Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny. Troufalost Rexe Harpera a jeho kolegů se neustále stupňuje. Urputní paparazzi Laramieho a jeho rodinu pronásledují. Způsobí dopravní nehodu, při které ohrozí život slavného herce i jeho blízkých. Laramie se rozhodne paparazzim pomstít a začíná jednat... Akční film "Síla adrenalinu" se stane hitem, který udělá z dosud neznámého herce Boa Laramieho oslavovanou filmovou hvězdu. Sláva má však i své nepříjemné stránky, a tak se Bo, který se společně s manželkou Abby a malým synkem Zachem nedávno přistěhoval do vily v Malibu, stane terčem bezohledných paparazziů, kteří jsou ochotni pro pikantní snímek udělat cokoli. Bo si to uvědomuje, ale není na takový vpád do soukromí připraven. Když paparazzi Rex Harper přes hercovu žádost fotí malého Zacha, ujedou mu nervy a fotografa napadne, což pohotově zachytí Rexovi kolegové. Herec je u soudu propuštěn na podmínku, musí nastoupit do kurzu sebeovládání, ale odmítne se fotografovi omluvit, na což Rex odpoví vyhlášením války. Média jsou od té chvíle bohatě zásobena fotografiemi a skandálními lživými informacemi z hercova života. Jednoho dne Harper se svými kolegy Wendelem Stokesem, Leonardem Clarkem a Kevinem Rosnerem zastihnou Laramiovy na silnici a svými blesky mu znesnadňují řízení vozu natolik, že je herec nucen zastavit. Zezadu však do něj narazí další vůz. Paparazziové pak nehodu fotí, místo aby pomohli zraněným. Bo je sice zraněn jen lehce, jeho žena však přijde o slezinu a malý Zach je v komatu. Detektiv Burton, který má vše na starosti, sice Laramiemu věří, nemůže s tím však nic udělat. Bo začne pracovat na druhém díle Síly adrenalinu, a snaží se být co nejčastěji s rodinou. Útoky fotografů však neustávají. Jednoho dne dojde na silnici ke kolizi a Kevin se po pádu z motorky ocitne nad propastí. Bo mu chce navzdory všemu pomoci, ale Kevin ho nepřestává provokovat. Bo mu proto nepomůže a fotograf se zřítí. Detektiv Burton, který byl u vyšetřování Kevinovy smrti herci prozradí, že všichni čtyři fotografové za sebou mají kriminální minulost. Po dalším útoku Rexovy party, která zveřejní Kevinovy poslední fotky, se Bo rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou. Nahlásí policii Leonarda Clarka jako ozbrojeného řidiče. Když muže zastaví policejní hlídka, fotograf z kapsy vytáhne místo dokladů podstrčenou pistoli a policisté ho zastřelí. Burton se netají svým podezřením, že vše nastražil Laramie a to si také uvědomí Rex. Společně s Wendellem vniknou do hercova domu, aby tu nastražili několik miniaturních kamer, a když jsou přistiženi, napadnou surově Abby. Je jasné, že teď už se Bo nezastaví, dokud si to ze zbývajícími dvěma fotografy nevyřídí. (oficiální text distributora)

Wacoslav1

Osobne je pro mne zahadou proc ma tenhle film tak prumerny hodnoceni je to vynikajici thriller na neotrepane tema a ukazuje stinnou stranku slavy je pravda ze herec je az moc vykreslenej jako vzornak a paparazziove jako banda nejvetsich smejdu ale nedelal bych z toho tragedii ten atraktivni namet je totiz vyuzit beze zbytku pri kratky stopazi neni cas se nudit a zaporakum v podani Sizemora a Baldwina je ta role usita na miru hlavni hrdina je sice slusnak ale ve chvili kdy bezohledni fotografove ohrozi jeho rodinu prejde do protiutoku a nemilosrdne a vynalezave je likviduje jednoho po druhym nekdo ten film kritizuje ze je to az moc velka jednohubka no nevim ja byl spokojen dostal jsem vic nez sem cekal a to nebyva casto pro mne proste solidni prekvapeni a jeden z nejslusnejsich thrilleru co jsem za posledni dobu videl ()

