svik

No tak ten název sedí - ZAJÍMAVÁ PRÁCE- dobrej námět a slušně vygradované situace. NĚKTERÉ TYPY FILMŮ sou si docela podobné a tohle je jeden z nich a proto asi nedostal tak veliké hosnocení od ostatních, ale mne se pravě jako jeden z mala těchto filmů velice líbil. ()

Marek1991

Memento, Minority Report a Nepriateľ štátu, akýsi mix týchto filmov vo filme so zaujímavým hereckým obsadením a predsa si ma to až tak nezískalo. Nápady boli dobré, koniec ozaj skvelý, ale dej na začiatku a v jadre dosť chaotický a dosť slabý. Skvelé scény striedali nudné a zbytočné, podľa mňa ďalší film s nevyužitým potenciálom. John Woo sa tu teda nevyznamenal, o hudbe a iných aspektoch ani nehovorím, vizuálne to tiež nebolo pekné, nevýraznosť ho predurčuje do priemeru. ()

corpsy

Po medzinárodných vlažných recenziách ( a tržbách ) som od filmu čakal minimum a dostalo sa mi takmer maximum. Akčné sci-fi prekvapenie, zaujímavé svojím pútavým scenárom a Woo-ovským pohollywoodšteným drajvom. ()

Torision

Děsná blbost. Ale dost zábavná a koukatelná, která rychle utekla. Podle mě tomu nejvíc ublížil záměr tvářit se děsně vážně a vytvořit snad lepší verzi Minority Report. Nejspíš si do toho John Woo nenechal při natáčení moc kecat, ale tohle nemohl brát s vážnou tváří ani osvětlovač nebo vrchní cateringu při natáčení. Chybí tomu logika snad po všech stránkách a některý kroky hlavního hrdiny a využívání věcí z obálky mi často přišly děsně padlý na hlavu. Na druhou stranu to má děsně bombovej soudtrack, pár dobrejch akčních scén a dobře hrajícího Bena Afflecka. Rozhodně to za zkouknutí stálo, proto dám tři a půl hvězdičky -> 70% ()

DDT

Nuda, nuda, nuda. Dick k nepoznání, Woo k nepoznání a jako třešnička na dortu Affleck, který zřejmě herectví vystudoval u Spejbla a Hurvínka. ()

ConanVJ

Tento film jsem si oblíbil už po prvním shlédnutí. Pěkná herecká sestava zde rozjela zajímavý a napínavý příběh. Akce je zde pěkně natočená a je jí zde celkem hodně. Efekty jsou taky pěkné. Hudební doprovod je také v pořádku. 100% :) ()

Kryton

Nesympatický Affleck - Thurman jako přívěsek - výborný Eckhart. Sami si vyberte kdo sebral ty hvězdy a Woo to nebyl to říkám dopředu. ()

NinonL

Nejsem extra milovník sci-fi ani Bena Afflecka, přesto jsem ve filmu našla pár zajímavých bodů. Jednak hádanku s obálkou a 20 věcmi v ní a potom myšlenku, že všechno, co člověk vymyslí, se nakonec stane, někdo to realizuje. Stříleček a honiček v dopravních prostředcích tam bylo klasicky moc, zajímavou myšlenku pohřbily a kvalitu filmu srazily na průměr. ()

Adman

Z počátku se zdá být na cestě hodně vysoko, toto stoupání se ale ve třetine filmu jaksi zastavilo a stojí až do konce. Od toho okamžiku film začal ztrácet na kvalitě plynutím času, a to tak, že si člověk uvědomuje co všechno mu tam chybělo. Troufám si tento film, možná pro někoho příliš drze, přirovnávat k filmu "Minority report". Podobnost vyplívá na povrch skoro všude. V Minoritech od Stevena Spilberga, má vše, včetně jasné příběhové linie, která je i zařazena do našeho letopočtu, co je nutné k tomu, aby divák jasně pochopil o co tu jde. Spilberg přesně vystihl to, co divák očekával. Narozdíl od toho nechal Woo diváky topit se až po bradu nesrozumitelným dějem, nedostatečně vysvětleným a ještě hůř, že se na to pořád více nabalovaly nesrozumitelnosti a nejasnosti. Je možné že Woo zatoužil po úspěchu, jaký zažil Spilberg, a proto se rozhodl natočit o rok později film ve stejném odvětví s podobným příběhem a podobnou zápletkou. Toto je ale ode mne jen holá spekulace, protože příprava celovečerního filmu určeného do kinové distribuce takovýmto rozpočtem trvá mnohem déle než jeden rok na zpracování všeho zač je potřeba. Dost už ale srovnávání těchto dvou velice dobrých filmů. "Výplata" má strhující děj, akci, romantiku, příběh a zápletku. Nevím už co více si přát. Mno třeba krásnou Umu Thruman jak se usmívá jako rozzářené sluníčko? Jak je libo. Rozhodně to není špatná volba na večerní projekci nijak béčkového akčňáku, nýbrž... Pokud nevíte, nebo si nepamatujete co budete zítra večer dělat, tak to je na budoucnosti to nejkrásnější. ()

