poster

Pokémon 3

 • Japonsko

  Gekidžóban Pocket Monsters: Keššótó no teió Entei

 • Japonsko

  劇場版 ポケットモンスター 結晶塔の帝王 ENTEI

 • Japonsko

  Pocket Monsters: Kesshōtō no Teiō

 • Japonsko

  Gekijouban Pocket Monsters: Kesshoutou no Teiou Entei

 • japonský

  Gekijo-ban poketto monsuta: Kessho-to no teio

 • Slovensko

  Pokémon 3

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2000, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jericho666
  *****

  Nemá cenu lidem říkat že je to fakt hezky udělaný... Málokdo dnešní doby to pochopí a už vůbec ne zarytí odpůrci Pokémonů... Osobně se mi tento film velice líbí... Efekty fakt krásné, příběh sice takový, aby ho pochopili děti, ale přesto krásný... Ale kdo k tomu neměl nikdy vztah, tak to nepochopí... P.S.: Když tak čtu komentáře k tomuto filmu, tak se musím stydět za to, jací omezení "lidé" na této planetě žijí...(9.3.2008)

 • Sinuhette
  ***

  Pokémony jsem měla ráda jako mladé smrádě díky Charizardovi a pár dalším drakům podobným Pokémonům, což je jeden z důvodů proč dávám 3 hvězdičky. Jak už tu bylo řečeno, je to docela zajímavé a milé fantasy. ;-) Nechápu, co všichni mají s tou velkou nenávistí vůči Pokémonům, karetní hra byla hodně povedená a ilustrace na ní byly často velmi pěkné, dodnes svoje kartičky mám a nikdy bych je nevyhodila a to je mi přes dvacet let. A tenhle film je ze tří filmů o Pokémonech, které jsem viděla, rozhodně nejlepší.(29.8.2012)

 • Viktooorka
  ****

  Docházejí mi nadávky pro místní odpadkáře, takže tentokrát svůj komentář k Pokémonům pojmu jinak. Je mi 21 let, jsem již půl roku zaměstnaná jako personalistka v jedné nejmenované firmě, tím chci tedy dokázat, že jsem způsobilá právních úkonů. Mám již 6 let přítele a téměř dva roky jsem panička fenky Německého ovčáka, tím chci zase dokázat, že to mám v hlavě relativně v pořádku. Jediné co toto tvrzení může vyvrátit je ta skutečnost, že mám ráda Pokémony. A tak mi třetí celovečerní film prohloubil lásku k nim. Z Ashe nám roste rozumný trenér, Brok je stále ten hormony poblázněný chovatel a Misty je stále oba dva krotí. Nic se nezměnilo ani na té žluté kryse co dělá Pika Pika, je stále k sežrání :o) Jednoduše řečeno je to stále ta samá podívaná :o) Tukytrííí :o) Kapišto? Jestli ne, tak táhni :o)(23.8.2010)

 • avril4234
  *****

  Len o kúsoček horší, než prvý film. Tento je môj druhý najobľúbenejší a druhý najdojímavejší (po jedničke). Hlavný dôvod, pre ktorý sa mi tento film páči, je hudba (konkrétne muzikálový soundtrack "I Want Things to be Real Again"). Stále, keď si ho len v hlave pripomeniem, dostanem zimomriavky a zvláštne pocity. Už len vďaka hudbe je to môj obľúbený film. Ale aj príbehová stránka je zaujímavá a tá úžasná hudba robí tento príbeh ešte nádhernejším. Veľmi sa mi páčilo aj stretnutie Asha a jeho Charizarda, až som dúfala, že sa k nemu vráti...(18.12.2011)

 • ditechi
  ****

  Tento film som sledoval už ked ma pokémonmánia mierne prešla. Aj keď úprimne - to prejsť nemôže, myslím, že budem na to nostalgicky vždy spomínať :-). No avšak aj napriek tomu, že som to už tak nežral ako kedysi sa mi tento film doosť páčil, takže - určite pre mnohých nepochopene - dávam 4 hviezdice.(11.6.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace