Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny. Troufalost Rexe Harpera a jeho kolegů se neustále stupňuje. Urputní paparazzi Laramieho a jeho rodinu pronásledují. Způsobí dopravní nehodu, při které ohrozí život slavného herce i jeho blízkých. Laramie se rozhodne paparazzim pomstít a začíná jednat... Akční film "Síla adrenalinu" se stane hitem, který udělá z dosud neznámého herce Boa Laramieho oslavovanou filmovou hvězdu. Sláva má však i své nepříjemné stránky, a tak se Bo, který se společně s manželkou Abby a malým synkem Zachem nedávno přistěhoval do vily v Malibu, stane terčem bezohledných paparazziů, kteří jsou ochotni pro pikantní snímek udělat cokoli. Bo si to uvědomuje, ale není na takový vpád do soukromí připraven. Když paparazzi Rex Harper přes hercovu žádost fotí malého Zacha, ujedou mu nervy a fotografa napadne, což pohotově zachytí Rexovi kolegové. Herec je u soudu propuštěn na podmínku, musí nastoupit do kurzu sebeovládání, ale odmítne se fotografovi omluvit, na což Rex odpoví vyhlášením války. Média jsou od té chvíle bohatě zásobena fotografiemi a skandálními lživými informacemi z hercova života. Jednoho dne Harper se svými kolegy Wendelem Stokesem, Leonardem Clarkem a Kevinem Rosnerem zastihnou Laramiovy na silnici a svými blesky mu znesnadňují řízení vozu natolik, že je herec nucen zastavit. Zezadu však do něj narazí další vůz. Paparazziové pak nehodu fotí, místo aby pomohli zraněným. Bo je sice zraněn jen lehce, jeho žena však přijde o slezinu a malý Zach je v komatu. Detektiv Burton, který má vše na starosti, sice Laramiemu věří, nemůže s tím však nic udělat. Bo začne pracovat na druhém díle Síly adrenalinu, a snaží se být co nejčastěji s rodinou. Útoky fotografů však neustávají. Jednoho dne dojde na silnici ke kolizi a Kevin se po pádu z motorky ocitne nad propastí. Bo mu chce navzdory všemu pomoci, ale Kevin ho nepřestává provokovat. Bo mu proto nepomůže a fotograf se zřítí. Detektiv Burton, který byl u vyšetřování Kevinovy smrti herci prozradí, že všichni čtyři fotografové za sebou mají kriminální minulost. Po dalším útoku Rexovy party, která zveřejní Kevinovy poslední fotky, se Bo rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou. Nahlásí policii Leonarda Clarka jako ozbrojeného řidiče. Když muže zastaví policejní hlídka, fotograf z kapsy vytáhne místo dokladů podstrčenou pistoli a policisté ho zastřelí. Burton se netají svým podezřením, že vše nastražil Laramie a to si také uvědomí Rex. Společně s Wendellem vniknou do hercova domu, aby tu nastražili několik miniaturních kamer, a když jsou přistiženi, napadnou surově Abby. Je jasné, že teď už se Bo nezastaví, dokud si to ze zbývajícími dvěma fotografy nevyřídí. (oficiální text distributora)

Windu85

Abych řekl pravdu, trochu jsem se bál. O filmu jsem věděl jen to, že jisté filmové hvězdě akčních filmů skupina dotěrných fotografů málem zabije syna a on se je z pomsty vydá postupně jednoho po druhém zabít. A vlastně o tom ten film i byl, ovšem k vraždám aspoň ze začátku docházelo takovým přirozeným způsobem, který byl docela prostý a v rámci možností uveřitelný. Souhlasim s výrokem Dadela: na kadeřníka je to vynikající. Scorsese, či kdokoli jiný, jistě neumí stříhat vlasy tak, jako Paul Abascal točit filmy. ()

Cement73

Tak toto je dost tvrda pomsta paparazzom. Fakt je, ze ak sa takto spravaju ( a verim ze ano) tak si tento film asi zasluzili. Film ako taky ma zasa az tak neoslnil. Standartny akcak bez toho niecoho, co akcny film robi skutocne dobrym. ()

mira007

Tohle produkoval Mel Gibson ( má tu malé cameo) a je to jako jeho osobní "umělecká" pomsta všem paparazziům. Žánr filmu je taková akční béčko celkem dost absurdní. Jediná trochu barvitá zajímavá postava byl záporák Seizmore. ()

newt17

Tři hvězdičky za obsazení Toma Sizemora. Předvádí tak úžasně slizkou hyenu, že by se měl bát vyjít na ulici s foťákem, aby mu někdo nerozbil hubu. ()

Bozvav

Za mne dobrý, zápletka jednoduchá, avšak poměrně originální. Scénář není žádné intelektuální dílko, pár logických děr by se také našlo, ale jako celek to funguje vcelku dobře. Hlavní hrdina není příliš charismatický, ale ani vyloženě nesympatický. Jeho pohnutky plně chápu a fandila jsem mu. Za mne tři hvězdy. ()

zabro

Celkem zajimavy film. Nenarocny na premysleni. Film je snadno predvidatelny. Jedine co me zaujalo a za co davam 3 hvezdicky, tak to je namet. Vidime jak je dnesni svet zavisly na infoprmacich ze soukromy celebrit(at jsou ti informace pravdive nebo nejsou ). ()

Puol

Námet je zaujímavý, je jasne o čo producentom na čele s Gibsonom išlo. Čo ale slúži scenáristom ku cti je, že hlavný hrdina ma veru tiež daleko do klasického klaďasa. Celkovo priemerný, ľahko zabudnuteľný thriller. S hercov zaujme iba záporák Tom Sizemore. ()

Vodny

Nenáročé drama, které ukazuje těžký život celebrit, které jsou pod neustálým dohledem paparazziů. Nakolik je to odrazem skutečnosti si netroufám tvrdit, protože nejsem ani paparazzi natož celebrita. Každopádně se nudit nebudete. ()

alambert

Poměrně dost naivní výhružný vzkaz bulvárním novinářům...ale co? Když je to aspoň trošičku postraší...jedině dobře. I když je mi jasné, že problém jsou spíš ti čtenáři, kteří to chtějí číst, ale co už :-D ()

Odpadlik

Na tomhle filmu mi vadilo hned několik věc (POZOR SPOILER)í: 1. To, co už bylo řečeno zde v diskuzích i externích recenzích - paparazziové jsou zde vylíčení jako smečka bývalých gangsterů, jako vyložení hajzlové. Od filmu bych očekával trochu objektivnější pohled. Pokud si někdo chtěl vyřídit své účty s těmito lidmi, neměl by to dělat podobnou cestou a zatahovat do toho diváky. Navíc, o spoustě rádoby hvězd (nemusíme chodit ani daleko - stačí u nás otevřít Spy nebo Šíp - taková Bartošová je v každém čísle několikrát) by nikdo nevěděl nebýt právě oněch paparazziů. 2. Film se celkem bez ostychu zastává hesla "oko za oko, zub za zub". Jestli ovšem dle tvůrců má být pomsta za rodině způsobenou neúmyslnou nehodu v podobě dvou vražd, jednoho falešného obvinění a jednoho podvržení dokazů, navíc to vše má být bez trestu, tak to pardon! 3. V podobném filmu bychom asi měli hlavnímu hrdinovi fandit, ztotožnit se s ním, chápat ho. Tady to ovšem nefunguje, Cole Hauser nemá ani charisma, ani sympatie, rodinné scény mě k smrti nudily a pocit "ohrožení rodinného krbu", který se tvůrci patrně snažili u díváka vyvolat, u mě prostě nefungoval. 4. Celý ten přerod nové akční star v bezcitného, mstícího se člověka, prostě tvůrcům nebaštím, je to naprosto nevěrohodné. ()

ecis

Po prvej polhodine uz som bol na 99 percent rozhodnuty, ze to vypinam, a to sa mi uz velmi davno nestalo. Tak chudobny, prazdny a neinovativny scenar zasadeny do amaterskej serialovej rezie je velmi bolestivy, ak ocakavate aspon troska napatia. Skoda toho adrenalinu z rozculenia, ktory som stratil pri sledovani tohto nezmyslu. Paul Abascal ma ostat pri TV serialovej produkcii. ()

Esles

Nebývale koukatelné a zvládnuté béčko. Sice to vypadá jako trochu lepší Kobra 11, ale o to víc se člověk diví jak to funguje. ()

D.Sleeper

Chápu, proč takový film vznikl. Ale vzhledem k závažnosti tématu bych čekal nápaditější a důstojnější zpracování. I tak má mé sympatie. Proto hvězda navíc. ()

beso74

Perfektný námet v tuctovom prevedení. Rovnaký výsledok, ako do karosérie Ferrari vložiť motor z Trabantu.. Akurát, že ak by ten auťák stál, obdivné pohľady by patrili iba jemu, čo sa o filme povedať nedá ani náhodou... ()

unrocker

Film je velice zajímavý a nápaditý... na nic si tady nikdo nehraje a použité finty a triky celý snímek zlepšují... ()

Tuniak DF

Film o tom, že jediným riešením je pomsta... predovšetkým na paparazzoch... Z tohoto filmu som až cítil, akú nenávisť pocituje režisér voči Paparazzom. Čomu rozumiem, istotne sú to dotieravé kurvy... ale tak hádam ich netreba pozabíjať, nie? ()

Herecký návrat Mela Gibsona

Herecký návrat Mela Gibsona

17.08.2008

Mel Gibson patřil ještě před pár lety mezi největší herecké hvězdy, ale za posledních šest let prakticky nic pořádného nenatočil. Nepočítáme vedlejší role v béčkovém thrilleru Paparazzi nebo podivném… (více)