart

Od ½ režisérskeho dua fajnového hororu "The Void" som čakal niečo lepšie než nemastný, neslaný, teenagerský, sequelo-remakeový zárez do rokmi vyčerpanej série. Leprechaun je síce namaskovaný dobre, no rečami skôr trápny, postavy otrasné, dianie predvídateľné a nie moc zábavné. Aspoň zopár praktických efektov a gore momentov je fajn, ale ináč pre mňa najslabší diel, bohužiaľ.(11.12.2018)

Nebolo to také zlé ako naznačuje hodnotenie, dosť podhodnotené povedal by som... Jedinou väčšou nevýhodou sú priemerné až podpriemerné herecké výkony, ktoré celkový zážitok z filmu dosť znehodnocujú, no príbeh samotný ako aj hororová stránka neboli najhoršie. Dokonca som v tomto smere milo prekvapený, hlavne čo sa týka gore efektov, ktoré boli veľmi slušné. A keď začalo vyčínanie škriatka, tak bolo postarané aj o humornú stránku. Spokojnosť, lepší priemer. 65/100(18.1.2019)

Jsem celkem fanoušek staré série o Leprechaunovy. Ale poslední díly za moc nestály a tak jsem moc nedával naději ani tomuto, navíc se tu neobjevý ani Warwick Davis. Ale víte co? Spletl jsem se. Jedná se o hodně zábavné pokračování které navíc hodně navazuje na první díl. A ani jsem si nevšiml že Leprechauna hraje někdo jiný. Překvapily mě vraždy které byly dost brutální, překvapilo mě jak je to vynalézavé, překvapilo mě jak film sám o sobě ví že se nedá brát vážně. Milé překvapení. 4* berte s rezervou ale já se opravdu bavil.(13.1.2019)

• ARI50

Komedie mluví za vše, protože skřítek nebyl vůbec děsivý ale spíše legrační. Ano našli se vcelku slušné momenty masakru ale co z toho příběh je bez špetky atmosféry. Ve směs se moc nestane rychlé a hlavně herecky jednoduchá záležitost, kdyby se pár momentu z lepšilo šel bych mnohem víš.(6.1.2019)

První třetina nic moc a vlastně se v ní jen defilovaly potenciální oběti, přičemž ani jedna z nich nebyla příliš sympatická. Ale pak přišel solidní leprechaunův nástup a skřítek to docela slušně rozjel. Došlo na nějaké ty usekané končetiny, vyhřezlá střeva a spoustu krve i slizu. Trpajzlíkova maska také ušla a místy zafungoval i vtip, ačkoliv v tomto ohledu má film trochu rezervy. Vzhledem k projektům, pod kterými je Kostanski podepsaný, jsem sice čekal trochu víc, ale zase tak moc zklamán nejsem. 60%(23.12.2018)

• Lachtaan

Mám ve zvyku každé ráno projíždět webovky, na kterých stahuju nebo sleduju filmy, zda na ně nebylo přidáno něco nového, atraktivního, co bych si mohl v bezprostřední době pustit. Přímo na Štědrý den, kdy si člověk chce stejně co nejdéle pohovět v posteli, jsem znenadání narazil na nečekané pokračování jedné šíleně kontroverzní hororově laděné série, ke které jsem přičuchnul loni v červnu prostřednictvím filmu, který z ní trochu vyčnívá. Původní Leprikón je totiž spíše komedií, než natural horrorem, kterým se snažil být 4 roky starý Origins. A tahle letošní laciná jednohubka je přímým pokračováním tě děsivé komedie z devadesátek, kterou nechci nikdy vidět. Protože mám to vážnější "gorečko" mnohem radši, než přihlouplý mix humoru a snahy o pochmurnou atmosféru. Přesto jsem se párkrát zasmál. Smrt pomocí kladiva a Leprikónova hláška "Stop! Hammer Time!" je nejlepším okamžikem tohoto televizního pokusu.(31.12.2018)