petero

Tak veľké plus pre tento filmík - tak ma zaujal, že jeho sledovanie som neuskutočnil v horizontálnej polohe, ale pekne s hlavou nalepenou na obrazovke. Bo Laramie (Cole Hauser) je vychádzajúca akčná hviezda o ktorého fotky sa teraz trhajú všetky plátky. A tak automobilová naháňačka s paparazzmi skončí haváriou, pri ktorej sa zraní jeho žena a synček ostane v kóme. Tým to však nekončí a tak Bo aby ochránil svoju rodinu vezme spravodlivosť do vlastných rúk. Skvelé je, že o toto jeho rozhodnutie sa vlastne postarala náhoda. Paparazzi sú tu vykreslený ako tí najväčší hajzli, takže Boovi naozaj držíte palce, aby tých smradov dostal. A dostane ich veľmi prefíkane. Skvelí je koniec, kde stojí nad posledným protivníkom a sám nemôže uveriť, ako to všetko dobre vyšlo. Tom Sizemore si konečne zahral záporáka ako sa patrí, a je v tom veeeeľmi dobrý. ()

Xmilden

Slabé tři hvězdy. Snadno předvídatelný film, který sice potěší svou jakousi originalitou, ale zase těžko lze uvěřit jeho obsahu. Chápu že to někdy filmové celebrity nemají lehké, ale aby na druhou stranu začaly s likvidací bulvárních posluhovačů? Ale jděte. Cole Hauser navíc opravdu není dobrý herec. Těžko si tedy představit že by se z něj zrovna měla stát nějaká opravdová filmová hvězda. Upřímně mě nezajímá soukromí žádného slavného človíčka, protože každodení starosti a potřeby máme veskrze všichni stejné. ()

Jamal

Tenhle film bych pouštěl každý půl rok paparazzium nebo jiným lidem podobného typu aby si uvědomili co dělají, protože tento film podle mě není až tak přehnaný, vzpoměnme si ještě na ne tak dávnou dobou na lady Dianu :: (( ()

paascha

Akční hvězda versus zlí šmejdi, výsledek dopředu jasný. Jen si tak, viděno optikou letošního léta, zkouším představovat, jak by s bulvárním ksindlem zatočila rozmazaná Džambulka? Asi by je posekala šavlí:-DD ()

Fiftis

Zaujímavo aj keď dosť drsne spracovaná téma neodbytných a všetkého schopných paparazzov, ktorí sa naozaj neštítia ničoho. Nemôžeme sa potom čudovať, že filmový hrdina, ktorému po nehode s fotografmi balansuje malý syn na hranici života a smrti a manželka je ťažko zranená, vezme spravodlivosť do svojich rúk. Film na mňa pôsobil dosť uveriteľným dojmom. Mne sa film veľmi páčil aj keď v ňom nehrá žiadna herecká superstar, (okrem mojej obľúbenej Robin Tunney). Vrelo doporučujem milovníkom neobvyklých detektívok. ()

Hunt

HUDBA: Brian Tyler; Kdyby film neprodukoval Mel Gibson, asi by se do našich kin nedostal a šel by rovnou do půjčoven- kam taky patří! ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +dobré napětí, zajímavý námět, mnoho štěků od různých herců –slabší filmařina, už to tu bylo mnohokrát/// Thriller, který sice neoplývá originalitou, na druhou stranu oplývá dějem trochu z jiného úhlu (i když hodně neobjektivního). Ale nebudu rejpat, budu to brát jako další variaci na film o pomstě. Zde musím uznat, že jsem s hlavním hrdinou cítil a nejednal bych jinak (ale to asi tvůrci chtěli). Rozhodující však je, že u filmu jsem se bavil a je pro mě přijatelnější než třebas film Muž v ohni. Snad jen tzv. Columbo detektiv hodně vyčníval z řady./// Celkem 61%/// ()

