Reklama

Reklama

Pokémon 3

  • Japonsko Gekidžóban Pocket Monsters: Keššótó no teió Entei (více)
Trailer

Obsahy(1)

Pokémoni spatřili světlo světa v roce 1996 a pokémánie se záhy stala fenoménem, který uchvátil děti na celém světě. Vytváří fiktivní svět v němž žijí společně lidé a pokémoni, bytosti vytvořené a vyšlechtěné trenéry k vzájemnému boji. Každý pokémon má zvláštní schopnost, většinou spjatou s blízkostí k některému ze čtyř živlů. Ústředním hrdinou příběhů je chlapec trenér Ash Ketchum, jehož nejoblíbenějším pokémonem je malý žluťoučký Pikachu. Tentokrát do děje vstupuje profesor Hale, který pracuje na novém tajemném pokémonovi Unown, který má být zcela výjimečný. Když náhle zmizí v podivném snovém světě, jeho dcerka Molly zůstává sama v opuštěném domu, který se začne podobat křišťálovému paláci. Na pomoci jí přichází Ash a jeho kamarádi. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (45)

Litsarch 

všechny recenze uživatele

Nemá cenu lidem říkat že je to fakt hezky udělaný... Málokdo dnešní doby to pochopí a už vůbec ne zarytí odpůrci Pokémonů... Osobně se mi tento film velice líbí... Efekty fakt krásné, příběh sice takový, aby ho pochopili děti, ale přesto krásný... Ale kdo k tomu neměl nikdy vztah, tak to nepochopí... P.S.: Když tak čtu komentáře k tomuto filmu, tak se musím stydět za to, jací omezení "lidé" na této planetě žijí... ()

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

Docházejí mi nadávky pro místní odpadkáře, takže tentokrát svůj komentář k Pokémonům pojmu jinak. Je mi 21 let, jsem již půl roku zaměstnaná jako personalistka v jedné nejmenované firmě, tím chci tedy dokázat, že jsem způsobilá právních úkonů. Mám již 6 let přítele a téměř dva roky jsem panička fenky Německého ovčáka, tím chci zase dokázat, že to mám v hlavě relativně v pořádku. Jediné co toto tvrzení může vyvrátit je ta skutečnost, že mám ráda Pokémony. A tak mi třetí celovečerní film prohloubil lásku k nim. Z Ashe nám roste rozumný trenér, Brok je stále ten hormony poblázněný chovatel a Misty je stále oba dva krotí. Nic se nezměnilo ani na té žluté kryse co dělá Pika Pika, je stále k sežrání :o) Jednoduše řečeno je to stále ta samá podívaná :o) Tukytrííí :o) Kapišto? Jestli ne, tak táhni :o) ()

Reklama

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

A ako povedal Andy Warhol: "Zarábať peniaze je umenie, práca je umenie, ale dobrý obchod je najlepším umením". Nič, čo by neprinieslo nejaký komerčný zisk by nemalo toľko pokračovaní. Samozrejme, že Pokémoni niesú nič svetoborného. Žiadne morálne posolstvo, len čistý obraz agresívneho sveta premietnutý do kreslenej formy a bojujúcich zvieratiek. Ale keď sa to deťom páči, suvenírový a gýčový biznis sa môže začať točiť. To že sa tu vytvorila nejaká antiPokémonská fronta odrastených deciek s "dospeláckymi" názormi je viac menej póza. Veľkým japonským anime očiam sa totiž odpad jednoducho nedáva. Je to už síce niekoľko rokov dozadu, keď som videl svoju poslednú časť/ film, ale bolo príjemné spraviť pár krokov späť. Dokonca som bol kus ohromený celkom slušným soundtrackom. Kus prepracovanejší dej a viac ako jeden fór a hodnotenie by šlo vyššie. Holt už niesom dieťa ani ja. ()

Sinuhette 

všechny recenze uživatele

Pokémony jsem měla ráda jako mladé smrádě díky Charizardovi a pár dalším drakům podobným Pokémonům, což je jeden z důvodů proč dávám 3 hvězdičky. Jak už tu bylo řečeno, je to docela zajímavé a milé fantasy. ;-) Nechápu, co všichni mají s tou velkou nenávistí vůči Pokémonům, karetní hra byla hodně povedená a ilustrace na ní byly často velmi pěkné, dodnes svoje kartičky mám a nikdy bych je nevyhodila a to je mi přes dvacet let. A tenhle film je ze tří filmů o Pokémonech, které jsem viděla, rozhodně nejlepší. ()

Lovely.Bones 

všechny recenze uživatele

Viděno několikrát, teď zrovna znovu a musím si dát za pravdu já sám, že to je bomba! Epický dabing, skvělá animace (skvělá tak, jak skvělou považuji i animaci seriálu) a velice hezký příběh, který možná menší diváky donutí k slzám. U tohoto opravdu nechápu absurdně nízké hodnocení. Jako, jestli si stěžujete na to, že nechápete děj a nevíte, co to jsou Pokémoni, tak proč ku*va koukáte na film a ne na seriál. A když film, tak proč třetí v řadě?!? Tohle opravdu nechápu. Jaký de*il může kouká na třetí film v sérii, bez znalostí předešlých dvou nebo podkladového materiálu a stěžovat si na to, že něco nechápe?!? Já a Pokémoni se máme rádi už od dětství a zrovna nedávno jsem dohrál nejnovější hru. Pokud si někdo stěžuje na to, že neexistují kvalitní filmy, založené na videohrách, tak ať si pustí například tuto Pokémon sérii. Ale začněte prosím od prvního dílu, a když se vám nebude líbit, tak se nekoukejte dál. Prosím!!! ()

Reklama

Reklama