Ed.

Za mne hezký film, nemá akční patos. Lidé jsou lidmi se všemi vadami a zločinci nejsou hrdiny! ()

pallok

Dlhé a nudné. Po celý ten čas som mal pocit, že pozerám záver filmu Bonnie & Clyde ktorému som kedysi dal ****. Napriek slušnému výkonu Kevina a Woodyho ma film nepresvedčil ani svojou brutalitou, ani kvázi dokumentárnym spracovaním námetu. A nechápem, v čom bol film mysteriózny? ()

CampaHD

Vypiplana mužská záležitosť ktorá síce drhne a sem tam sa vlečie, no dobovo je to dokonalé a tak je čo sledovať. Taktiež je to asi aj lepšia reklama na Ford ako Le Mans 66. Nik sa tu nehral na cit ku zločinu ani na zákon, v tej dobe to asi inak nešlo a proste ich bez škrupul zlikvidovali. 70% ()

Hanysek

Vizuální stránka, zpracování detailů, jako auta, silnice, městečka, zbraně atd. je naprosto perfektní. Hudba je taky naprosto skvělá a dohromady to vytváří dobrou atmosféru a divák je i celkem napnutej. Jenže ono se tam vlatně skoro celý film nic moc neděje a působí to trochu rozvlekle. Kevin a Woody jako dva dědkové k sobě sedí a je radost na ně koukat. Ikdyž, nemůžu se zbavit dojmu, že spoustu situací řešili jako amatéři nebo jako lemplové, což bych od jejich postav nečekal. Jako dobrý, ale myslím, že se z toho dalo vytřískat víc. 3,5* ()

pistabaci

Nuž akože zlé to rozhodne nie je ale ťahá sa to jak sopeľ z nosa. Síce nevravím, ukázanie toho na piču života a dôvodu prečo sa naša dvojka dala na prepadávanie, rozhodne pôsobí fajnovo (rozhovor Costnera a Clydeovho otca vrchol filmu za mňa ) a záverečná "akčná" scéna taktiež fajnová. Takže iba 3* ale silné. ()

macikpacik

Až dnes som to objavil na Netflixe tento film. Bol som zvedavý, ako to zvládnu tí dvaja /výborní herci/ dôchodcovia a dopadlo to dobre. Teda, po prvé, že tých hajzlov, ktorí sa stali takmer americkými hrdinami, zastrelili, a po druhé film veľmi pekne ukázal nielen prešibanosť Bonny a Clyda - viď únik na suchej zaprášenej a rozfúkanej zemine kdesi v prdeli USA, ale hlavne ukázali, že, na rozdiel od dnešných a aj mnohých iných hrdinov, nemusia mať biceps 54 cm, 4 frajerky, luxusné autá, prestrielať sa k finále vagónmi krvi, ale že skúsenosť bývalých zabijákov a detektívov, dokáže dosiahnúť cieľ. Veľmi, opakujem veľmi, som rád, že do filmu nedali mladú generáciu hercov, nespravili z nich supermanov, ale že film beží na prosto prirodzene, samozrejme s nie celkom zabudnutými schopnosťami bývalých policajných zabijákov, ktorí zabili určite viac ľudí ako B+C. Dávam 10/10. Niekto tu písal, že je to veľmi rozťahané a nemá to tempo.  Predpokladám, že písal niekto, kto je mladší ako 20 rokov a tak sa len usmievam. Spomeňte si na Tarantinove filmy, kde tiež všetko ide ako spomalené a je to na škodu? Režiséra Hanckocka nepoznám, ale odviedol dobrú prácu. Vzťahy, medzi "starcami na love" je výnorný. Som veľmi milo prekvapený a film som si pozrel 2x za sebou. ()

Dr.Marek

Konečně někomu v US došlo, že by bylo fajn projednou oslavovat někoho jinýho než vrahy. Takže Bonnie a Clyde z druhý strany. I když víte, jak to dopadne, stejně je to napínavý. Vzijete se do chlápků, co jen mají udělat svou práci a nechtěj při tom umřít. A právě proto jsou to frajeři, jak to zmáknou. A taky je tam hezky vidět jak lze lidí lehce zblbnout, aby dávali na piedestal kohokoli, takže i vrahy. Jak příznačné třeba pro dnešní dobu a válku na Ukrajině. ()