Jordan

plejáda tých najslizkejších hercov (s výnimkou krásnej robin tunney) predvádza mdlé, zle napísané a chabo motivované výkony v neoriginálnom, biedne zrežírovanom thrilleri bez pointy a so žiadnou sympatickou postavou. a nielen charaktery, ale aj samotný filmári scenáristom počnúc a režisérom končiac robia počas celého trvania (chvalabohu krátkeho, no i tak o 80 minút dlhšieho, ako je potrebné) tohto pseudofilmu jednu chybu za druhou. škoda peňazí, času, reči i námahy. Prečo dávam tú jednu hviezdičku? Dobrá otázka. Neviem. Možno pekán Robin, možno Vince Vaughn s fúzami zo Starsky a Hutch a možno jediný podarený fórik s Alecom Baldwinom. Inak dosť dobrá mizéria. ()

Fingon

V tom plném hodnocení je samozřejmě dost ironie, nicméně jsem se u tohohle filmu velmi slušně bavil - a po pravdě, být na místě hlavního hrdiny, asi bych jednal stejně:-) ()

swamp

"I am going to destroy your life and eat your soul. And I can't wait to do that." Tak přesně o tohle se pokusí paparazzi ze stejnojmenného filmu. Děj ubíhá svižně, a přestože je trochu moc vykonstruovaný a vyumělkovaný (nejsou to synonyma?:)), jedná se o příjemné osvěžení. Paul Abascal je především seriálový režisér, což jde vidět i na tom, jak zkratkovitě vypráví příběh..odtud také, dle mého velmi vhodně zvolená, relativně kratší stopáž filmu. ()

Slarque

Ze začátku to vypadalo, jako by se tvůrci snažili o psychologické drama, ale za chvíli si to rozmysleli a rozhodli se pro pokračování Přání smrti bez Bronsona. Scénář je, bohužel, plný mezer a dopodručuji tedy nad ničím nepřemýšlet. Na druhou stranu mě pobavila celá plejáda hvězd, která se v něčem takovém mihla a má to i odpovídající stopáž, proto to nadprůměrné hodnocení. ()

klerik

Slušný triler, ktorý ma celkom rýchlo vtiahol svojou mrazivou atmosférou. Až na nejaké menšie camea nemá veľmi čím prekvapiť, ale nejakým zvláštnym spôsobom to bolo napínavé. To ale zrejme záleží na tom, aký má divák názor na bulvárnych novinárov. Škoda, že napokon je tento súboj hviezdy verzus paparazzi príliš jednostranný a príliš málo je toho ponechané na diváka, čo narcisticky deklaruje posledný záber... ()

LaciLC

Pomerne netradične poňaté a aj spracované béčko, v ktorom však cítiť pachuť značne premrhanej šance. Chýba napätie, herecké výkony nič moc, ale najmä akcia ujde. Pozerám, že je to prvý celovečerný režisérov film a na to to vôbec nie je také zlé ako píšu niektorí. Jednoducho krásny príklad filmu na jedno pozretie... ()

Morholt

Jasně - nikdo si nedělá o bulvárních novinářích přehnané iluze, ale čeho je moc, toho je příliš. Některé situace byly dotaženy až na hranici absurdity a některé z postav se chovaly vyloženě hloupě - jestliže vás někdo drží za jednu ruku nad propastí, tak mu přece nebudete vyhrožovat, že mu uděláte ze života peklo - novinář je tu prostě sviní za všech okolností. A takhle by se dalo pokračovat. Na druhou stranu herci jsou Mirky Dušíny, kteří mají právo vzít spravedlnost do svých rukou a bránit svoje rodiny za souhlasného přikyvování chápavého komisaře Dennise "bratrance Aviho" Fariny. Je to škoda - film měl slušné obsazení a dobrý námět, ale bylo asi chybou angažovat Paula Abascala, který měl do té doby zkušenosti jen s tupými seriály. 15% ()

5150

Šáhli mu na rodinu a to neměli dělat. PŘÁNÍ SMRTI totiž platí i ve světě paparazzi.. Tak tenhle dynamický thriller samozřejmě nemá takovou sílu, psychologii, ani zábavnost, jako kultovní série s Charlie Bronsonem, přesto ani na moment nenudí. Cole Hauser je dobrá volba hlavní role. ()

Herecký návrat Mela Gibsona

Herecký návrat Mela Gibsona

17.08.2008

Mel Gibson patřil ještě před pár lety mezi největší herecké hvězdy, ale za posledních šest let prakticky nic pořádného nenatočil. Nepočítáme vedlejší role v béčkovém thrilleru Paparazzi nebo podivném… (více)