Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit, než v zasněženém Špindlu? (Bohemia MP)

Olík

Historie nezná příliš úspěšných takzvaných „dvojek“…..určitě Terminátor….mluví se o Kmotru….a co dál? Takže dvojky NE!!!!! A dvojky totálně zbytečných filmů, NE třikrát podtržené. ()

Kaktusak12 odpad!

Takže stručně a jasně - jestli hledáte film k pátečnímu zhuleníčku, radši zůstaňte u klasických béčkovek, protože tohle není dobrý nápad. Čistá šmíra a dno filmové pseudozábavy. ()

Gaia.M

Mně se jednička celkem líbila. Ale tohle fakt ne. Odpad nedávám, takže jedna hvězda, i když moc nevím za co. Snad jen za to, jak se Kaira chovala k nevlastní dceři, i když ona jí to moc neusnadňovala, to se mi líbilo. Jinak fakt není co vyzdvihnout. ()

Rathalos

Zase pojdem proti vacsine,ale nebudem sa pretvarat,aj dvojka,aj ked v inom hereckom zlozeni sa mi pacila,ako komedia to fungovalo dobre,pribeh bol v pohode,jedine,co mi vadilo,bol ten zensky klub ci co to boli zac,lebo boli neskutocne trapne a ten vreskot a debilne reci si mohli tvorcovia odpustit,ale aj tak stvorku udelim...:-) ()

Razzor_82 odpad!

Švindl a nejvyšší vrchol zmaru české kinematografie. Plejáda tuzemských neherců v příběhu o ničem. Jednička měla alespoň nějaký ten humor ale tohle už je opravdová trapárna v čele s praštěnou Hrachovcovou. Na tohle bych neposlal do kina ani svého největšího nepřítele. 0/10 ()

Trixinka

Srovnatelné s úrovní prvního filmu. Zasmání se u mě dostavilo pouze u dvou scén - scéna v autě o drogách, a pak u scény (tady to asi autoři úplně nechtěli) "smyslného" tance Renaty. Za tato dvě zasmání a krásnou (i když hodně opakovanou) krajinu dávám 1*. ()

LordMysti

Tak čekal jsem to horší, první polovina filmu docela i ušla, jen ten hrozně kýčovitej happy konec, ten to pohřbil :(. ()

Likan7 odpad!

První díl najednou získává body navíc, a to jsem si myslel, že to horší už skoro být nemůže. Dvojka Špindlu je prachobyčejný guláš několika rádoby příběhů. Není to vtipné, nebo alespoň koukatelné. Je to fakt šíleně špatný a těch 110 minut člověk přežije jen s vypětím všech sil, polovinu těch postav bych přejel rolbou a nechal si Hanu Vagnerovou, která je stále krásná ženská. Kdyby si Balaš alespoň pozval kameramany Na cestě, aby jim udělali pár pěkných záběrů českých hor, jenže ani tahle elementární věc tu chybí. ()

E lan

Ne, tak nakonec to na ** nebylo. Celou dobu to vypadalo na lehkou nepovedenou televizní reklamu na Špindl, ale závěr všemu nasadil korunu, jak po dějové stránce tak i zpracováním. Některé scény se opravdu nedají pochopit... ()

bearmeedek

Z kina bych odešel silně znechucen. Na obrazovce, s vědomím, že nečekám vůbec nic, mě to neurazilo a samozřejmě ani neuchvátilo. Prostě jsme se navzájem jen tak míjeli. Do odpadu jsem viděl horší české komedie. ()

rublik05 odpad!

Je pro mě velkou záhadou, proč má být Špindl 2 pokračováním prvního Špindlu z roku 2017, když jediná věc, která zůstala stejná, jsou krásné zimní Krkonoše a zasněžené sjezdovky Špindlerova Mlýna. Ani zimní exteriéry však nezachránily prázdnou atmosféru, kterou silně podkopávají trapné snahy o humor, který působí velmi nuceně a nepřirozeně, jelikož většina postav hraje naprosto příšerně, což samozřejmě zapříčinil naprosto stupidní scénář. Příběh poměrně krkolomný, hlavní dějovou linku, tedy románek mezi Blažkem a Vagnerovou, zbytečně zastiňují ostatní vedlejší postavy svým otřesným nehumorem, takže pointa vyzní úplně do ztracena. Tvůrci se tak moc snažili natočit komedii, až se jim z toho stala taková parodie sebe sama. V životě by mě nenapadlo, že Špindl 2 trumfne už tak mizerný první díl. Amatérština toho největšího kalibru, prvotřídní odpad. 0/10. ()

MELODY

Filmy mívají slabiny, to je známá věc. Tenhle je ovšem hříčka přírody, slepenec slabin. Chybí byť jen náznak příběhu, herecké výkony hanebné (je dost těžké hrát, když není co), někteří jedinci nadbyteční (ještě pořád přemýšlím, k čemu tam byla potřeba Verešová)... Ani nevím, zač jsem vlastně přidělila tu jednu hvězdu. ()

Jonatána

První Špindl mi nejen nevadil, ale dokonce mě bavil. Ano, možná to bylo tím, že jsem byla přes dva měsíce na nemocenské, když jsem to viděla, a všechno bylo dobrý, možná to bylo Aničkou Polívkovou, kterou mám moc ráda. Ovšem tohle bylo fakt hodně slabé. Za zimní Krkonoše hvězdička a za Horskou službu druhá. JInak fakt velmi neoovedené. A Jakub Kohák s Romanem Skamene byli neuvěřitelně trapní. ()

Marty7CZ odpad!

Proboha, to sme vážně v takový hluboký filmový žumpě? Kde je nějaká herecká hrdost? Tvůrčí seberealizovani? Tohle je odkaz na absolutní českou filmovou žluč, jinak to vážně nejde popsat. Stydím se. Ani nelze procentem hodnotit ()

Shanen29

Česká komedie a její natočení je pro režiséry velký oříšek.Scenáristé jako by vymřeli v osmdesátých letech a hereckých záruk kvalitní zábavy je opravdu poskrovnu a tím pádem kvalitní komedii nenatočíme.A což experimentovat a vložit do komedie animo?, ()