Pokémon navždy

• Japonsko Pocket Monsters: Celebi toki wo koeta deai (více)

Ash, Pikaču a pokemonští kamarádi v lese potkají Sammyho, který přišel z minulosti. Sammy chce zachránit Pokémona Celebiho, Ducha lesa, který utíká před zlým lovcem Pokémonů. V přítomnosti chce ale Celebiho polapit ještě nebezpečnější nepřítel - maskovaný zloduch Marauder, který ho jedním svým přístrojem změní na zlého ducha. Ash, Misty, Brock a Pikaču se proto musí vrhnout do dalšího dobrodružství a zachránit svět! (oficiální text distributora)

melloun odpad!

Nevím proč všude cpou tu počítačovou 3D animaci, vždyť se na to pak nedá ani dívat. Jinak prostě Pokémon, co dodat. ()

Psycho.R

Na Pokémony to mělo překvapivě nepokémoní příběh, kterej nebyl díky Bohu přeplácanej různejma blbinama jako v předešlejch dílech a hlavně tam nebyla ta monumentálnost. Proto se musim přiznat, že se mi to celkem líbilo. ()

PRobin odpad!

Má znalost universa pokemonů jde shrnout do jediné věty: banda roztodivných zvířátek, které umí vyslovit jen svoje jméno a za přispění lidských páníčků se řežou hlava nehlava. Takže s čistým štítem, nezatížen negativním postojem jsem se vrhul na první pokemon film. Ash & sidekicks se ocitají v lese, kde sídlí nejmocnější pokemon - Celebi, který se málem nechá trapně chytit od lovce. Naštěstí zdrhne i s jedním malým klukem do budoucnosti, kde se nechá trapně chytit od jiného lovce. Všichni jsou řádně rozhořčeni. V údobí mezi zdrhnutím a chycením můžeme sledovat, jak je Celebi roztomilý. Krása, která dostane srdéčko každé panny hlavně díky velkým očím a hlasovým projevům typu "fí" nebo "uí" (popř. "fuí"). Kromě zlého lovce pokemonů se nám do cesty připlete i počítačová animace, která filmu ubírá i tu poslední hvězdičku, kterou by si zasloužil. Impresionistické pozadí před kterým se producuje mostrum z digitální trávy není to pravé pokemonské. Ale vše zachrání kůň, kterému z řiti rostou dvě stuhy (nebo tasemnice). ()

Wabia

Děs a hrůza. Jak jsem zjistil, přeci jen už uplynula nějaký čas od doby, kdy jsem to hltal každé sobotní ráno na Nově. Dětská léta jsou asi pryč. Kdyby alespoň ten dabing nebyl tak příšerný. Ze sentimentu jedna hvězda. ()

Gadamf

Zaujímalo by ma, koľkí z tých, čo hodnotili, tento film aj naozaj videli... Pre mňa jednoznačne jeden z naj Pokéfilmov, bolo to pomerne pôsobivé a Celebi som mal vždy rád. ()

thePivl

Asi nejhorší Pokemon film. Silně pokazil epičnost předchozích dílů a spíše se blíží seriálové podobě. Děti ale stále můžu být rádi z žluťoučkého Pikatchua, které si opět užijí nadměrné množství. ()

MrsTecka

Změny v překladu, některé vážně jako vyšvihnuté z Google překladače. Otřesná a příšerně drzá změna dabingu několika významných postav. Počítačová animace by se vůbec neměla plést do 2D záležitostí. Proč se nikdy nepoučí a nedrží se seriálu? ()

soukyd33

Konečně krásný příběh o úctě k životu, planetě a také sobectví. Emoce jsou všude, a končí to mimořádně. 👍 Hvězdiček 3 ()

NagatoPein

Páčia sa mi tri veci: pekný tichý poetický ráz filmu, pekné lesné prostredie pretože prakticky celý film sa odohráva v lese a po tretie téma času a hry s ním. Z hĺadiska produkcie ide už o film s televíznym rázom, treba ho brať viac doplnkovo ako AAčkovo. Svoju tému plní, má pekné momenty, ale áno intelektuálne vás nenaplní tak vďaka znova za odpadové hodnotenia. Určite má svoje čaro, ale dosť záleží od toho, či vás téma a prostredie oslovia. ()

Janiik15

Pokémon filmy nikdy za moc nestály a tohle není výjimka. Tento film jsem si pustil znovu po 10 letech a musím říct, že se divím, že se mi to někdy líbilo. Animace je vážně otřesná a ten děravý příběh ještě horší, ale nebudu ho popisovat, kdyby jste si ho nakonec chtěli pustit sami. Můžu vám na 100% říct, že dospělým se to moc líbit nebude a nebude vás to bavit, ale vaše děti to budou zaručeně milovat. Jenom za to, že je to pro mě nostalgie, tak dávám 50%, ale spíše, než si pustit tento film, bych doporučil pustit si seriál. ()

DiableBlanc

Nepovažuji to za žádný zázrak, ale je to holt optimistický a barevný snímek určený dětem a i když ho vidíte v dospělém věku, tak není proč ohrnovat nos ()