MartinezZ

Výborně, mělo to své mouchy, ale stálo to za to. Na nějakou knižní předlohu kašlu, tohle je film, ten funguje trochu jinak. A nějaké sci-fi s akcí mi chybělo. Jo, akční bioložka Thurman a neprůstřelný nezranitelný inženýr Ben byli sice trochu za hranicí, ale jsem ochoten jim to odpustit, když už nás zachránili před těmi preventivními údery mocností. ()

agentmiky

John Woo je už dnes hodně známým režisérem a opravdu jsem se na jeho Výplatu těšil.Po zhlédnutí mohu konstatovat,že mě film překvapil v kladném slova smyslu.Zvolit Bena Afflecka jako hlavního představitele byl podle mě výborný nápad,horší už to bylo s Umou Thurman,která mi tam jaksi nepasovala.Jak už zde někdo psal,tak Aaaron Eckhart byl docela umírněný záporák,ale to mi ani nevadilo.Velmi se mi líbil nápad filmu.Philip Kindred Dick sepsal opravdu skvělé knihy a jsem rád,že je také někdo dobře zfilmoval.Konec filmu mě v ničem nepřekvapil,ale to vůbec nevadí.I tak zajímavý snímek.Hodnocení:75% ()

Lukrecie

Afflecka nemám ráda ani herecky ani jako chlapa. Ve většině scén i filmů tupě čumí a popravdě se vůbec nedivím jeho "ocenění" nejhorší herec Razzies. Mimochodem "cenu vyhrál" už 6x. Dle mého názoru by se měl věnovat scénářům a režii a hraní nechat hercům nebo minimálně určitě neeeeeee hlavní role! I přes zajímavý scénář mě film nudil a nebavil. ()

UncleG

*Spoiler* Ben Affleck omylem sestaví stroj na předpovídání budoucnosti… Připraví tak o živnost televizní kartářky… Tím pádem krachne TV Prima a zákonitě nastává konec světa. To zní dost nepravděpodobně, co? No dobře. Přiznávám, že na tomhle spoileru až tak moc pravdy není. Ale já s tím sprostým lhaním nezačal! S tím začal Woo, pančelko! ()

GodComplex

Philip K. Dick se nezapre a je z toho citit uz od zacatku, mix Total Recall a Minority Report. Proc ale na post rezisera zvat Johna Woo a delat z toho akcni prehlidku? Pokud uz mate k dispozici zajimavou predlohu a scenar, je zapotrebi nekdo, kdo se nad tim skutecne zamysli a neudela z toho tradicni strilecku. A koho sakra napadlo do hlavni role potencialne kvalitniho filmu obsadit Bena Aflecka, kdyz uz timhle samotnym krokem se jakakoliv sance na kvalitu vyneguje? Alespon se povedla Uma Thurman, hudba Johna Powella a dokonce se tam Wooovi vesla 1 holubice. 6/10 ()

Vojcl

Není to špatný film. Jako klasické oddechovka na vyplnění nudného večera funguje parádně,ale jinak nic mimořádného co by jste si neměli nechat ujít. John Woo je ryze akční režisér. V přestřelkách a automobilových honičkách je jako doma, ale jakýkoli příběh nebo vytváření charakterů je úplně mimo mísu... Trošičku klišovitý příběh kopíruje podobně laděné sci-fi snímky (hodně mi to připomínalo třeba Spielbergův Minority Report), na mém hodnocení taky dost ubral ten závěrečný happyend, ale díky bezchybným akčním sekvencím, hlavně v závěrečných minutách, a solidnímu hereckému obsazení (Affleck ujde, Uma Thurman je super!) jsem byl ve výsledku docela spokojen... ()

zipper111

Asi jsem suchar, ale moc mě to nebavilo..dokonce jsem to ani nedokoukal dokonce, protože jsem usnul.U mě nevídaná věc... ()

Her0.89

Tenhle snímek nebyl vůbec špatný. Ale nebyl ani skvělý. Byl to spíš takový průměr, ale na tomto průměru mě cosi zaujalo. Byl to námět. Líbila se mi myšlenka filmu, kde si Ben, osvícený budouctností, pošle 20 věcí, se kterými později pracuje. Po této stránce bych neměl co vytknout, ale moc mě nezaujal Affleck jako hlavní hrdina. Ani Uma mě příliš neoslnila. Prostě mi do role neseděla. ()

BloodyVamp

Průměrné scifi s toporným Benem Affleckem a krásnou, leč také topornou Umou Thurmann. John Woo nějak povolil a zachraňuje snímek pár vydařenými momenty (honička na motorkách, bílé holubice, závěr), jinak je to průměr jako vyšitý. Díkybohu za boží hudbu Johna Powella, který tehdy válel na celé čáře. ()