Blažena tu krávu hraje bezvadně a peče jako blázen viz promoce honza:-) četníky jsem viděl xkrát honza:-) proč ta moskalice dělá že ženských takové nány:-)(30.8.2018)

2.série, dokončená r.2003, měla premiéru od dubna 2003 - opravte si to ! . Jinak : 5 * a 87 % .(30.10.2017)

Jeden z těch opravdu kvalitních dílů. Nejenom že pořádně prožijeme těhotenství Arazímovy Ludmilky, ale také se vydáme za dobrodružstvím československé zpravodajské služby, která podezírá Arazímovu dceru Klaudii ze spolupráce se sovětskou výzvědnou službou. Akčních scén je dostatek a také závěrečná slavnost je moc hezká. Závěrečný díl druhé série se povedl.(19.2.2016)

• - Část dílu se točila v Olomouci v oblasti nazývané též na Hradě (okolí kostela sv. Michala, Filozofické a Teologické fakulty Univerzity Palackého). Do dnešní budovy katedry historie (dříve též Základní školy) chodí mladý Ondřej Formánek. Do protější budovy Vily Primavesy v tomto díle zase unesl agent Pablo (Marek Vašut) Klaudii (Olga Krasko) k výslechu. Odsud stejně tak pochází i záběry s Bedřichem Jarým (Ivan Trojan), který skutečně leze po střeše tohoto hotelu a restaurace. (Antal89)

• - V závěru hraje praporčík Ambrož (Zdeněk Junák) na kytaru, na které je plastový držák na trsátko. V té době se držák z plastu nevyráběl, pokud vůbec existoval. (Sejmi)

• - Natáčení probíhalo také v Brně. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)