Přátelé Walkera, texaského rangera, Trent Malloy a Carlos Sandoval zkouší štěstí ve své vlastní detektivní kanceláři. K úspěšnému řešení případů využívají tvrdé školy rangera Cordella Walkera a rady bývalého boxera Butche, v jehož baru se občas sejdou i se svým "učitelem", jeho parťákem Trivettem a půvabnou právničkou Alex. Další novou tváří je sekretářka Kim, která pomáhá v chodu celé detektivní kanceláře. Stále je co řešit, Trent a Carlos se s vervou pouští do vyšetřování... (cheyene)

mazic

1 za to, že prej Chuck umí nabít baterii od mobilu třením o své fousy.............. fakt bylo to i v jedné knížce a ta by nelhala!!!!!!!!!!!!§ ()

Pakr odpad!

Jak bych to řekl, zkusili to - ale nepodařilo se, ale dílo v zapomnění neupadne, zůstane v našich srdcích jako jeden z nejhorších serialů vůbec...:D Chuck FOREVER ()

warhammer odpad!

Přímo grandiózní zprasenina. Chuck Norris umí dojet až na konec kruhového objezdu a spí s polštářem pod pistolí. Něco tak slaboduchýho jako je tenhle seriál lze jen stěží vymyslet. ()

JohnCoffe

tak ty si asi velkej drsňák..jo ten největší..chci vědět jak to děláš že seš pořád ve formě..mám totiž Total Gym :) ()

TheMe

Je vidět, kolik lidí doopravdy vidělo tuto řadu seriálu, dá - li se to tak nazvat - Tady totiž vůbec nejde o Walkera :) Můj názor je takový, že to byl špatný pokus navázat na legendární (nikoli co do kvality, ale do známosti) seriál s Chuck Norrisem v hlavní roli. ()

Honza__St. odpad!

Nechápu, jak mohl tvůrce WTR napadnout spin-off s Trentem a Carlosem - blbější hlavní postavy se v seriálu nevyskytly. ()