Kickboxer 4: Agresor

• USA Kickboxer 4: The Aggressor (více)

Boj mezi rodinou Sloanů a zabijákem Tong Poem pokračuje. Tong Po unesl ženu Davida Sloana (Sasha Mitchell) a drží jí jako rukojmí ve své nedobytné pevnosti uprostřed pouště. Jediný způsob, jak se do pevnosti dostat, je přihlásit se na turnaj v kickboxu, který Tong Po pořádá. David Sloan se musí pokusit o co největší utajení, aby ho Tong Po nepoznal dřív, než se mu podaří zachránit svou ženu. (videofil)

Vital odpad!

Všechny 3 filmy se mi líbily.Ale tohle je ostuda největšího rázu! Natočený je to děsně nepřirozený,z bojů necítím žádný adrenalin,navíc jsou tupé a neuvěřitelně umělé.Tong po vypadá jak maska Mayka Mayerse z Halloweenu,herci jsou toporný,scénář hotový snad za jeden večer a na film snad chtěli přitáhnout lidi na erotický scény,který zde jinou úlohu ani plnit nemůžou.Toto je neskutečně stupidní zakončení tak dobrého Kickboxera a všech filmů s bojovou tématikou 80.let A kam se poděl Xian?! ()

Phoeniyx odpad!

Proč se režisér nezastaví a neohlédne co udělal špatně ale jede si pořád ve stále horším provedení. Nechápu proč vůbec tyhle blbosti vznikají a lituji že jsem jeden z mála co nad tím strávil čas:( ()

Lares4

Tento díl mám trošičku radši než druhý díl ..Cesta zpátky .. ale jen malinko....samozřejmě originálu s Van Dammem se to rovnat z daleka nemůže...... ()

lundgren86 odpad!

Shlédl jsem celý půltucet filmů, který navazuje/remakuje legendárního Kickboxera s Van Dammem a i když i díly 2 a 3 se Sashou Mitchellem šly s určitou rezervou skouknout, tak i u nich se projevila klesající tendence příběhu i kvality. Čtyřka ovšem spadá do naprostého bizáru. Zápletka je z celé série jasně nejslabší a způsob natočení působí až komicky. Role Tong Poa pro Kamela Krifu byl asi úlet největší. Částečně za to mohl určitě nemožný make up, o kterém v jednom rozhovoru řekl, že se mu každý den nanášel tři hodiny, nemohl se v něm spotit a ještě hodinu zabrala večer jeho likvidace. A jak tu mnoho pisatelů správně napsalo, nevypadalo to nejlépe. Ale ono to bude asi i o hereckých kvalitách, vždyť i ve filmech kamaráda Van Damma většinou dělá kompars, promluvit jsem ho viděl jen jako barmana ve Dvojitém zásahu. Postava Davida Sloana je charakterově opět úplně jiná, než v předchozím pokračování, což byl jev, který už byl u přechodu z dvojky na trojku. Jak říkám, podle mě z celé série Kickboxer 1-5 i z následných dvou remaků je toto nejslabší. Pětka je také slušná hovadina, ale tam pokud člověk odmyslí, že si to hraje na součást série, tak to je pořád menší bejkárna, než čtyřka :) ()

JARDAHONDA

Po jedničce, kde zaperlil Van Dame už Sasha Mitchell nedokázal jít v jeho šlépějích.. Určitě i chyba režiséra... Ve filmu v kterém převládají spíš orgie než souboje vypovídá i hodnocení většiny uživatelů.... Závěrem u mě za 2 ... (za bojové scény)** ()

JBpivosaj

Je to hrozný jako film.. ale co jako harant jsem to žral a šel jsem ven okopávat stromy.. Tento koment bych mohl napsat ke kazdymu Kickboxeru :-) ()

PORTER44 odpad!

Hrozná amaterská bojová podívaná nechápu jak S.Mitchell může hrát v bojovém filmu ty jeho hrozný pohyby ať se vráti radši do komediálních seriálů.Celý turnaj působil amatersky,bojové scény jak cvičení začátečníků. ()

jerzy1976

Kdyby Tong Poa hrál zase Quissi a ne ten divnej namaskovanej panák, byl by to pro mě dobrý "karate film" z 90. let. Nechyběl "klasický" turnaj jako ve spoustě obdobných filmů, pomsta a hlavně - Kouďák tady na mě působil opravdu "nejtvrději" ze všech jeho Kickboxerů. Tady jsem mu fakt věřil, že se umí prát a není to postavička z Step by step:-) což už částečně platilo i u "trojky". Myslím, že takové hodnocení, co tady má, si nezaslouží. ()

Pollini odpad!

Tak tohle je největší nuda ze všechh dílů, jak jsem v hodnocení byla mírná tak tenhle si to odnese. Jedna velká nuda od začátku do konce. Chlap tam svede ženskou, aby získal informace, nefunguje to spíš naopak? Já bych teda neřekla ani slovo a ať kouká padat. nějaká holčička tam dostává od chlapů pořádně na frak, byla jsem ale ráda, že neumřela. Na konci to vypadá, že Sasha Mitchell vůbec nemá radost z toho, že ženu zachránil, vese si ji jako vězně. Smůla.. ()

Billy_Cz

Dávám jednu hvězdu protože na předešlé kickboxery se dalo aspoň nějak dívat ale tohle je naprostý propadák. Kouďák zachraňuje svou ženu ze spárů Tong Poa který mimochodem vypadá spíše jak zmalovaná šlapka než jako ten drsný bijec který byl v jedničce. Už jako malý když jsem to viděl tak mě to nějak nenadchlo. ()