El Camino přímo navazuje na seriál Perníkový táta. Jesse Pinkman (Aaron Paul) je na útěku před policií. Jeho plán je utéct ze země a začít nový život. Na to potřebuje spoustu peněz, které nemá. Díky vzpomínkám na staré známé tváře si uvědomí, kde bude moci nějaké peníze najít. Jenomže to nebude tak snadné, jak se zdá. (HonzysKISS)

Juwe

Bohužel musím konstatovat, že jsem se u filmu několikrát přistihl jak zívám. Zkrátka očekávání bylo vysoké, ale pojetí filmu mě dost zklamalo. Teď si říkám, zda bylo vůbec nutné vydat toto pokračování a zda to na samotný seriál nevrhá špatné světlo. 60%. ()

pushover

Příjemný dovětek, který sice není žádná super pecka, ale zato vás na dvě hoďky vezme zpátky do světa Breaking Bad. Taková trochu pocta Pinkmanovi, protože ostatní postavy seriálu jen sekundují. ()

Harfenik

Příjemný epilog skvělého seriálu, který tímto uzavírá snad jedinou neuzavřenou dějovou linku. Film se opravdu dost nese v duchu celého seriálu, takže nečekejte žádné obrovské převratné události či překvapení. Tím, že jsem o přípravě filmu vůbec nevěděl, tak to bylo příjemné překvapení a nostalgické zavzpomínání na Heisenbergův příběh, i když v ústředí s jinou postavou. ()

Bounded

Na dlouhou stopáž relativně krátký děj, kterému na realističnosti velmi ubírá fakt, že vězněný Jessie od páté série viditelně přibral. ()

Mkartaylas56

Nenucený, ale zato (po vzoru BB) kvalitně natočený fan servis, jenž nám znovu a naposledy přivedl dohromady známé tváře a který na důstojné notě uzavírá Jesseho příběh a i když se nese v mnohem poklidnějším duchu oproti seriálu, tak to rozhodně nebylo na škodu a já si jen a čistě vychutnal poslední okamžiky ze světa Breaking Bad. 70% ()

papadoce

Mne asi hrozne vadilo, že je to film k seriálu, ktorý som nevidel. Dostalo ma to do akéhosi medzipriestoru blúdiac medzi tromi a štyrmi. V zásade je to dobrý film pozvoľného tempa s jasnou víziou atmosféry občas vykazujúci nezameniteľné seriálové znaky. Od Triple 9 som zmenil názor na Aarona Paula čo by herca. Buďto sa naučil hrať, alebo len dobre hraje, že vie hrať, ale ide mu to. Chápem to tak, že Jesse Pinkman niečo spravil a hrozne kruto mu to spočítali, ale keďže som nevidel seriál, neviem si spraviť názor zaslúžil-nezaslúžil. Akože pozrite si to, ale so seriálom Vám to proste dá viac. A už nemudrujem. ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Tohle mělo být součástí seriálu...na samostatný film utahané, ikdyž kvalitní...ale jinak takové hezké a nostalgické zakončení seriálu a Pinkmana. ()

simi78

Ano, je to film který má smysl vidět jen když člověk viděl Volejte Saulovi i Perníkového Tátu. Ano je to prakticky filler který nebyl uplně potřeba a neslouží k nějakým velkým zvratům v seriálu. Tohle je opravdu čistý thriller který tu je pro ty z nás kteří se prostě nepustili Jessyho Pinkmana po jeho krásně zahranou roli v Breaking Bad. ()

MFloyd

Nedá se vůbec srovnávat se seriálem, kvalitou je pořád na dobré úrovni, ale přijde mi trochu zbytečný. Prostě film, bez kterého se obejdete, nenabídne nic, co by Vám vyrazilo dech, nebo jste si řekli, jo takhle to bylo. Popravdě jsem byl lehce zklamaný a proto více jak 4* nemůžu dát. ()

maramashi

Komentár obsahuje spoliery !!! Po dopozeraní Breaking Bad som sa hneď vrhol na El Camino a vskutku som bol spokojný aj keď mám tam pár vecí, napríklad pomalšie tempo že som to musel pozrieť asi až na 4-krát lebo som to prepol na niečo rýchlejšie, a druhá vec ktorá ma sklamala bola scéna s Walterom v ktorej bol čisto prázdny rozhovor bez významu a bol to čisto umelo vyplnený čas a to ma dosť zamrzelo. Ale poďme k tým plusom, jedno ktoré musím vyzdvihnúť je kamera a fakt nádherné zábery či už prírody (púšť, Aljaška) alebo už kamera (počas jazdy auta, pohľady cez zrkadlá, alebo hľadanie peňazí v byte pohľad zhora ako na myš v bludisku) a extrémne veľa detailov ktoré len tak bežný divák nevidí (viď- https://www.csfd.cz/film/784046-cesta-k-el-camino-film-podle-serialu-pernikovy-tata/komentare/) síce film nemá čo ešte tak ukázať a dodať ale ako celok je to výborne spravené. 80% ()

DarweyD

žádnou Endgame plnou krve nečekejte, jde o opravdu o jakési doznění seriálu, což není vůbec naškodu ikdyž bych možná ocenil toho napětí trochu víc 80% ()

darthvader77

Dalo se to udělat mnohem líp. Jessie na útěku před policiií a vlastní minulostí mělo potenciál na solidní drama, ale tvůrci dost často šli velice divnými cestami. Na to jak promakaný seriál po scénaristické stránce byl, tak tady jsem se u některých scén dost chytal za hlavu a neměl vůbec ponětí, proč to ta postava dělá nebo proč nedělá jinak. Přesto přese všechno se jedná o příjemné ohlednutí za seriálem, kdy ty nejlepší scény jsou flashbackové. A samozřejmě všemu kraluje Aron Paul ve své ikonické roli. ()

oasismanik

!!!! Možné náznaky spoilerov !!!! Nečakajte žiadnu bombu, nejaké epické zvraty alebo oživenia mrtvych postáv. Našťastie. Dôstojné, ale asi aj trochu zbytočne, zakončenie najlepšieho seriálu všetkých čias. Ale mne to vôbec nevadilo. Ak si chcete pripomenúť ten správny BB feeling, odporučam seriál Better Caul Sall, ktorý ale určite všetci spravni fanúšikovia poznajú. ()

Mamlas

Docela zmatené, časem se to ustálí na cíli toho muže získat prachy a zdrhnout. Neoslovilo mě to skoro ničím. Nechápu přívlastky některých jiných diváků typu famózní, nejlepší... Za mě podprůměrná békovina. ()

stephano

Neurazí a pro milovníky seriálu asi povninost, ale nemůžu se zbavit dojmu že tam vlastně o nic nešlo. Každopádně rukopis tvůrců a preciznost každé scény je tu znát. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster