Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit, než v zasněženém Špindlu? (Bohemia MP)

Sabrewulf odpad!

Když by to nebylo širokoúhlé, tak při přepínání programů narazit na tohle, nemám absolutně šanci poznat, že se nejedná o nějaký díl Ulice či Ordinace a že jde o kinofilm. Opět obsahově prázdné, jako celá současná česká kinematografie. Pouze sled scének bez nějaké stěžejní kostry pořád dokola znovu a znovu a znovu, že už je neskutečně ubíjející, to psát. Nuly na pozicích režisérů, nuly na pozicích scénáristů a herci, kteří byť v sobě něco mají, se pod vedením těch nul taktéž stávají nulami. Natáčení českých filmů (komediích obzvlášť) by už mělo být postaveno mimo zákon. ()

Johnny.ARN odpad!

Ty vole, vtipné hlášky asi 3 sú len v prvých 20 nibútach, potom to je typické rodinné hovno, s trolmi, pošahanými ženskými, pavláskom, keksami a pičovinami. Jediná fajn vec sú tie promo zábery zo špindlu, go pro zábery zo svahu. Vyšlo im počasie. Trojku už prosím nie, nikdy! ODPAD! ()

ecceHOMMO

Ani neviem prečo som si to pozrel. Už jednotka ma dosť nebavila a dvojka je ešte o kus horšia. Vlastne tých pár vecí čo bolo na pôvodnom snímku ako tak dobré, boli v dvojke eliminované a tak sa tomu niet ani čo diviť. Dúfam, že ďalším pokračovaním ma už neprekvapia. ()

oveckaoa odpad!

Už jedničce jsem dal jednu hvězdu pouze za paní Polívkovou a toho psa u dvojky tak hodný nebudu a jasný odpad. Pokud existuje nebe a peklo tak věřím tomu, že v pekle se hříšníci musí dívat 24 hodin na Špindl a Špindl 2 a poslouchají do toho sračky od Kabátů a Klusa. Na začátku jsou nám představeny hlavní postavy v pořadí ženská na plastické chirurgii co je zamilované do doktora co jí slíbil, že se rozejde s manželkou a bude s ní a kecal jí dále teploušský nagelovaný muzikant bez práce a jeho přítelkyně spisovatel s dcerou (co za celý film ani jednou nenapíše ani jednu větu asi má fotografickou paměť) a jeho nová přítelkyně , která chce s ním děcko a na závěr a skupina ženských co zde jde na jakýsi relaxační kurz. Takřka všechny postavy jsou na zabití (vede ta skupina ženských větší pipiny , aby člověk pohledal) následovaná hnusnou Hrachovcovou (když jsem ji viděl prvně říkal jsem si co to je Asiatku tam) a vše to završuje oplzlý Kohák a jeho sexistické vtipy (pochopil bych to třeba v Snowboarďácích nebo Prcičkách tady ne) a dalo by se pokračovat. Verešová je zde tak minutu řekne na vrátnici, že se jmenuje Verešová a má rezervaci a už se neobjeví (by mě zajímalo kolik za to dostala) a postavy člověka nezajímají. Kdyby ta holka na konci chcípla dal bych i tři hvězdy jelikož by na to mohl být navázaný zvrat, že tu přítelkyni spisovatele by to stmelilo a měla s ním pak konečně to dítě a on by napsal knihu o její smrti a životě, ale to režiséra nenapadlo. 5 procent za postavu Elišky, která jediná působí přirozeně, těch 2 kurev v tom bordelu a cca 2 vtipy co se povedly (dýchání penisem a že jeden chlap vypadá jak debil ze všech stran) a jednu vtipnou scénu (chlastající psycholožka). Snad ta sračka nevydělá a někoho nenapadne natočit trojku. ()

Master19 odpad!

Málokdy dávám odpad, ale tady prostě a jednoduše nelze jinak. Není tu vůbec nic, kvůli čemuž by mělo mít smysl tento "film" vidět. ()

klukluka

Jednička byla ještě víc vo hovně, ale technicky byla trochu někde jinde- tohle byla ryzí amatérština. Jedničce jsem dal 1 pecku, dvojka ji ode mě dostane taky. Tady jsem pro změnu zaznamenal pár vydařených vtípků. Zaráží mě herecká strnulost Ivany Andrlové- ta šikovná holka úplně vyšla z formy. ()

bari68

Na české filmy som zvyčajne hodný, a jejich neduhy nedávam až tak zožrať. Ono ale neduhy a neduhy sú tady rozdiel. V určitých momentoch (a že ich nie je niekdy málo) pozná aj laik , že ide o špatný film. Z hľadiska filmárčiny, tak i z divákovej polohy, kde mu jasne dáva najavo, že to nemá hlavu a patu. ...O tom, že film poriadne za 109 minút nerozosmial snáď nemusím príliš rozoberať. ()

Kienast odpad!

