Reklama

Reklama

Ve jménu našeho Pána

(seriál)
  • USA The Righteous Gemstones
Trailer 2
Komedie
USA, (2019–2022), 11 h 20 min (Minutáž: 31–58 min)

Série(2) / Epizody(18)

Obsahy(1)

Danny McBride (Boj o ředitelnu) se vrací na HBO v komediálním seriálu, který vypráví příběh světově proslulé televangelické rodiny s dlouhou tradicí deviantního chování, chamtivosti a charitativní činnosti – to vše ve jménu Pána Ježíše Krista. McBride hraje hlavní postavu Jesseho Gemstonea, který se považuje za průkopníka v duchovní hře. To, co vybudoval jeho otec Eli Gemstone (John Goodman), se rozhodl vzít a rozšířit pro modernější publikum. V seriálu se dále představují Edi Pattersonová v roli Jesseho sestry Judy; Cassidy Freemanová jako Jesseho žena Amber; Tony Cavalero coby bývalý satanista Keefe Chambers, zachráněný Jesseho mladším bratrem Kelvinem (Adam Devine). Tim Baltz hraje Judyina snoubence BJe a Greg Alan Williams zase Martina Imariho, konzervativního Keňana a Eliho pravou ruku. (HBO Europe)

(více)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (18)

Slasher 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S01: Máte-li rádi ten styl humoru, není o čem přemýšlet - tady to je McBride do třetice (po E&D a VP) a s tím vůbec nejlepším z americký komedie, tentokrát ve světě televangelistů a absurdních megakostelů. Bezkonkurenční jak v rovnováze srandy s krimi a hloubkou, tak po stránce nářezových míst, promyšlených postav a top herců. Takový Keefe mě rozbil snad kdykoli se dostal na záběr. Hrozně dobrý. 90% ♪♫ S02: 80% ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Podobne ako neskoršie série Eastbound and Down a Vice-Principals je to niekde na úrovni strašne bizarnej dramedy. McBride a spol. sa nesnažia robiť vtipy v každej scéne, ide im skôr o vytvorenie absurdného sveta, kde je v podstate každá postava pošuk a kde môžu do sýtosti improvizovať. Každopádne Misbehavin' je hit roka. ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Komedie?? 1) Podvodníci s vírou jsou zejména ve Státech zřejmě dost běžný úkaz. Ovšem od filmů s touto tématikou čekám buď drama, duchovní rozměr anebo zábavu. Podvodníci mají být odporně hnusní nebo šarmantně zábavní. Zde tomu tak není._____ 2) Podvodnická rodina - tlustý otec s dvěma obtloustlými syny - pozoruhodně postrádají jakékoli charisma, tragický či duchovní rozměr. Dokonce i můj oblíbený 67letý John Goodman (otec) byl pečlivě zbaven svého obvyklého šarmu. Jako bych sledoval zdramatizovaný díl českých šmejdů. ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Jako dělání si prdele z hamižnosti, závisti, přetvářky a falešné víry to celé funguje skoro perfektně, s čím mám ale asi největší problém a není to rozhodně jen tenhle případ je hrozná nevyrovnanost jednotlivých dílů, která po typicky kvalitním začátku začne škobrtat a ani předposlední díl to nevytáhne výš. Danny McBride se pro takovéhle seriály narodil, ale tady se svým chábrem z Boje o ředitelnu Waltonem Gogginsem vytáhl jen těsně nad tříbodovou hranici, což jistě není žádná tragédie, ale jen důkaz toho, že natočit vtipné a břitké seriály s podobným tématem se rozhodně nepovede každý rok. Možná s další řadou, nebo úplně ničím jiným, uvidíme, necháme se překvapit a doufat, že Danny svou druhou řadu z VP ještě něčím do budoucna překoná. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Že je v Amerike húfne rozšírené sektárstvo, to dobre vieme. Osobne mi ale prišiel vtipnejší krátky klip od Robbieho Williamsa „Sin, sin, sin“ než táto trošku umelá snaha o zábavu. Áno umelá, pretože ak sa niekto snaží na náboženských stretnutiach resp. v rozhovoroch medzi tzv. kňazmi dať do scenáru čo najviac vulgarizmov a my máme byť šokovaní, tak to je tak trochu kalkul. Inak dejová linka kvázi rodinného seriálu celkom ujde. Ale nejaké chytanie sa za brucho sa nekoná. Herecky tu vyniká Danny McBride, ktorý je „nastajlovaný“ ako pravý mafioso. ()

Galerie (301)

Související novinky

Nový film Lucy Guadagnina nabírá obsazení

Nový film Lucy Guadagnina nabírá obsazení

01.06.2021

Režisér Luca Guadagnino (Dej mi své jméno, Suspiria) má v budoucnu natočit novou verzi mafiánského dramatu Zjizvená tvář, ještě předtím si ale italský auteur hodlá natočit malé nenápadné drama Bones …

Reklama

Reklama