• oveckaoa

Začnu pozitivy je to lepší jak Void (na druhou stranu to i kdybych natočil exkrement spláchnutý do záchoda tak by to bylo lepší jako Void) má to jednu dobrou vraždu (ta s tím solárním panelem) a zhruba 2 vtipné hlášky. Tím, ale pozitiva končí jelikož hlavní ženské trio je tak blbé, že aspirují na nejhorší herecké výkony v hororu co jsem kdy viděl (před nimi je už pouze chlápek co v kterémsi dílu Pátku 13 chodil po rukách a Jason ho pak přepůlil). Vím, že Syfy nemá moc velké rozpočty a nemůže si dovolit kvalitní herce a nevyčítám jim to, ale co je moc to je moc. Inteligentnější než všechny tyhle 3 herečky je snad i ten čtyřlístek co tam byl nakreslený na tom taxikářském autě takže poté co vidí leprechauna si ho jedna fotí a druhá si s ním dělá selfie místo, aby utekly tak jedna přednese projev ve stylu je to náš dům a stál nás moc peněz neodejdeme a jejich pokusy o jeho zabití spočívají v tom, že jedna po něm háže knížky a boty a dvě se ho pokusí umlátit polštáři (pochopil bych ještě udusit ale umlátit?) Od odpadu to zachraňuje pouze zlepšení režiséra od doby Voidu ještě tak minimálně 3 filmy a budou aspoň 3 hvězdy. P.s. v které bance v Usa berou leprechaunské peníze pochopil bych kdyby to dala nějakému sběrateli, ale dat to do banky a koupit si za to chalupu.(23.12.2018)

Nevěřil jsem tomu, ale je to tak Leprechaun je zpátky se vší parádou. Komu se nelíbili původní díly tak tomu se nebude líbit ani toto, ale kdo si tuto sérií oblíbil tak bude spokojen. No řekněme si to na rovinu, tento film je především natočenej pro fandy série a ti budou jistě spokojeni. Leprechaun naštěstí dostane dost prostoru a řádí opět jak pominutý, hází jednu hlášku za druhou a práce mu jde pěkně od ruky, takže se dočkáme usekaných končetin, vyvřehlých vnitřností a to vše okořeněno vtipem a skřetovým černým humorem. Má to tu opravdovou leprechaunskou atmosféru, kterou jsme u předchozých dílů tolik postrádali a ten konec to prostě nemělo chybu. Pokud by se udržel duch nového leprechauna, neměl bych problém s dalším pokračováním, tohle prostě nemělo chybu, pobavilo a opravdu mě to potěšilo, za sebe můžu doporučit, má to své kouzlo.(13.1.2019)

Tak zatial posledny deviaty film serie ma fakt potesil,dovodom bolo pohodove herecke obsadenie i vykony,skvela maska samotneho Leprechauna,vyborne gore efekty a drsne vrazdy,oproti starsim dielom je tento pre mna cool...:-)(13.1.2019)

• Vojta-x

Tak jsem to přeskákal jak se dalo. Novodobé herecké výkony stojí za vyližhoXno a to už delší dobu, v tomto filmu byly jen umocněny počtem mladých netalentovaných herců a hereček. Nejhezčí na celém filmu byl zadek té černošky(26.12.2018)

Ťažko hodnotiť ak človek nevidel celú sériu, v každom prípade ako hororová komédia celkom ušlo Leprechaun sympatická postavička, niektoré úmrtia nápadité, prijateľne neznesiteľný úvod, prijateľne hlúpa zápletka a asi najlepší moment rozhovor lily s duchom Ozzieho. Možno by to chcelo v budúcnosti sondu do celej série, nateraz však jedna časť Leprechauna stačila.(17.1.2019)

Dalo sa čakať , hororový deficit prišiel. Leprechaun ho pekne naplnil. Podľa očakávania som čakal skôr priemerný lacnejší film. Malo to ale dobrú atmosféru, a paradneho škriatka ktorý sa po 25 rokoch vrátil. Na to že sa mi nechcelo pozrieť na staršie diely z rokov 80. Tak ma príbeh aj samotný film bavil. Selfíčka tínedžerov s leprechaunom tiež. Záverečné porazenie sa mi zdalo ale unáhlene. Našťastie to potom skončilo celkom dobre. Ako oddychovka môže byť, na nudnejší večer aj zabaví a preto si leprechaun zaslúži o niečo viac ako len 45%.. 4*(12.1.2019)

• Valenta28

Tak tento film mě hluboce zklamal. Znám filmy Leprechaun, viděl jsem starší. Když jsem na tento nový narazil, neuvěřitelně jsem se těšil. Ovšem film postrádal určitou nabitou atmosféru, která u těch předchozích byla. Celý se určitým způsobem jen pomalu ploužil. Netuhla u toho krev. Podprůměr.(16.2.2019)

• Boby93

Dost podprůměrná komedie i horor, nemá to hlavu ani patu. Jediný co u mě jakžtakž obstálo, byla podoba Leprechauna a jeho vtipnej smích, jinak hrůza. 25%(25.12.2018)

• jajenomja

Toto čo bolo za film?Malý škaredý škriatok,ktorý hladá svoje zlato aby mal naspať svoju moc.Nudný film.Dopozerala som to len kvoli tomu,že som nemala čo pozerať.A mimochodom. Ten malý škaredý škriatok vyzeral ako syn Freddyho Krugera :-D(17.1.2019)