Rathe

Pro mě hodně překvapivý film s neobyčejnou zápletkou a se zajímavým koncem. A Uma Thurman je prostě skvělá herečka. ()

Herrydos

Výplata je hodně zajímaví akční snímek se silnými Sci-fi prvky. Příběh je správně zamotaný a při jeho rozplétání se stejně jako hlavní hrdinové pěkně zapotíte. K obsazení nemám moc velkých výhrad až na Eckharta sice má kukuč padoucha ale jeho charisma to přebíjí což i významně degraduje jeho skvělé snažení. Jinak skvělá akční podívaná. 5* ()

TomKey

Vždycky když vidím takový film, říkám si, že Wievegh je vlastně úžasný spisovatel. A když vidím Bena a Fleka, tak si říkám, že Sagvan Tofi je vlastně herec shakespearovských rolí....nedoceněný. Pustit tenhle film Živým mrtvým, byli by jen mrtví... ()

pekkanik

Vskutku to nebolo ďaleko od dvoch hviezdičiek... Príbeh zatláčaný dozadu nereálnou akciou a CGI, vzťahy medzi postavami asi tak 0.1 mm od povrchu, keď sa človek pri takomto filme občas nudí, niečo nie je v poriadku. O. K., nebudem len frflať, Dick dodal zaujímavý námet, triky boli pekné, Umka tiež, Giamatti a ulízaný Eckhart zahrali celkom slušne, po náročnom pracovnom dni na oddych - prečo nie. ()

Jirkacek

Snímek Výplata jsme si doma pustili náhodou, aniž bychom předtím věděli o co v něm jde, nebo jaké má hodnocení zde na CSFD. O to více jsem byl překvapen, když jsem zjistil, že nemá zrovna moc procent a i v komentářích lze vyčíst hodně negativních poznatků. U tohoto filmu tedy musím jít proti proudu, protože mně se tedy hodně líbil a dokonce s přibývajícím dějem jsem pak byl i nadšen. Souhlasím pouze s názorem, že Uma Thurman v roli Rachel nevypadal vůbec dobře vizuelně a na to, aby předvedla lepší herecký výkon zde neměla moc času. Ten dostala až na závěr celého filmu. Nicméně hlavní roli zde hrál Ben Affleck, tradičně strnulý jako medvěd bez mimiky, ale docela jsem si na něj zvykl a nevadí mi. Ben se zde stal vynikajícím inženýrem Jenningsem, kterého si najímají počítačové a vývojářské firmy, aby jim pomohl vytvořit nový hardware nebo program. Podstatou filmu bylo, že aby pak nic neprozradil, vždy mu pak byla po dokončení práce vymazána paměť o tu dobu, kdy na projektu pracoval a za to je velmi dobře placen. Na začátku snímku od svého starého známého dostal nabídku, která by ho zajistili do konce života, ale musel by obětovat tři roky života, s čímž nakonec souhlasí. Během práce se seznámil s již zmiňovanou Rachel, se kterou také navázal milostný vztah. Po třech letech úspěšné práce mu vymazali paměť a dle dohody Jennings očekával přírůstek 90 miliónů dolarů na své konto. Místo krásné sumičky mu v bance ale dali obálku plnou náhodných předmětů a zároveň mu oznámí, že se sám před měsícem svého honoráře vzdal. Jennings pochopitelně nechápal proč se vzdal tolika peněz, ale neví co má dělat. A zde mne začal film bavit, od této chvíle jedna akce střídala druhou a postupně jsme spolu s inženýrem odhalovali, proč vyměnil peníze za obálku s dvaceti zdánlivě obyčejnými věcmi. Navíc je zatčen FBI a vyslýchán, i když vůbec o ničem neví. Během výslechu se mu podaří jakoby náhodně utéci a vzápětí o jeho život usilují agenti firmy, pro kterou pracoval. Brzy pochopí, že když mu věci z obálky umožnily útěk z policie a několikrát mu zachránily život, nebude vše jen dílem náhody. Musí tedy přijít na čem pracoval a proč jej stíhá policie a proč jej chtějí zabít dříve, než se tak stane ! Byla to prostě fantastická podívaná bez hluchých míst a zbytečných vykecávek, jedna akce vystřídala hned další a moc nás to doma bavilo. Nemůžu jinak, než že snímku Výplata velice rád vyplatím na konto pět hvězd budoucnosti *****. ()

SNCIS

"Rethricka s prodejem nemůžeme spojit, protože Dekker skonal. Přirozenou smrtí." - "Přirozenou se myslí gravitace po čtyřicetimetrovém pádu z jeho bytu." Již začátek vtáhne do děje a nepustí ho až do konce. Zajímavé honičky, spousta výbuchů, dobří herci. Uma Thurman tu je sexy a Ben Affleck excelentní. "Svůj osud nezměníš, dneska tu zemřeš." - 90%. ()

splaty

Ten film měl dobrý námět, všechno bylo do detailu vymyšleno a promyšleno, ale chtělo to víc přesvědčivosti. A ty bojové scény? Jakože Ben Affleck má neprůstřelnou auru? ()

Natt

Napad dobry (pana Dicka ) ale inak picovina ako mraky. A to este Ben (a ja ho mam rad) na vrchole svojho "neherectva". A uvedomil som si, ze Uma skoro nikdy nebola sexy. Ako som kritickejsi lebo to hodnotim po 17tich rokoch , ale film kde sa ku koncu kazde 3 minuty pyta clovek, ze WTF?! Jedna hviezda za predlohu. ()

jetyl

Dávám dvě a souhlasím se všemi a se vším, co v komentářích dali dvě , takže se asi nebudu zbytečně opakovat.. I když alespoň něco málo - ja prostě chci dát tomu Benovi u mně šanci, ale asi budu dál čekat.. a Uma ? Pro mně zrozena pro Tarantinovky, jinak nic. ()

Sejkorka

V poslední době jsem nějak začal šetřit hvězdičkami. Tady jsem uvažoval o 4, ale můj záměr zhatila závěrečná bitka. Byť je to sci-fi, bylo to málo uvěřitelné. Ve filmu najdeme známé herce, ale žádný výrazný výkon. Závěrečná pointa s vyplněným losem je milá. To, že známe budoucnost vede k neštěstí ? Pochopitelně, ale tu loterii bych bral.... ()

TylerD.

Scifi bych určitě nedal na první místo. Je to především akční drama. Zábavné po celou délku. SPOILER! Scifi je to jen v tom, že jedna postava zná několik útržků ze své blízké budoucnosti, takové Memento dopředu. KONEC SPOILERU! Mínusem je neherectví B.A. a vlastně ani U.T. i když je to první film, kde mi přišla sympatická. Je to zvláštní obsazení hlavní role, sice se toho Ben zhostil dobře ale stejně mi do té role nesedí. ()

Pedro72

Aha. Takže, máme nějaký blíže neurčený přístroj (tady končí science a začíná fiction), do kterého strčíte ruku a prožíváte svou budoucnost. Aha. Takže, nejlepší způsob, jak zlikvidovat chlapa, je začít zběsile pálit v shopping mallu. Aha. Takže, bavorák může být auto i - voila, Uma se snad narodila jen pro tuto scénu - motorka. Aha. Takže, když lidem řeknete o jejich budoucnosti, vybuchne atomovka. Co na to říct? Snad jen, že MacGyver by s kancelářskou sponkou dokázal rozhodně víc! ()