Reklama

Reklama

Svět v plamenech

(seriál)
Trailer
Velká Británie, (2019–2023), 12 h 32 min (Minutáž: 56–59 min)

Tvůrci:

Peter Bowker

Scénář:

Peter Bowker

Hudba:

Dan Jones

Hrají:

Helen Hunt, Jonah Hauer-King, Julia Brown, Yrsa Daley-Ward, Arthur Darvill, Parker Sawyers, Brian J. Smith, Radosław Kaim, Tomasz Kot, Lesley Manville (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(13)

Obsahy(1)

Přinášíme srdceryvné drama mnoha příběhů z 2. světové války prostřednictvím životů běžných lidí ze všech stran válečného konfliktu. Postupně se ponoříme do narůstající hrůzy rozpoutané války od vpádu Němců do Polska v září roku 1939 po bitvu o Británii. Příběh sleduje protínající se osudy živě vykreslených postav z Británie, Polska, Francie, Německa a USA. Dozvíte se, jak se potýkaly s následky války ve svém každodenním životě. Získáte tak zbrusu nový pohled na začátek války. Toto drama plné adrenalinu je citově podmanivé a dotýká se všech lidí na celém světě. Odehrávají se v něm lidské příběhy ukryté v jednom z nejzásadnějších okamžiků 20. století. (Viasat)

(více)

Zajímavosti (5)

  • Tento seriál se natáčel na mnoha místech v České republice. Na záběrech se objevují destinace jako zámek Ploskovice, klášter v Doksanech, pevnost Terezín, zámek Roudnice nad Labem a také kostel Zvěstování Panny Marie v Litoměřicích. (Wladi.mir)
  • Natáčení probíhalo na pražské Invalidovně, dále v Liberci, kde se natáčelo v okolí kostela sv. Antonína a v budově divadla i před ní. K natáčení filmaři využili i kavárnu Pošta. Točilo se také v Žatci. [Zdroj: iDnes.cz] (willy1)

Svět v plamenech - Epizoda 6 (2019) (epizoda) (S01E06)

  • Pařížský dům, ve kterém bydlí Webster (Brian J. Smith), se ve skutečnosti nachází v Praze na Malostranském nábřeží. Když z něj Webster vybíhá, lze v pozadí vidět nasvícenou budovu Národního divadla. (Martin_L)

Reklama

Reklama