Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou nahlas. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Jenže právě naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence. Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů, někomu u stolu bude nepříjemně horko a brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single? (Bontonfilm)

Pernicek19

Je to velmi zajímavý film. Kdyby se to stalo tak i u nás, tak jsem zvědavá, kolik párů by se díky mobilu rozešlo. Já nemám co skrývat. Klidně bych ho tam dala. Když jsem se nad tím více zamyslela, bylo mi smutno z toho, jak by to dopadlo u jiných párů. Je to ale super komedie, kterou doporučuji. :-) Dávám tomu 4 hvězdičky, i díky skvělému obsazení herců. ()

Nikolajevich

Pokud opominu to že film je jedna velká kopírka filmu Naprostí Cizinci, tak šlo vlastně o hodně povedenou kopii. Zasmál jsem se nějakým věcem, nebudu říkat že ne. Ale na mě to působí jako film typu stačí vidět jednou a nebo víckrát pod vlivem alkoholu na nějaký párty s kamarádama jinak víckrát ne. Hlavně film na mě dost působí jako ždímárna prachů kvůli Elyasi M'Barkovi (Trilogie Fakjů pane učiteli) protože ženský jsou z něj asi hotový who knows tak to bude sypat prachy přece. Jinak šlo o dost fajn překopírovanou komedii s menším nádechem "dramatu" kterou můžu doporučit opravdu jen na jedno zhlédnutí jinak pod vlivem alkoholu s kamarády. ()

Bejbina

Italští Perfetti sconosciuti jsou vtipnější a vyšli dříve, tak předpokládám, že tohle je německá kopie. Stejný počet postav, stejné zápletky, gay, pubertální dcera, nevěra. Jen v italštině je to uvěřitelnější... ()

Kralovna.Noc

Překvapivě zajímavý,pro mě dost k zamyšlení nad dnešní dobou a vztahy,nad falší mezi kamarády i rodinou. Konec byl divně pozitivní a přitažený za vlasy, také nevěřím, že by na to v reálu někdo přistoupil, jistě ne každý. Přesto hodnotím vysoko ()

damian odpad!

Asi jsem jiná generace a užvaněné filmy prostě nechápu. Dozvěděli jsme se, že každý každému zahejbá a učitel je buzerant. A když si jeden, co zahejbá, kvůli tomu vymění s buzerantem telefon, tak je ještě tak blbej, že radši na sobě nechá cejch buzeranta, než aby přiznal, že šuká jinou. Tím pádem je jeho žena, co je zároveň lezba a zahejbá se svou šéfovou, na játra, protože kromě toho, že jí zahnul, tak ona celou dobu šukala buzeranta... No prostě k popukání. :/ ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Noc bez tajemství?" Nápad hostitelky, že hosté na večeři z řad letitých přátel dají na stůl své mobilní telefony a s ostatními budu během ní sdílet veškerý obsah své komunikace z nich. Německá komedie, kde se během filmu nehneme z jednoho bytu a samozřejmě se tu především konverzuje. Řeší se tady nevěra, kariéra, výchova dětí, finance, sexuální život i orientace, nebo nevinné dopisování na sociální síti. Jen pár vtipných scén a za trochu nuda. - 50%. ()

izmi

Celkem průměrný snímek, co nenadchne, ale neurazí. Dějově mi to přišlo nevyvážené, ztrácí to dynamiku. Pár vtipných scén, pár dojemných scén, několik velmi dobře popsaných charakterů. A největší překvapení - ten, který si vyměnil telefon a působil jako zbabělec, se nakonec zachoval ohromně statečně a férově. Krásný moment! ()

MatoPalkes

Chémia medzi hercami fungovala veľmi dobre, malo to sympatickú, odľahčenú atmosféru, koniec ma dokonca prekvapil, takže za mňa rozhodne fajn a solídne 4*. ()

Fakof

Ide už o tretiu verziu talianskeho filmu Úplní cudzinci, ktorú som mal tú česť vidieť. Nemeckému i slovenskému spracovaniu som nedával veľké nádeje, slovenská verzia nedostatky pôvodného spracovania vylepšila, no rôzne veci zhoršila a tak som jej dal rovnaké hodnotenie ako pôvodnému filmu ( v obidvoch prípadoch ide o nadpriemerné filmy ). Nemci bohužiaľ nepochopili scenár, a kompletne rozbili všetkú charizmu postáv, ktoré sú nosným bodom filmu ( možno to bolo aj hercami, Nemci boli otrasní, zato slovenskí i talianski mali čosi do seba). Tu jednu hviezdičku dávam len za to, že ako jediní mali odvahu zmeniť pár momentov v deji, ktoré som chcel vidieť aj inak a tiež mali odvahu zmeniť otrasný záver pôvodného filmu ( to znegovanie celého príbehu na konci, ma nikdy nechytilo). Myslím si, že ide o najhoršie spracovanie Úplných cudzincov, ktoré som videl, no Nemčúri sa nemusia báť, včera som zistil, že aj Šikmáči majú svoju verziu :D. ()