Reklama

Reklama

Ve jménu našeho Pána

(seriál)
  • USA The Righteous Gemstones
Trailer 4
USA, (2019–2023), 16 h 36 min (Minutáž: 28–58 min)

Tvůrci:

Danny McBride

Hrají:

Danny McBride, John Goodman, Walton Goggins, Valyn Hall, Edi Patterson, Adam Devine, Cassidy Freeman, Tony Cavalero, Tim Baltz, Troy Anthony Hogan (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(27)

Obsahy(1)

Danny McBride (Boj o ředitelnu) se vrací na HBO v komediálním seriálu, který vypráví příběh světově proslulé televangelické rodiny s dlouhou tradicí deviantního chování, chamtivosti a charitativní činnosti – to vše ve jménu Pána Ježíše Krista. McBride hraje hlavní postavu Jesseho Gemstonea, který se považuje za průkopníka v duchovní hře. To, co vybudoval jeho otec Eli Gemstone (John Goodman), se rozhodl vzít a rozšířit pro modernější publikum. V seriálu se dále představují Edi Pattersonová v roli Jesseho sestry Judy; Cassidy Freemanová jako Jesseho žena Amber; Tony Cavalero coby bývalý satanista Keefe Chambers, zachráněný Jesseho mladším bratrem Kelvinem (Adam Devine). Tim Baltz hraje Judyina snoubence BJe a Greg Alan Williams zase Martina Imariho, konzervativního Keňana a Eliho pravou ruku. (HBO Europe)

(více)

Videa (7)

Trailer 4

Recenze (22)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Komedie?? 1) Podvodníci s vírou jsou zejména ve Státech zřejmě dost běžný úkaz. Ovšem od filmů s touto tématikou čekám buď drama, duchovní rozměr anebo zábavu. Podvodníci mají být odporně hnusní nebo šarmantně zábavní. Zde tomu tak není._____ 2) Podvodnická rodina - tlustý otec s dvěma obtloustlými syny - pozoruhodně postrádají jakékoli charisma, tragický či duchovní rozměr. Dokonce i můj oblíbený 67letý John Goodman (otec) byl pečlivě zbaven svého obvyklého šarmu. Jako bych sledoval zdramatizovaný díl českých šmejdů. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Podobne ako neskoršie série Eastbound and Down a Vice-Principals je to niekde na úrovni strašne bizarnej dramedy. McBride a spol. sa nesnažia robiť vtipy v každej scéne, ide im skôr o vytvorenie absurdného sveta, kde je v podstate každá postava pošuk a kde môžu do sýtosti improvizovať. Každopádne Misbehavin' je hit roka. ()

Reklama

Antaeus 

všechny recenze uživatele

Ha! A máš to! Kto? No ty! Ty, kto si myslíš, že za svatou oponou je všetko na porádku. Tento "dokument" zo života kazateľov jasne ukazuje, že v sakristii to po omši pekne žije (a nie len tam). A keď sa o tom aj natočí skryté videjko, trapnosti typu "nepokradneš" či "nezabiješ" idú bokom. V mene pána, samozrejme.. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Že je v Amerike húfne rozšírené sektárstvo, to dobre vieme. Osobne mi ale prišiel vtipnejší krátky klip od Robbieho Williamsa „Sin, sin, sin“ než táto trošku umelá snaha o zábavu. Áno umelá, pretože ak sa niekto snaží na náboženských stretnutiach resp. v rozhovoroch medzi tzv. kňazmi dať do scenáru čo najviac vulgarizmov a my máme byť šokovaní, tak to je tak trochu kalkul. Inak dejová linka kvázi rodinného seriálu celkom ujde. Ale nejaké chytanie sa za brucho sa nekoná. Herecky tu vyniká Danny McBride, ktorý je „nastajlovaný“ ako pravý mafioso. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

McBridea sem nikdy moc nemusel,ale tady se vytáhnul a v Rightgeous Gemstones naservíroval svůj majstrštyk.Povedlo se mu tady skoro dokonale skloubit humor,vážnější situace a trochu toho satirického podtónu.Osobně sice moc nechápu tyhle televangelické nesmysly a nedokážu ani docenit víru v Boha,ale evidentně je to hodně dobrý byznys.Nahoru navíc všechno táhnou herci v čele se skvělým Goodmanem...70% ()

Galerie (767)

Související novinky

Nový film Lucy Guadagnina nabírá obsazení

Nový film Lucy Guadagnina nabírá obsazení

01.06.2021

Režisér Luca Guadagnino (Dej mi své jméno, Suspiria) má v budoucnu natočit novou verzi mafiánského dramatu Zjizvená tvář, ještě předtím si ale italský auteur hodlá natočit malé nenápadné drama Bones … (více)

Reklama

Reklama