Pozdrav od juggerů

• Česko The Jugger: Pocta pro juggery (více)

Píše se rok 2200. Tým juggerů vedený Sallowem (Hauer) se uchází o postup do první ligy "hry se smrtí", podobné soubojům antických gladiátorů. Vyhrát mohou pouze ti nejlepší a jen vítězství v podzemním městě jim přinese vytoužená privilegia. (ČSFD)

tuwanakha

Velmi drsný fantasy film s Rutgerem Hauerem v nejlepší formě. Apokalyptická budoucnost se sportem podobajícímu se americkému fotbalu (ovšem kdyby ho hráli gladiátoři). Dějově žádný zázrak, ale Rutger opět exceluje. ()

Hapretor

Sci-ci béčko, ne-li céčko, o jedné dost ujeté hře, mně připomínající "lakros". Toto je jen na zabití času. Film nic jiného nesplnil. Koukněte a uvidíte sami, že nekecám. ()

Behind

Souhlasím, že tenhle film balancuje na hranici béčka. Přesto ale vyniká spoustou nepřehlédnutelných plusů, zajímavých detailů a solidní atmosférou. ()

missaak

moc sem od toho necekal a taky nedostal, presto ma ten film neco do sebe-v dnesni dobe by vypadal lip ale zase by zapad do bahna prumernosti ()

Eigis odpad!

Pro mě osobně se jedná o tupou patlaninu ragby, gladiátorských zápasů a sci-fi. Své diváky si tento film zřejmě najde, ale já mezi ně nepatřím. Přečetl a viděl jsem dost velké množství sci-fi, aby jsem věděl co my sedí a co ne. ()

Kennedy_R

Hůře hodnotilený film. Nejde o žádné dílo, ale přesto nemohu dát nízké hodnocení. Namísto pestrých efektů nebo hereckých výkonů je zde silnou stránkou atmosféra civilizace budoucnosti, jejich zvyky, drsný sport a finální zápas, kdy čekáte, jak to vlastně dopadne. A Hauer se mi zde celkem líbil. Viděl jsem i podobné filmy natočené ve stejné době, ovšem daleko horší. ()

kridlo

jeden z najlepsich postapokaliptickych filmov, ktory popisuje cestu hracky noveho druhu brutalneho timoveho sportu za slavou ()

chiara

Velmi dobry postapokalypticky film. Aj ked mal film dost maly rozpocet, tak to vobec neprekaza, prave naopak. Patri medzi moje najoblubenejsie sci-fi filmy. ()

Hrus

Opravdová perla mezi Béčkovou/Céčkovou filmovou produkcí. Rutger Hauer má neskutečné charisma a Hra je opravdu krvavá. Film je drsný, stejně jako život v postapokalyptickém světě, kam je příběh (ehmm, příběh - no o ten nakonec nejde) zasazen. ()

p.a.douch

Dobrá atmosféra, správnej sport. Hauer ve formě. Dobrej post-katastrofickej film o jednom zajímavém sportu. Svého času jsem dokonce zakoupil originál videokazetu s tímto filmem, ale bohužel mi jí někdo ukrad. Kdybych ji ještě měl, nechal bych si video pro občasné zhlédnutí tohoto filmu. Poctivejch 80 %. ()

teseth

Už když jsem tento film viděl poprvé jsem z něj nebyl nadšený, protože mi připadal příliš jednotvárný a slaboduchý. Tak jsem to zkusil s odstupem 15 let a dopadlo to ještě hůře. Film jsem ani nedokoukal. Je to stupidní příběh, který je naplněn pár souboji a trochou keců. Kamera hrozivá a špatné triky. ()

ogy86

Bohužel viděna jen 85 - ti minutová verze. S delší verzí by šlo mé hodnocení možná i nahoru. Každopádně to byla zajímavá kruťárna s drsňákem Hauerem. PS. takový sport bych provozovat nechtěl :-D ()

OnasisuHovne

Výborný gladiátorský postapo s charakterním panem hercem Rutgerem, kterej se ovšem na tyhle béčkový tvrďáky hodí jak prdel na hrnec! Jen mě mrzí, že mě to jako dítě minulo ) ()