Kada80

Film se snaží být vážný a originální,ale vůbec na to nemá.Opět prkenej Affleck a ta naháněčka s motorkou - no tak horší jsem snad neviděl. 40% ()

brasek

Pointa filmu, kde Ben sa riadi tým, že vie čo sa stane v budúcnosti sa mení na lacné tuctové akčné sci-fi. Špičkový inžinier sa mení na špičkového agenta a všetkých "zlých" likviduje, žiaľ niekedy je to až prehnane smiešne. Uma mi vôbec do snímku nazapadla. ()

moriero

Forma zvítězila nad obsahem. Děj totálně nedával žádný smysl, zpracování bylo však precizní záležitostí. A souhlasím s tím, jak tady někdo napsal: Benovo hraní se omezuje pouze na údiv s otevřenou pusou a údiv se zamračeným čelem, jinak skvělá Uma nejspíš dostala scénář k nějaké potrhlé romantické komedii a Eckhart hrál svého záporáka kladněji než Miss Sympatie. ()

CaptNemo

Já film viděl po několika letech a pořád mě baví. Uma stále stejně krásná - ty její oči jsou nenapodobitelné. Spokojenost - 90 %. ()

alica009

tento film si zasluzi viac percent. ustredny napad s gumovanim pamati mozno nie je uplne originalny, ale spracovanie drzi v napati a dej ubieha svizne. navyse ben affleck je tu este mlady, aj uma celkom cool, prijemne sa na nich pozera. poctivy akcny film. ()

kolly13

Přestože je to Affleckův lepší snímek, stále se potácí na hraně dívatelnosti. A to nemluvím o směšných tricích, ale celkovém obrazu filmu, scénáři s hluchými místy a vědcem, který se chová jak Bond. ()

pp

Snímek "Výplata" má za cíl jediné - pobavit, a to se mu daří. I když se nemůžu ubránit dojmu, že takhle dobrý nápad (resp. knižní předloha) by šel přetavit v mnohem lepší film, stále se jedná o nadprůměrný sci-fi thriller, s perfektně zvládnutými akčními scénami. Moc mi nesedí Ben Affleck v hlavní roli - u počítačových géniů nebývá zvykem vypracovaná muskulatura a znalost bojových umění (jinak si nedovedu vysvětlit jak se hravě vypořádává se zástupy zlounů s pistolemi). Uma Thurman mě tentokrát, narozdíl od Kill Billa, příliš nezaujala. ()

jcall2bad

Echart mi je silně nesympatický a na roli záporáka se prostě nehodí. Jinak jsem si tento film opravdu užil. Nabitý dobrými akčními scénami, napínavými momenty a dobrým dějem. Film je to hodně zábavný, jen bych si osobně představoval jiné herecké obsazení. ()

aronofsky

Chcete natočit mainstreamové sci-fi? Takže k tomu potřebujete: 1) do hlavní role obsaďte muže, 20-30 let, celkem pohledného, samozřejmě Američana; 2) přihoďte k němu nějakou fešnou bloncku, ať tu máme románek, na to ženské letí; 3) padouchy, každý film přeci potřebuje padouchy, čím víc, tím líp; 4) ať je hlavní hrdina tzv. „proti všem”, nikdo mu nevěří a on v tom případě nemůže nikomu věřit, všichni ho budou pronásledovat; 5) vtípky, nějak se přeci ten drsný a depresivní snímek musí odlehčit, takže hláškovat! I kdyby to měli bejt trapný vtipy, to neva, snaha se přeci cení; 6) nějakej roztomilej moula, kamarád hl. postavy, měl by vypadat prčovně, dětem se bude líbit; 7) závěrečná bitva, to je ověřená taktika, je v téměř každém filmu, nejlíp když náš hrdina bude sám proti mnohonásobné přesile, tady opět platí pravidlo: čím víc, tím líp!; 8) protahujte konec tak dlouho, co to dá, ať je hodně veselej a uzavřenej, něco ve stylu „a žili šťastně až do smrti”, nikdo přeci nechce špatný konec, že ne? 40% ()

shinlove

Johnny Mnemonic trochu jinak... Když máte v hlavě něco, co tam mít nechcete a někdo se vás snaží zabít za to, že to tam máte, tak 4* má ode mě tento film právem. ()

eFrankie

Sice chvílemi lehce zmatené, ale nakonec se člověk dobře zorientoval a jako celek to nepůsobilo vůbec zle. Mě se to moc líbilo ()

estella

Nesmyslny scenar, nuda k uzoufani. Prvni pulka se da jeste vydrzet (tot duvod, proc davam 2*), avsak od chvile, kdy se do hry dostane Uma, je to fakt hruza. Nad scenarem se opravdu nesmi badat (nebo ano, pokud se chcete opravdu od srdce zasmat). Stale cekate, ze vas treba scenarista prekvapi nejakou perlickou v zaveru, ze je to treba "strasne genialne vymyslene", ale to, co prijde v uplnem zaveru, je nanejvys tak trapne. A jeste si nemuzu odpustit tohle: vsichni divaci jiz asi minutu vidi a vedi, ze hlavni dvojice uprchne vetraci sachtou; tak proc proboha nasleduje "klicova veta" podbarvena dramatickou hudbou "Uprchli vetraci sachtou!" ?!?! ()

sponeck

Ačkoli tenhle film kritika lehce roznesla, mě osobně se docela líbil. Sci-fi se zajímavým námětem a kdyby u toho Affleck nechrápal, ačkoli mu jde o život, mohlo to být i lepší. Podle mě slušný průměr. ()

LooX

Celý film jsem sledoval ani ne proto,že by mě bavil,ale proto,že jsem nemohl uvěřit tomu co vidím.Když sledujete výplatu,máte totiž velice utkvělý pocit,že sledujete nějaké levné béčko,protože přesně tak film působí.Akce nezáživná,plytká,výprava nudná a o ničem.Opravdu to vypadá,jako by šlo o tuctový televizní nebo videofilm,do kterého se nějak připletlo pár hvězd.Tohle že je film JOHNA WOO??????????Tak to mě omluvte,jdu si vrhnout... ()

Mesmeric

Bena Afflecka obecně moc nemusím, ale vyrovnává to Uma Thurman. Líbí se mi nápad filmu, ale provedení mohlo být mnohem, mnohem lepší. Film se tváří, že má nějákou hlubokou myšlenku, upřímně já žádnou nenašel, efekty a akční scény byly dobré, o tom žádná, ale o tom celý film není. 60% je myslím odpovídající ()

fikee

Affleck, Thurmanová a Eckhart v 352. dílu Kobry 11. Tenhle film se opravdu nepovedl. Wooovi se nepodařilo z Afflecka vytřískat ani trochu herectví, Thurmanová podává snad nejhorší výkon své kariéry a tak zbyl jediné Eckhart, který se své postavě snaží dodat aspoň patřičnou dávku slizkosti, když už ho scénář nutí hrát klišoidního záporáka. Akce je celý film spíše komatická a přes občasné záchvěvy snahy zůstává někde těsně pod úrovní lepších Van Dammeho filmů. Doporučuji zkouknout prvních deset minut filmu, přetočit na konec filmu, shlídnout pár Eckhartových ksichtíků a jednu jadernou explozi a vypnout. V opačném případě se připravte na film, v kterém je největší zábavou hádat, z kterých seriálů znáte herce hrající agenty FBI. ()

fandula

Klidný akčňák s Umou Thurman která je nad míru sympatická a tak bych tento film doporučil na rodinné chvilky u krbu a troše té TV zábavy.Prostě je to dobej film. ()