Kickboxer 4: Agresor

• USA Kickboxer 4: The Aggressor (více)

Boj mezi rodinou Sloanů a zabijákem Tong Poem pokračuje. Tong Po unesl ženu Davida Sloana (Sasha Mitchell) a drží jí jako rukojmí ve své nedobytné pevnosti uprostřed pouště. Jediný způsob, jak se do pevnosti dostat, je přihlásit se na turnaj v kickboxu, který Tong Po pořádá. David Sloan se musí pokusit o co největší utajení, aby ho Tong Po nepoznal dřív, než se mu podaří zachránit svou ženu. (videofil)

Zeek

První díl se mi moc líbil. Ale je tohle potřeba? Natočit čtvrtej (a dokonce pátej) díl, když už druhej byl o ničem? U policejní akademie jsme svědky, že se může zajít ještě dál než jen ke pátému pokračování. Tak snad to dál pokračovat nebude, protože s každým dalším dílem se snižuje i moje hodnocení prvního dílu, který jak jsem řekl se mi moc líbil. Moje hodnocení: 20%. ()

Matli

Jednička je klasika a další díly jsem zaplaťpánbůh neviděl. Občas mi přišlo, že koukám na péčko a to nemluvím o celkem hezké a naprosto zbytečné ero scéně. Choreografie bojových scén byla na úrovni rvačky kluků druhé třídy prvního stupně základní školy o zbytek tlející svačiny. Na druhou stranu bylo prima viděl Couďáka v něčem jiném než v seriálu Krok za krokem, ale bitkař to fakt není. 16% ()

Bozvav

Problémem tohoto dílka není nedostatek vcelku slušných soubojů, ale strašná režie, střih, kamera, hudba a hlavně naprostá absence smysluplného děje a dialogů. Bere se to děsně vážně a přitom je film úplně mimo. Jedna hvězda za bitky. ()

boyd.

Ano, je to volovinka pro malé děti, tedy až na ty erot. scény, ale na toho Couďáka se dá dívat, takže proto dávám dvě hvězdičky.....v tomto filmu Michel Qissi vůbec nehraje tak nechápu proč tady je napsaný, Tong Poa tentokrát hraje Kamel Krifa a musím říct, že ho hraje hrozně, tímto výkonem úplně znemožnil postavu Tong Poa z předchozích dílů, doufám že toto béčko původní představitel Tong Poa(Michel Qissi) neviděl! ()

Olík

Sasha „Kouďák“ Mitchell je zpátky a s ním i agresorský agresor Tong Poa, dobře rostlé „herečky“, vyrýsovaní bojovníci, kopy, údery, krev a scénář hotový během ranního čištění zubů. Nevím, jestli si mám sbalit a vyrazit směr USA zabít nebo alespoň zmrzačit zbytek bratrů Sloanů (nevím přesně kolik jich přesně paní Sloanová dala světu), když už toho Tong Poa není schopen, ale každým novým dílem padá stín i na první příběh (Kickboxer r.1989), který bezesporu patří mezi jeden z nejkultovnějších snímků éry nízkorozpočtových mlátiček. ()

dustur

Ak mám hodnotiť sériu filmov Kickboxer , kde si zahral Sasha Mitchell tak práve tento diel radím medzi tie horšie ,na rozdiel od filmov Kickboxer 2 a Kickboxer 3 ,, ktoré radím medzi to lepšie čo Sasha Mitchell natočil" a na dvojku a trojku sa aj docela dobre pozeralo.... A Tong Po ktorého si v tomto diele zahral Kamel Krifa je nemastny a neslany ,a docela komicky mi pripadal...., a kazil meno Michelovi Qissimu ktorý si svojho Tong Poa užíval v prvých dvoch Kickboxeroch.... Aj keď z hodnotením musím ísť nižšie ,ale niekedy už iba z nostalgie si to pozriem... Moje hodnotenie filmu je slabá jedna hviezda.. ----- 1 / 5 ----- ()

Banehallow odpad!

Otřes. Při vzpomínce na velice dobrou jedničku a vcelku ucházející dvojku, je mi z tohohle filmu smutno. Zbytečně vyhozené peníze a čas. Jak nás diváků, tak i herců, režiséra a všech ostatních. ()

vovarano

Takze takto... som veľký fanúšik kickboxerov a celú sériu som bral ako solídne karate filmy ... až do katastrofy nazvamej "aggressor" ... dej - žiadny, a ešte aj ten žiadny je nelogický /viď prepustime vraha z vezenia aby zachránil svoju ženu a zabil iného vraha .... !!??? / herci? sasha sa tvári ako znudený cyklista ktorému je asi úplne jedno, či svoju ženu zachráni alebo nie /ešte viac citov prejavil k tej malej blondýne/ a tong pao? to čo bolo?? fantomas s maskou tong poa asi jedine... no hrôza strašné ... a ešte som aj teraz zistil že existuje aj piaty diel ... no neviem neviem či sa do neho pustím ... ()

Jan.S.Harold

Proč. Tong Po. Mluví. Otazník. o_O (Dobře, přidávám hvězdu navíc za ninju, kterej chytí týpka do rybářský síťky na dlouhý tyči, aby pak na něj kopem nedošáh. Trololo faktor mocný!) ((Tak ne, todleto je poctivý trololo. Plnej počet!)) ()

Likan7 odpad!

Parodie na Tong Poa si uspořádá vlastní parodii na Mortal Kombat, aby jsme slyšeli každý vžm, když Sasha kopne a každý dž, když Sasha někoho fackuje. Scénář neexistuje, fighty tragický, víc sexu než akce. Pryč s tím proboha. ()

Nix

Dvě hvězdy jen za to, že jsem si to pouštěl před spaním a při té únavě mne ty bojový scény nepřišly až tak ubohý, každopádně kdyby se jen bojovalo a skončilo to, udělají tvůrci nejlépe jak můžou, zbytek filmu je opravdu brak. ()

JosefTomas

U tohoto filmu můžete dělat deset dalších věcí a nepřijdete o nic důležitého. Absolutní blbost. Scénář děravější než cedník. Akce... Počkat, to je akční film? A herecké výkony jsou všechny na zlatou malinu. To vážně musí někdo dělat takovéhle pokračování? ()

Lajty

Na jednu stranu je film o ničem...upocené soulože a voskový Kamel Krifia alias Tong Po...to fakt nejde...na druhou stranu je turnaj na konci tím pravým a množství soubojů film zachraňuje. Ale oproti třem předešlým dílům je tohle už o hodně slabší...jediné co je na filmu dobré je Sasha Mitchell. ()

Radussee odpad!

Naprosto nepovedená napodobenina něčeho, co kdysi býval kickboxer! Zoufalý pokus o natočení dalších dílů zde působí naprosto negativně! Nejen scénář o ničem, ale i efekty, kdy strčení do člověka zní stejně jako facka, je až k pláči! Dlouho jsem neměl takovou chuť narvat pumpaři levné DVD obratem do řitního otvoru... ()