Pokémon 3

劇場版 ポケットモンスター 結晶塔の帝王 ENTEI

Pocket Monsters: Kesshōtō no Teiō

Gekijouban Pocket Monsters: Kesshoutou no Teiou Entei

• japonština

Gekijo-ban poketto monsuta: Kessho-to no teio

Pokémon 3

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2000, 92 min

• Sneaky

Tatínek od jedné malé holčičky nalezne pokémony Unown a ty ho vezmou di jiného světa a Unowni sami, letí k jeho holčičce a ta si přeje navždy být se svým otcem a Unowni pro ní vymyslí dávného legendárního pokémona, který plní jenom její přání a její dům se mění v její sny. Dá se říct, že pokémoni Unnowni plní lidská přání a lidi se do nich ponoří a nemají v plánu odejít. Jsou tedy v pasti. Lidem to začíná být podezřelé. Ash a jeho kamarádi to jdou vyřešit :D:D(22.4.2011)

Diky svym detem a karetni hre jsem mohla proniknout do sveta Pokemonu a naucit se respektovat jeho pravidla. Zaroven jsem musela shlednout i vsechny filmy a cast serialu. Oproti pomerne repetitivnimu serialu jsou filmy zazivnejsi a Pokemon 3: Spell of Unowns je podle mne z nich nejlepsi. Snovy svet realizovany Unowny podle prani osamele holcicky (v podstate jen byt s mamou a tatou) to je na Pokemony celkem vyssi divci. Sem tam nejaka skorohlaska od Raketaku a Ash neni takovy sebestredny protiva jako v serialu - osobne me tenhle dil prijemne prekvapil, rekla bych ze kupu odpadu dostal od rady hodnoticich jen z principu kvuli jmenu Pokemon (a mozna ze ho cast z nich ani nevidela a znamkovala automaticky).(16.5.2009)

Len o kúsoček horší, než prvý film. Tento je môj druhý najobľúbenejší a druhý najdojímavejší (po jedničke). Hlavný dôvod, pre ktorý sa mi tento film páči, je hudba (konkrétne muzikálový soundtrack "I Want Things to be Real Again"). Stále, keď si ho len v hlave pripomeniem, dostanem zimomriavky a zvláštne pocity. Už len vďaka hudbe je to môj obľúbený film. Ale aj príbehová stránka je zaujímavá a tá úžasná hudba robí tento príbeh ešte nádhernejším. Veľmi sa mi páčilo aj stretnutie Asha a jeho Charizarda, až som dúfala, že sa k nemu vráti...(18.12.2011)

Viděno několikrát, teď zrovna znovu a musím si dát za pravdu já sám, že to je bomba! Epický dabing, skvělá animace (skvělá tak, jak skvělou považuji i animaci seriálu) a velice hezký příběh, který možná menší diváky donutí k slzám. U tohoto opravdu nechápu absurdně nízké hodnocení. Jako, jestli si stěžujete na to, že nechápete děj a nevíte, co to jsou Pokémoni, tak proč ku*va koukáte na film a ne na seriál. A když film, tak proč třetí v řadě?!? Tohle opravdu nechápu. Jaký de*il může kouká na třetí film v sérii, bez znalostí předešlých dvou nebo podkladového materiálu a stěžovat si na to, že něco nechápe?!? Já a Pokémoni se máme rádi už od dětství a zrovna nedávno jsem dohrál nejnovější hru. Pokud si někdo stěžuje na to, že neexistují kvalitní filmy, založené na videohrách, tak ať si pustí například tuto Pokémon sérii. Ale začněte prosím od prvního dílu, a když se vám nebude líbit, tak se nekoukejte dál. Prosím!!!(15.6.2015)

Pokémony jsem měla ráda jako mladé smrádě díky Charizardovi a pár dalším drakům podobným Pokémonům, což je jeden z důvodů proč dávám 3 hvězdičky. Jak už tu bylo řečeno, je to docela zajímavé a milé fantasy. ;-) Nechápu, co všichni mají s tou velkou nenávistí vůči Pokémonům, karetní hra byla hodně povedená a ilustrace na ní byly často velmi pěkné, dodnes svoje kartičky mám a nikdy bych je nevyhodila a to je mi přes dvacet let. A tenhle film je ze tří filmů o Pokémonech, které jsem viděla, rozhodně nejlepší.(29.8.2012)