Toleruji jedničku, která má alespoň něco čemu lze říkat příběh ... jenže tohle "něco" je hrozný a vážně je mi líto třeba Hanky Vágnerové, že se k něčemu takovému upsala. ()

Ponds odpad!

Ráda bych napsala něco pozitivního, ale na tomhle "filmovém počinu" jsem opravdu nic pozitivního nenašla. ()

mira007

Během 48 hodin jsem dal Můj příběh, Román pro pokročilé a tento Špindl 2, a trochu se mi udělalo nevolno při představě, že tohle je reprezentace české kimematografie roku 2019. To i Slováci se svými třemi filmy za rok se o něco snaží. Špindl II. je z těch tří bezkonkurenčně nejslabší - Můj příběh se snažil závažným tématem, Román pro pokročilé měl Vašuta a Čvančarovou, Špindl II. má jen pár hezkých záběrů přírody jinak je to permanentní pokus o cosi vtipného každou sekundu, ale výsledkem je něco suchopádného, kdy jsem se nakonec zasmál u dvou nejprimitivnějších věcí, kdy tvůrci po kameňákovsku útočí na ty nejnižší pudy humoru ( " můžete dýchat penisem" ). Jedna hvězda za přírodu a jedinou snesitelnou příjemnou linku Hanka Vágnerová vs. Filip Blažek. ()

mosnak odpad!

Jo, tak tohle nakonec vyhrává rubriku nejhorší film roku 2020. Jestli ženská na vrcholu byla splaška, tak tohle porazí i Roman pro pokročilé a Léto s getlemanem. Nic nefunguje a ničím tento pokus o film nezaujme. A Kateřina Hrachovcová (nebo jak se teď do prdele jmenuje) je vyloženě ESO v rukávu filmařů. Jak píšu, jedna se o hnus tohoto roku - mínus 10% (-10%) ()

bobstock odpad!

Tak nehorázná zbytečnost od vybledlých ksichtů někde z bulvárních článků o sračkách slavných v jejich záchodových mísách. Že se tvůrci nestydí za tenhle filmový průjem žádat po lidech peníze v kinech. DVD ideální na ovocný strom ke strašení ptáků. Milá Mercedes Čtvrtníčková, bacha na hraní v těchto srágorách pokud chceš důstojnou kariéru. Tihle vandalové filmového umění tě nikam neposunou. ()

petikacka

Tohle už je horší než jednička, ale pořád je to koukatelné...Rozhodně to není kameňák i když ho to chvílemi připomínalo...Sem tam povedený vtip a to se počítá...Za mě 60% ()

nonick1 odpad!

Když se TV obrazovka rozzářila, film už běžel a zdálo se, že zrovna dávají reklamu na ZONKY, kde lidé půjčují lidem, a kde stárnoucí seladon cpe bankovky za tanga poloobnaženým děvám, dokud mu je (i s bankovkami :-) neodvede ATV (Alfa Terminátor Vémola) s tou svou mantrou „Lvi žerou první!!!“ (nebýt toho, že skončil v bezvědomí po výprasku v aréně MMF, mohl to být i dobrý slogan). Po chvíli už bylo jasné, že o reklamní vody se nejedná a bylo třeba se potopit hlouběji. Podle scénáře, osob a obsazení to vypadalo na nepovedený pilotní díl jakési nové řady Česko – Slovenské Ordinace, obohacený o alternativní způsoby léčby pomocí pseudo zenbuddhistické meditace a krystalů, avšak ani tento předpoklad se nevyplnil, a tak nezbylo než se zhluboka nadechnout a klesnout až na samotné dno - tam, kde trapnost je lapena do sítě neumětelství, spolu s Kohákovou filmovou kapelou, která za celou dobu filmu nevyloudila jediný tón (!), aby po chvíli brouzdání v důvěrně známém terénu bahnitých stojatých vod, plných celé plejády z reklam okoukaných "herců", vystupujících kromě nekonečných televizních seriálů a estrádních šarád také v nepřeberném množství reklamních spotů od T-Mobile přes Mountfield po Fio banku, bylo jasné oč jde: o nový český film. Vlastně by místo výše uvedeného stačilo napsat jediné slovo: HRŮZA. ()