Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slasher
  *****

  Máte-li rádi ten styl humoru, není o čem přemýšlet - tady to je McBride do třetice (po E&D a VP) a s tím vůbec nejlepším z americký komedie, tentokrát ve světě televangelistů a absurdních megakostelů. Bezkonkurenční jak v rovnováze srandy s krimi a hloubkou, tak po stránce nářezových míst, promyšlených postav a top herců. Takový Keefe mě rozbil snad kdykoli se dostal na záběr. Hrozně dobrý. ♪♫(15.10.2019)

 • JohnnyD
  ****

  Podobne ako neskoršie série Eastbound and Down a Vice-Principals je to niekde na úrovni strašne bizarnej dramedy. McBride a spol. sa nesnažia robiť vtipy v každej scéne, ide im skôr o vytvorenie absurdného sveta, kde je v podstate každá postava pošuk a kde môžu do sýtosti improvizovať. Každopádne Misbehavin' je hit roka.(1.11.2019)

 • KHkomiks
  ****

  Víra mi nic neříká. Banda fanatických knězů, kteří jsou jeden horší než druhý. Ztracené existence nebo zmrdi, kteří si umí nahrabat prachy. Ale z morálního hlediska je i Vlk z Wall Street o zmrdech a stejně je to dobrý film. Tento seriál spíš ukazuje na povrchnost a pokrytectví a je skutečně vtipný. Zajímavý pohled na takové lidi a na jejich smýšlení. Amerika je v tomhle number one.(30.10.2019)

 • slunicko2
  **

  Komedie?? 1) Podvodníci s vírou jsou zejména ve Státech zřejmě dost běžný úkaz. Ovšem od filmů s touto tématikou čekám buď drama, duchovní rozměr anebo zábavu. Podvodníci mají být odporně hnusní nebo šarmantně zábavní. Zde tomu tak není._____ 2) Podvodnická rodina - tlustý otec s dvěma obtloustlými syny - pozoruhodně postrádají jakékoli charisma, tragický či duchovní rozměr. Dokonce i můj oblíbený 67letý John Goodman (otec) byl pečlivě zbaven svého obvyklého šarmu. Jako bych sledoval zdramatizovaný díl českých šmejdů.(20.10.2019)

 • DwayneJohnson
  ***

  Jako dělání si prdele z hamižnosti, závisti, přetvářky a falešné víry to celé funguje skoro perfektně, s čím mám ale asi největší problém a není to rozhodně jen tenhle případ je hrozná nevyrovnanost jednotlivých dílů, která po typicky kvalitním začátku začne škobrtat a ani předposlední díl to nevytáhne výš. Danny McBride se pro takovéhle seriály narodil, ale tady se svým chábrem z Boje o ředitelnu Waltonem Gogginsem vytáhl jen těsně nad tříbodovou hranici, což jistě není žádná tragédie, ale jen důkaz toho, že natočit vtipné a břitké seriály s podobným tématem se rozhodně nepovede každý rok. Možná s další řadou, nebo úplně ničím jiným, uvidíme, necháme se překvapit a doufat, že Danny svou druhou řadu z VP ještě něčím do budoucna překoná.(14.10.2019)